· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Generatii de copii parinti.com >Generatia 2011 > Generatia bebelusilor nemaipomeniti din 2011 - 33
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
subiect nou  raspunde
autor Generatia bebelusilor nemaipomeniti din 2011 - 33     
Kurai_Lucy

Copii
cea mare: 13 ani, 3 luni
cea mica: 9 ani, 7 luni

07.11.2011 10:23     citat 

m-ai facut domne sa caut cine-i nenea asta... rad
cam batraior pt mine scot limba
iti recomand cu caldura alex o'loughlin scot limba jenat

sus

Denunta
Crispy

Copii
Aky: 9 ani, 11 luni
Naty: 7 ani, 3 luni

07.11.2011 10:31     citat 

Neazta si de la noi! sarut

Ca tot vb. de Oweni pe aici....ma bag si eu! jenat rad Aaaa, si am vazut aseara "Tunurile din Navarone" cu Gregory Peck....iiimmm, fain barbat! foarte fericit

Wow, ce ochi are Gabi....mamaaaaa, o frumoasa si o dulceata! sarut sarut
Cuscra, ce tare e nora mea! sarut sarut F. fain....Alex e tot tarash....cotrobaie pe peste tot pe unde poate ajunge si baga manutzele prin dvd-urile lu' tata' sau...foarte fericit
Lucy, ce dragutz din partea lui tati sa aduca cadouri fetelor lui! zambet
Iva, ai grija de tine si incearca sa te pui pe picioare, sa te odihnesti! sarut sarut
Furni, spor la trebi sa ai si sa-ti treaca timpu' repede si usor! trag cu ochiul sarut

Si noi suntem la servici...va sarut sarut pe toate si o saptamana usoara sa aveti!

sus

Denunta
KiKilinis

Copii
JR: 14 ani, 1 luna
MICA: 9 ani, 9 luni

07.11.2011 10:35     citat 

felicitari Antoniei pt primii pasi. zambet

sus

Denunta
Happy_mami2007

Copii
Ema: 13 ani, 5 luni
Gabi: 10 ani - La Multi Ani!

07.11.2011 10:44     citat 

Crispy sarut .
Lucy , Mark Harmon e mai batran si ca tati , da' am io asa , un " ceva " .. pt barbatii astia .. maturi foarte fericit .. sa nu zic in varsta scot limba jenat . De aia imi place el , imi place House , imi plac aia din CSI-uri , toti care-s mai cu ... experienta , si vechime jenat . Bine , pe Harmon l-am vazut si tanar in filme , si tot asa imi accelereaza instant pulsul si respiratia foarte fericit . Acum , " batran " , nu se lasa mai prejos jenat sarut .

Si uite-l sarut :
Tanar :
Matur scot limba :

sus

Denunta
Cafelutza

Copii
E S: 13 ani, 6 luni
A M: 9 ani, 8 luni

07.11.2011 10:44     citat 

Hola!

Va multumesc pt sustinere, cumva s-o rezolva si problema asta a lui Andres.

Oana, felicitari micutei Antonia! Cand ai zis ca merge m-am uitat la profil: 10 luni doar!!! Iute scumpetea! sarut

Furni, sa fie bine si multa bafta in prima zi de cresa pt Pufarina !

Lucy, trimite niste dulciuri si incoace ca io-s mare amatoare! rad jenat In rest ce faci, pregatesti ceva special pt maine? Andres a primit deja o serie de cadouri de la nasii lui.

Happy, ii sta bine si tunsa micutei, imi pare rau ca a plans! sarut

Iva si eu zic sa mergi sa-ti faci ceva analize. Asa pateam si eu dupa nastere dar eu aveam mare lipsa de fier, am luat timp de 2 luni supliment.

Crispy, o saptamana usoara si tie!sarut De Alexutzu nu ne spui nimic?

Kiki ce face micuta? A iesit dintisorul care o supara? Si mie imi place tare mult cum povestesti de ea! sarut

Cayia, nici fi-miu cel mare nu mananca avem discutii mereu pe tema aceasta. Ar manca doar iaurturi daca s-ar putea si supe ca in rest nu-i place nimic..a ba da, ii plac pastele goale tipa din toti plamanii : fara sosss, fara sosss. prostit

Eu ma declar o zapacita si o aiurita. Nu stiu de ce sunt asa, poate de la lipsa de somn. Acum vreo 2 seri cand bagam baietii la culcare in loc sa-i dau suzeta lui Andres in gura i-am bagat-o lui Edi care se uita la mine ca la ultima ciudatenie...prostit rad
Andres e tot cu secretii la ochisori, maine se face o saptamana de tratament si nici o imbunatatire, ba chiar e mai rau. Azi merg cu el din nou la medic.

O zi faina tuturor...sa va spun ca aici ploua si e frig?! trist

sus

Denunta
Happy_mami2007

Copii

07.11.2011 10:50     citat 

Cafe sarut ... a uitat mandruta , ei i-a si trecut cum am bagat-o in apa la baita apoi . Cred ca mai traumatizati suntem eu si tata-sau , apoi Ema urla la noi sa nu o facem sa planga , a fost un circ pe cinste aici ieri trist rad . Nu-i bai , si asa ma intreaba vecinii ce copii mici am eu , ca nu le-au auzit pe niciuna plangand in veci rad . Au auzit ieri scot limba .
Imi pare rau de mititel , cu ochisorii trist .. sa scapati repede de orice va necajeste sarut .

sus

Denunta
Kurai_Lucy

Copii
cea mare: 13 ani, 3 luni
cea mica: 9 ani, 7 luni

07.11.2011 10:56     citat 

cafe deci vad ca sunt destul de multi copii care ca si fiica-mea prefera pastele goale rad ca mai zicea cineva asta aici (ma lasa memoria..)

----------
citat:
In rest ce faci, pregatesti ceva special pt maine?
----------

sincer nu..desi e zi ziua sotului ca si el e Mihai...dar acum un an de Sf Mihai a avut nasul nostru de nunta accident de masina si a murit la 31 de ani..si el era tot Mihai...asa ca...ce sa zic e o zi trista pt noi (oricum in general nu serbam zilele de nume, eventual faceam o prajitura sau ceva, un cadou mic..doar noi...)
si Cata are nume de sfant dar niciodata nu a, tinut ziua resp ca pe ceva special scot limba

sus

Denunta
elsycutza

Copii
Elisa: 24 ani, 9 luni
Josefine: 15 ani, 9 luni
Lucas: 9 ani, 7 luni

07.11.2011 10:59     citat 

neaaaaata

eu am inceput saptamana tare bine.
Dupa ce am avut-o pe Josefine bolnava a fost Alex cu febra 3 zile si diaree de schimbam 8 -9 scutece cred zi si noapte, acum vad ca e un cumintel, a dormit bine , a papat la 12 si 6 si treaza abea la 9 deci YESSS sper sa continuam asa.

Nu maiu stiu ce am vrut sa zic:)

Cafe nu esti doar tu zapacita, si eu sunt...fac la tampenii...cu gramada, macare lasata pe foc, biberonu il aruncasem la gunoi, pampersul murdar aruncat in dulapu cu haine,cana cu lapte si pai ii dadeam lui Alex..ehe...lasa ca ne revenim noi zambet

revin

sa aveti o saptamana frumoasa !

aaaaa daaa happy mami ....m-ai uns la suflet cu Mark Harmon ..suntem pe aceeasi lungime de unda scot limba poate urmatoru bb imi iese si mie un Mark mic scot limba

sus

Denunta
Cafelutza

Copii

07.11.2011 11:04     citat 

Lucy...Of, imi pare rau pt nasu...ce trist, intr-adevar! trist Si pe Edi al meu il cheama si Stefan, ce coincidenta! foarte fericit

Elsy, imi pare rau ca a fost bonavior Alexutu! Deci si tu zapacita..uf, suntem de belea nu alta! rad

Happy, multumim, asa sa fie! sarut

sus

Denunta
Happy_mami2007

Copii

07.11.2011 11:04     citat 

----------
elsycutza a scris:
aaaaa daaa happy mami ....m-ai uns la suflet cu Mark Harmon ..suntem pe aceeasi lungime de unda scot limba poate urmatoru bb imi iese si mie un Mark mic scot limba
----------

nervos Hehee , ma bucur ca-ti place sarut .. da sa stii ca nu-l impart scot limba , daca pun mana pe el foarte fericit rad)) . Glumesc sarut
Doamne ajuta sarut , sa fie bebe de care vrei si cand vrei sarut .

sus

Denunta
iva

07.11.2011 11:14     citat 

Si mie imi place... scot limba

Multumesc fetele pentru suport... mda cred ca ar trebui sa-mi fac niste analize, dar ar fi bine daca ar veni laboratorul la mine rad rad rad

Cafelutza cred ca de zapaciala nu ducem lipsa niciuna... rad rad

sus

Denunta
Crispy

Copii

07.11.2011 11:23     citat 

Cafe, sanatate multa lui Andres! Oooofff, dragu' de el! Imi pare rau ca aveti de tras atat! trist sarut sarut
Pai, asta spuneam de Alex....ca umbla peste tot tarash...trage de toate cele si aseara era bagat tot intr-un dulap....buni ii spune "cotetzar mic" rad
aaaa...si mai avem un dintisor sus....5, in total! sarut

Iva, ca dreptate mai ai...si eu ar trebui sa ajung la niste analize, asa ca trimite si la mine laboratorul ala! rad sarut

La aiureala si zapaceala, merg si io o tura....am momente cand nici io nu ma mai recunosc...ce sa mai zic de restu'??!!! rad prostit

sus

Denunta
Cafelutza

Copii

07.11.2011 11:44     citat 

----------
Crispy a scris:
Cafe, sanatate multa lui Andres! Oooofff, dragu' de el! Imi pare rau ca aveti de tras atat! trist sarut sarut
Pai, asta spuneam de Alex....ca umbla peste tot tarash...trage de toate cele si aseara era bagat tot intr-un dulap....buni ii spune "cotetzar mic" rad
aaaa...si mai avem un dintisor sus....5, in total! sarut

La aiureala si zapaceala, merg si io o tura....am momente cand nici io nu ma mai recunosc...ce sa mai zic de restu'??!!! rad prostit
----------

Cotetzar? rad Felicitari pentru dintisor! sarut Multumim pt urarile de sanatate, sper sa-i dea tratamentul care trebuie in sfarsit ca mor cand il vad cu ochii asa. Si tipa saracul cand il curatz, offf! Trece, asta imi spun..trece si asta!

sus

Denunta
Cayia

Copii
V mare: 15 ani, 2 luni
V mic: 10 ani, 1 luna

07.11.2011 11:56     citat 

Oana, felicitari Antoniei! sarut sarut sarut

Vmarele are amigdalita, ieri si alataieri a fost cu febra. Azi e mai bine, dar m-au apucat si pe mine durerile de gat si vad ca se plange si taxo trist

sus

Denunta
Crispy

Copii

07.11.2011 12:07     citat 

Cayia, sanatate multa lui Vmare! sarut Sper ca la voi sa fie alarma falsa si sa fie doar o simpla durere in gat! sarut

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  raspunde
mergi la: