· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Generatii de copii parinti.com >Generatia 2011 > Generatia Bebelusilor nemaipomeniti din 2011 - 34
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  »
subiect nou  raspunde
autor Generatia Bebelusilor nemaipomeniti din 2011 - 34     
Crispy

Copii
Aky: 8 ani, 11 luni
Naty: 6 ani, 3 luni

09.11.2011 3:42   Generatia Bebelusilor nemaipomeniti din 2011 - 34  citat 

Vlad . . . . . . . . . ...........31.10.2010 . . . . . pui de Cayia
Mara . . . . . . . . . . . .......... .12.11.2010 . . . . pui de Rizibizi
Andrea . . . . . . . . . .......... .02.12.2010 . . . . pui de Furnicutza26
Gabriela Ioana . . . . . . . .06.12.2010 . . . . pui de Happy_mami2007
George Alexandru . . . .20.12.2010 . . . . . pui de Crispy
Patrick Christian . . . ....29.12.2010 . . . . . pui de Dodosasha
David Petru . . . . . ....... .29.12.2010 . . . . . pui de Tamy

Antonia Maria . . . ... ... .02.01.2011 . . . . . pui de Ocrisu
Costina Andreea . . . . ... 08.01.2011 . . . . . pui de Bibelou
Maria-Clara . . . . . . ........28.01.2011 . . . . . pui de Mihaela_ct
Ioana Anastasia . . . . . . ...6.02.2011 . . . . . pui de Karinamaria_18
Luca Mihai . . . . . ..... 12.02.2011 . . . . . pui de albi
Timeea Ioana . . . . . . ......14.02.2011 . . . . . pui de Kikilinis
Andres Mihai . . . . .. .....6.04.2011 . . . . . pui de Cafelutza
Andrada Bianca . . . . ......11.04.2011 . . . . . pui de Ambraa
Anya Mihaela . . . . . . .......17.04.2011 . . . . . pui de Kurai_Lucy
Alexutu . . . . . .... . .. ....24.04.2011 . . . . . pui de Elsycutza
Adelheid . . . . . . . . . .........24.06.2011 . . . . . pui de Mirene
Tudor Alexandru . . ..........23.08.2011 . . . . . pui de Iva

Capitolele anterioare 1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 , 7 , 8 , 9 , 10 , 11 , 12 , 13 , 14 , 15 , 16 , 17 , 18 , 19 , 20 , 21 , 22 , 23 , 24 , 25 , 26 , 27 , 28, 29, 30, 31, 32 , 33

exclamatie exclamatie exclamatie Site-uri pe care le puteti folosi pentru a incarca fotografiile
www.photobucket.com (detalii aici )
www.imageshack.us (detalii aici )
http://img.pc-tips.net
http://tinypic.com/
http://www.imagebam.com/
http://www.casimages.com/
http://www.webshots.com/

sus

Denunta
Cayia

Copii
V mare: 14 ani, 2 luni
V mic: 9 ani, 1 luna

09.11.2011 3:46     citat 

Prima!
Sunt fara febra, cred ca am depasit faza nasoala a bolii...si tare bine este.

sus

Denunta
Crispy

Copii
Aky: 8 ani, 11 luni
Naty: 6 ani, 3 luni

09.11.2011 3:48     citat 

----------
Happy_mami2007 a scris:
.... Am intors tot cu susu-n jos si tot n-o gasesc plang sau sunt foarte trist plang sau sunt foarte trist plang sau sunt foarte trist .
----------

Da' la Ema in gura te-ai uitat??? Poate ai pus-o la ea din greseala.... scot limba rad rad

Cayia, tare! rad Cum mai sunteti? sarut

acu' am vazut ca ai scris.. trag cu ochiul ...ma bucur ca sunteti mai bine... sarut sarut

sus

Denunta
Cayia

Copii

09.11.2011 3:53     citat 

oricum, urata viroza a fost. Eu sunt mama amigdalitelor, dar asa ca asta, asa agresiva nu am avut pana acum. Am avut ganglionii atat de umflati ca ma durea gatul si pe exterior, nu puteam sa misc capul...Vic vad ca nu a luat, probabil datorita alaptatului, ma gandesc, si-o fi luat anticorpi de la mine ca altfel nu-mi explic.

sus

Denunta
Happy_mami2007

Copii
Ema: 12 ani, 5 luni
Gabi: 9 ani

09.11.2011 4:34     citat 

----------
Crispy a scris:
Da' la Ema in gura te-ai uitat??? Poate ai pus-o la ea din greseala.... scot limba rad rad
----------

=)) =)) Tare esti Crispy rad rad sarutsarut . Nu m-am uitat in gura ei , da' tare am asa , un feeling , ca e implicata foarte fericit =))) . Ca tot zice chestii genul : Puuuui , ce-o bat cand o gasesc ! sau Cred ca s-o ascuns bibi ! =)))

Imi explica ea ca a vrut sa i-o puna bine lui Gabi in nu stiu ce cutiuta de-a ei , si-a sarit singura suzeta de-acolo .. unde , nu stiu , si-o fi luat zborul rad rad . Dar i-am dezmembrat la mandra mica tot patutul , are 2 saltele in el foarte fericit , paturele , nah .. pt confort scot limba , l-am tras la o parte , m-am uitat dupa TV , in masina de spalat , ca bagasem haine la spalat inainte sa se piarda .. pana si sacul de gunoi l-am golit pe jos tot foarte fericit .. bine , acolo si de era , nu cred ca mi-o mai trebuia rad . Si nimiiiic ochi peste cap . Fenomene paranormale la mine in casa trist nervos nervos nervos

sus

Denunta
elsycutza

Copii
Elisa: 23 ani, 9 luni
Josefine: 14 ani, 9 luni
Lucas: 8 ani, 7 luni

09.11.2011 4:59     citat 

inca un capitol cu mumosii nostri scot limba multumim sarut

Cayia cum mai merge proiectu cu urmatoru bb?
la mine se lasa asteptat zambet

Alexutu dupa boala si-a revenit cu tot si e iar un bb model, sper sa o tina mai mult asa ca tare bine e.

Azi l-a, echipat in Superman din pacate puterile lui inca sunt limitate dar cresc ele scot limba

http://s18.photobucket.com/albums/b113/...a/Alexutu/

sus

Denunta
Cayia

Copii

09.11.2011 5:23     citat 

Elsy, nu stiu inca in ce stadiu e proiectul Varvaruca sau daca e, noi am incercat, am prestat dupa puteri, dar la cat de bolnavi am fost am pierdut vreo 2 zile...sa vedem, cum o vrea Dumnezeu. sarut

sus

Denunta
rizibizi

Copii
mara: 9 ani
am nascut deja!

09.11.2011 6:39     citat 

noi avem nasul super infundat, si cand o curat ma minunez ce muci poate avea foarte fericit bine macar ca nu are temperatura sau etc...la noapte iar dormim cu ceapa la cap foarte fericit

azi am facut si noi poze in parc, pana am ramas fara baterii ochi peste cap
asta nu e din parc evident zambet

sus

Denunta
Kurai_Lucy

Copii
cea mare: 12 ani, 3 luni
cea mica: 8 ani, 7 luni

09.11.2011 7:42     citat 

pupici pt copiii din pozici. sarut
am fost cu Cata la dentist, a fost tare curajoasa si acum are o plombita mica. zambet in rest nu are niciun fel de alte probleme cu dantura, doar aia a fost. ma bucur.eu cred ca aveam mai mari emotii ca ea. scot limba

sus

Denunta
furnicutza26

Copii
Lucasosaurus: 13 ani, 2 luni
Pufarina: 9 ani

09.11.2011 8:02     citat 

pup la fata curajoasa, bravo ei sarut

sus

Denunta
KiKilinis

Copii
JR: 13 ani, 1 luna
MICA: 8 ani, 9 luni

09.11.2011 8:17     citat 

iaa uite la superman ce bine sta in fundulet la 6 luni. zambet

ma minunez ca mara sta incaltata. la noi orice incercare de a o incalta e timeea cu altceva in afara de sosete e un esec. cand o dezbrac dupa ce venim de afara, mereu are picioarele sloi. a gasit mama un combinezon de fas cu botos prins cu capse, sa vedem acum daca mai reuseste sa se descalte. l-am spalat azi si sper sa se usuce pana maine, ca vor fi 8 grade pe zi, cred ca o sa-l scot la purtare.

a plans zana cand s-a trezit la gradi, fiurni?

sus

Denunta
KiKilinis

Copii
JR: 13 ani, 1 luna
MICA: 8 ani, 9 luni

09.11.2011 8:20     citat 

lucy, deja are fata o plombita?
i-am facut si eu lui Tedi un periaj in vara si la inceput a ezitat sa se aseze pe scaun. deja ma luase cu transpiratii ca eram Timeea f mica si abia o tineam in brate, ma gandeam ce nasol ca tre' sa ma lupt cu Tedi sa -l asez, dar l-am facut din vorbe pana la urma. si la final cica " doar atat?" rad

sus

Denunta
furnicutza26

Copii

09.11.2011 8:32     citat 

dom'le fimea a fost o artista.. cica s-a trezit si nu a plans... a gasit-o ta-su in brate la educatoarea care o are in grija acu la inceput... nu afost nevoie nici sa il cheme pe fra-su de la etaj, ca asta era varianta de rezerva, in caz de criza.. deja mi-a mai crescut optimismul...
am inteles ca e foarte interesata de ceilalti copii..se uita foarte atenta ce fac, se bucura si face cu mana cand vin sa se joace cu ea.. cica sint impartiti in doua camere, si aici unde sta ea sunt doar vreo 4 copii, cu ea 5... toti nascuti in 2010. bine, toti ceilalti merg s i sunt mai independenti ca ea, dar macar nu sunt copii 'mari' de 2-3 ani care sa alerge mult...
constat ca e foarte obosita dupa amiaza, dar chestia asta nu ma mira... sunt atatea lucruri noi pentru ea...
macar daca din oboseala asta ar dormi fara sa se mai trezeasca atata.. dar inca nu.

sus

Denunta
furnicutza26

Copii

09.11.2011 10:19     citat 

maine mi-am facut programare sa ma duc la tuns, la baiatu ala sexos de va povesteam eu de el... si ii zic la barbat.. maine am intalnire cu un tip sexi sa ma spele pe cap... el cu ochii mari: te si spala pe cap?? ... io alintandu-ma: da.. esti gelos? el, sec: nu.... eu tot alintandu-ma: hm, ce as putea sa fac ca sa te fac gelos?.... el, la fel de sec: in nici un caz sa iti dai intalnire cu un tip gay rad
mi-a dat cu firma in cap...

sus

Denunta
furnicutza26

Copii

09.11.2011 10:28     citat 

si.. hehe...
http://www.gandul.info/international/ca...ia-8953983

(desi din ce se povesteste pe aici pe forum mi se pare sistemul medical mult mai bun in germania sau in anglia decat aici... dar clasamentul nu stiu cat ia in considerare sistemul medical..... considera copiii doar sanatosi)

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  »
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  raspunde
mergi la: