· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Generatii de copii parinti.com >Generatia 2011 > Generatia bebelusilor nemaipomeniti din 2011 - 33
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
subiect nou  raspunde
autor Generatia bebelusilor nemaipomeniti din 2011 - 33     
KiKilinis

Copii
JR: 14 ani, 1 luna
MICA: 9 ani, 9 luni

08.11.2011 10:42     citat 

La multi ani, Gabi si Miha! rad)

Sanatate multa, Cayia.

Timeea a facut Pa baietilor dimineata cand au plecat la serviciu si le-a zis Ca.
Mmmmm!

sus

Denunta
Crispy

Copii
Aky: 9 ani, 11 luni
Naty: 7 ani, 2 luni

08.11.2011 11:59     citat 

La Multi Ani, Anya, Gabitza, Luca si Andres!!! Sa fiti sanatosi dragutelor/tilor !!! sarut sarut sarut sarut

La Multi Ani si celorlalti sarbatoriti! Sa fie sanatosi si sa va traiasca! sarut

Kiki, ce ochisori are si mandra ta...mama, mama! sarut sarut sarut
Cat despre mancarica...chiar nu vad unde ar fi problema si de ce a trebuit dr. sa se ia de tine...de plictiseala, probabil....prostit
Ce fain...cred ca au plecat tare incantati baietzii....si pe Alex il tine buni la geam si imi face cu manuta...e asa de scump....imi vine sa ma intorc din drum... foarte fericit sarut sarut sarut

sus

Denunta
Happy_mami2007

Copii
Ema: 13 ani, 4 luni
Gabi: 9 ani, 11 luni

08.11.2011 1:39     citat 

Cayia , ai vazut cine-ti va fi sprijin la batranete ? sarut Mititelul , stie el s-o ingrijeasca pe mami sarutsarutsarut .

Kiki , Crispy sarutsarut , va multumesc sarut . Dragii nostri mititei sarutsarut , si Gabitza mea face tai-tai , dar asa ciudat , ca si cum ar numara bani cu degetelele rad sarut

sus

Denunta
Cafelutza

Copii
E S: 13 ani, 6 luni
A M: 9 ani, 7 luni

08.11.2011 5:19     citat 

Happy, scuza-ma, din repezeala am uitat pe fetita cu ochisori superbi: La multi ani Gabriela! Sa fii sanatoasa si fericita!

sus

Denunta
rizibizi

Copii
mara: 10 ani
am nascut deja!

08.11.2011 5:53     citat 

acum am vazut ca am ingrosat fara sa vreau ultimul rand. ochi peste cap

noi azi nu e chiar ziua nostra fericita trist ,
fiica-mea are nasul infundat de abia bea ceva, prefera mancare solida. ceea ce e macar bine zambet si usor stare febrila, bale ca la buldog, si maraiala cat incape...macar ochii numai sunt rosii.
nici eu nu sunt ok, cred ca iar mi-a revenit anexita foarte fericit
cayia imi imaginez ce scump a fost V mic, asa a facut mara cand sotul a fost bolnav, s-a dus la el si ia pus mana pe fata si asa se uita la el, parca il intreba..ce-i cu tine?

sus

Denunta
Happy_mami2007

Copii

08.11.2011 6:10     citat 

Cafe , multumesc sarut .
Rizi , imi pare rau de micuta trist .. sper sa-si revina repede , doar n-o sa chefuiasca primul ei anisor sarut bolnavioara trist ..

Pupici si sanatate multa tuturor ! sarut

sus

Denunta
Tamy

Copii
Teea: 11 ani, 6 luni
David : 9 ani, 10 luni

08.11.2011 6:30     citat 

La multi ani pentru sarbatoritii de azi! sarut
Sanatate la bolnaviori! sarut Si David e virusat. trist

sus

Denunta
mihaela_ct

Copii
bubulina: 9 ani, 9 luni

08.11.2011 7:26     citat 

Multumesc pentru urari! Si eu urez "La multi ani!" micilor si marilor sfinte si sfinti de astazi!
Eu sunt un pic flescaita (ca sa o citez pe Furnica). Nu prea fac eu mare caz de ziua asta, ca Mihaela e al doilea nume si nu prea sarbatoresc cine stie ce, dar barbatul meu s-a comportat ca si cum chiar e o zi fara nici o insemnatate. Nu flori, venit tarziu etc. Vroiam si eu niste atentie, na!...

sus

Denunta
Happy_mami2007

Copii

08.11.2011 7:27     citat 

Tamy , sanatate puiului trist .

Miha , imi pare rau .. stiu perfect cum e .. trist
Pff , ce soc am luat acum iar ochi peste cap . Un var de-al doilea , din partea sotului , preot pe deasupra , a incercat sa-si omoare baietelul de 3 luni plang sau sunt foarte trist plang sau sunt foarte trist plang sau sunt foarte trist ... gelozie , cica ochi peste cap ... Doamne .. unde merge lumea asta ? plang sau sunt foarte trist

sus

Denunta
KiKilinis

Copii

08.11.2011 9:54     citat 

Nu pot sa cred asa ceva! Doamne-iarta-ma, a innebunit lumea. Am mai vazut azi o poveste asemanatoare la stiri.

Sanatate bolnaviorilor.

sus

Denunta
KiKilinis

Copii

08.11.2011 9:55     citat 

Mihaela, nu puteai sa-i spui ca asteptai ceva de la el? Nasol... imi pare rau ca ti-a stricat ziua.

sus

Denunta
furnicutza26

Copii
Lucasosaurus: 14 ani, 1 luna
Pufarina: 9 ani, 11 luni

08.11.2011 10:39     citat 

la multi ani si de la mine pentru sarbatoriti!
si eu ma serbez tot ca mihaela, pe al 2lea nume...
da nu am asteptat nimica de la barbat... ca oricum el nu intelege cum e la noi cu zilele de nume.. da am fost la nutritionista azi si daca tot m-am dus in oras am cumparat niste ciocolate de fitze.... i-am dat si lui ca daca mancam singura chiar era de toata jena foarte fericit

sus

Denunta
mihaela_ct

Copii
bubulina: 9 ani, 9 luni

08.11.2011 11:02     citat 

Nu i-am zis ca astept ceva de la el ca de obicei imi ia flori, cateodata si fara un motiv anume. E drept ca nu mi-a mai luat de ceva timp, da' stiu sigur ca mi-a luat anul asta de vreo 2 ori macar. Mi-a promis ca o sa mergem sa imi mai iau niste jeansi ca am 2 perechi care s-au cam uzat, alelalte nu imi vin ca inca am bazinul mai lat decat inainte de sarcina. Da' cand vine tarziu si fara macar o garoafa acolo nu imi trebuie nici un cadou, sunt amarata. trist Sunt o sensibila si io.

sus

Denunta
rizibizi

Copii
mara: 10 ani
am nascut deja!

09.11.2011 8:31     citat 

neatza zambet
la mara ia mai dat drumul nasucul, vad ca ceapa peste noapte a functionat ca intotdeauna pe langa ser si spray, tot mai e infundata dar nu ca ieri cand refuza si mancarea, de dimi si-a baut tot laptele zambet , acum e un pic ragusita foarte fericit
happy partea buna e ca cheful ei il tinem in 26 noiembr, ca atunci pot veni parinti si sora-mea de la bacau...sambata o sa fie mai lejer , noi si nasi la povesti zambet
eu al doilea nume mi-l serbez chiar daca e la nici o luna distanta de ziua de nastere, asa m-am smecherit de cand eram mica, ca venea ziua mea, apoi la 1 sapt venea craciunul, revel, si apoi ziua de nume..numai o distractie o tineam trag cu ochiul
miha zi mersi ca iti aduce flori fara motiv, ca barbatul meu no way, nici de ziua mea nu imi aduce, imi da bani, inclusiv de flori trist
cafe tu ai primit pe pm raspunsul meu? ca am mai scris cuiva si a zis ca nu a primit nimic trist

sus

Denunta
Kurai_Lucy

Copii
cea mare: 13 ani, 3 luni
cea mica: 9 ani, 7 luni

09.11.2011 8:50     citat 

neata
miha nu te mai supara ca nu are rost.
si barbatu-meu a uitat de ziua mea de nume .si anul asta si anul trecut. rad prostit bine, ca si-a adus aminte intr-un tarziu dar nu a mai avut importanta.ce sa mai zic de flori si altele...ca daca a uitat, nu am primit nimic, numa un "La multi ani" obosit.asa ca i-am intors si eu figura si de sf Mihai a primit si el un La multi ani obosit de la mine si gata. zambet anul asta a uitat si ca am facut 5 ani de cand suntem impreuna (si in fiecare an uita aceasta zi!)...deci am avut destule motive si eu sa fiu suparata pe el.ma tot abureste ca la anu o sa se revanseze pt toate astea rad cum nu stiu.a si sa nu uit si de ziua mea mi-a luat un cadou de toata jena.ceea ce chiar m-a suparat fiindca intotdeauna imi lua chestii tare faine, stilate ...anul asta mi-a venit cu un sfesnic kitchos urat de numa, i-am zis ca-i fain si l-am ascuns undeva sa nu-l mai vada nimeni (a priceput ca-i urat)..plus ca stia ca nu imi place sa primesc chestii de pus in casa, eu vreau ceva pt mine.si daca stau bine si ma gandesc nici de 8 martie nu mi-a luat flori anul asta. nervos deci veziu ca sunt si altii mai nepasatori decat al tau! rad

----------
citat:
Mi-a promis ca o sa mergem sa imi mai iau niste jeansi ca am 2 perechi care s-au cam uzat
----------

pai daca poti du-te singura nu mai sta dupa el iar daca depinzi de el sa mergeti atunci stabileste tu clar, in ziua cutare ma duci sa imi cumpar blugi, si gata. trag cu ochiul te inteleg perfect ca am trecut si eu prin astea de f multe ori.si o sa mai fie..da io de obicei i le cam intorc...sapt trecuta cand a fost plecat am avut la un magazin 40% reducere si m-am dus sa vad ce si cum, mi-am luat mie o bluza, fetei o bluza, si lui nimic (sa vezi ce prost s-a simtit)...bine fie vorba intre noi nu aveam lui ce sa ii iau dar el nu stie asta scot limba
----------
citat:
Nu i-am zis ca astept ceva de la el ca de obicei imi ia flori, cateodata si fara un motiv anume
----------

mie imi ia flori numa de ziua mea si de aniversarea casatoriei.ATAT.nici cand am fost extrem de suparata pe el nu mi-a venit cu flori.
asa ca inca nu e grav la tine trag cu ochiul rad
printre altele sunt obosita...si iritata de numa.
poate ma simt mai bine dupa cafea. scot limba

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  raspunde
mergi la: