· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Generatii de copii parinti.com >Generatia 2010 > Minunile anului 2010!! Cap. 227
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
subiect nou  raspunde
autor Minunile anului 2010!! Cap. 227     
ionelita

am nascut deja!

12.11.2011 9:56     citat 

neatza!!

eu sunt la munci zambet

karina,of prin ce treceti trist multa multa sanatate

si voi manu trist poate ar trebui sa le dai ceva pt imunitate..multa sanatate sarut

sus

Denunta
bebezola

Copii
Rada Beatrice: 10 ani, 9 luni

12.11.2011 10:18     citat 

neata

sanatate micutilor

va pupacim

sus

Denunta
claudis

Copii
M: 10 ani, 9 luni

12.11.2011 10:28     citat 

Neata fetelor

Ionelita multumim pentru urari sarut ..Nepotelul va avea un anisor saptamana viitoare dar ieri a fost si ziua lui de nume zambet

Byu nu stiu de ce dar nu te vad mama de 2 baieti.....dar cine stie...eu mai astept urmatoare eco...Oricum sanatos sa fie sarut ...Ma bucur mult pt tine..si pentru ce simti...Sanatate multa mami.. sarut

Karina felicitari ca esti asa puternica...Eu la o chestie minora si simteam ca " imi fuge pamantul" de sub picioare prostit

Manu pai a plans rau dupa ce s-a lovit..si s-a frecat mult la ochi..M-am speriat tare de atunci pt, ca el nu e plangacios la lovituri ..si a continuat sa planga ocazional toata dupa amiaza...fara sa se loveasca la ochi..iar asta mi-a parut suspect...insa cand am vazut dimineata ca tine ochiul intre deschis si ca il deranjeaza lumina am zis gata...ceva nu e in regula clar....Pe parcursul zilei pana sa ajung la doctor isi revenise cu ochisorul dar am zis ca tot sa ma duc sa vad daca e in regula...
Sanatate multa baietilor...

Eu l-am lasat pe Matei la mama aseara...si a fost f. fericit ca am ajuns acolo...Nu a mai facut fitze ..a contat ca nu am mai lasat-o pe ea sa il culce de seara...
Acum abia astept sa ma duc dupa el...nu prea pot sta fara el...Iar m-am treziit la 5 dimineata si ma intrebam de ce inca doarme rad

sus

Denunta
Sweety_Karina

Copii
David: 12 ani, 5 luni
Eduard: 10 ani, 8 luni

13.11.2011 9:59     citat 

Claudia, nu e vb ca sunt puternica..ma simt resemnata pt ce va urma..

Multumesc pt sustinere, fetelor, va pup!

Manu trist , cum mai e Nathan acum?

sus

Denunta
luara

Copii
Lucas Daniel: 9 ani, 4 luni
Ana Leia: 10 ani, 7 luni

13.11.2011 1:07     citat 

Buna fetelor.
Cand citesc prin ce treceti ma ia groaza.
Karina sper sa scapat cat mai repede cu copiii de probleme. Sarmanii ce au de indurat. Eu in copilarie mereu faceam otite, e crunt. Si pana acum imi amintesc acea durere. Mai ales ca e urechea si e periculoasa acolo orice infectie. Curaj si putere, iti doresc.
Manu sper sa nu ajungeti la astm. In alta ordine de idei, daca copilul face febra seara sau noaptea, a doua zi nu este indicat sa-i scoti din casa. Asta o sa-ti spuna orice medic. Dupa febra 24 de ore organismul inca este slabit si te intoarce foarte usor inapoi.
In sfarsit va pun o poza cu lucas si tati.

sus

Denunta
Manucrissa

Copii
Nathan: 10 ani, 6 luni
Jacob: 10 ani, 6 luni

13.11.2011 2:47     citat 

Neata fetele !!!

Va multumesc pentru sustinere !!! sarut

luara e asa frumos lucas sarut

ione vreau sa le dau ceva pentru imunitate dar doctorii nu imi recomanda nimic ca zic ca e normal sa se imbolnaveasca asa mai ales daca merg la cresa.

Nathan e mai bine. Nu se mai simte rau i il vad ca respira bine. Iar Jacob nu mai are nici macar muci asa ca suntem pe drumul cel bun.

Legat de febra si de scosul din casa, daca m-as lua dupa indicatii pai mai bine nu m-as mai duce la munca pentru ca ar trebui sa stau acasa cel putin 2 zile pe saptm. Ei au mai facut febra si nu au avut nimic, si apoi am vazut ca le ies dinti. Poate sunt mama denaturata, dar nici nu imi pot pierde serviciul. Stau acasa daca ii vad ca nu se simt bine, in rest daca doar o seara inainte au facut febra si a doua zi sunt bine nu pot sta acasa.

Maine e ziua lui Manuel. Azi il sarbatorim un pic fara sa stie foarte fericit acum e la servici asa ca tre sa pregatesc totul pana vine. Va doresc o duminica placuta.

sus

Denunta
luara

Copii
Lucas Daniel: 9 ani, 4 luni
Ana Leia: 10 ani, 7 luni

13.11.2011 3:21     citat 

Manu eu nu vorbesc de febra facuta de la dinti, ci de febra care o face la raceala, cu transpiratie si toate alea.

merci de aprecieri. sarut

sus

Denunta
Manucrissa

Copii
Nathan: 10 ani, 6 luni
Jacob: 10 ani, 6 luni

13.11.2011 7:47     citat 

----------
luara a scris:
Manu eu nu vorbesc de febra facuta de la dinti, ci de febra care o face la raceala, cu transpiratie si toate alea.

----------

Da stiu zambet

sus

Denunta
cry_styna

Copii
Miruna Maria: 10 ani, 2 luni
Karina-Ioana: 7 ani, 11 luni

14.11.2011 9:13     citat 

La multi ani, Luara!
http://www.parinti.com/modules.php?name...74#1264174

sus

Denunta
bebezola

Copii

14.11.2011 9:47     citat 

neata
la multi ani Laura

sus

Denunta
claudis

Copii
M: 10 ani, 9 luni

14.11.2011 10:28     citat 

Neata..

La Multi Ani Luara sarut sarut sarut sarut sarut

sus

Denunta
krmnn

Copii
S: 10 ani, 10 luni
T: 8 ani, 6 luni

14.11.2011 2:41     citat 

La multi ani , Luara...
vai ce seamana Lucas cu taticul lui...
ai 2 copii frumosi....sa va bucurati de ei, sa fiti sanatosi trag cu ochiul si impliniti:) zambet

sus

Denunta
bebezola

Copii

14.11.2011 3:32     citat 

ufff ca am scapat....................au iesit caninii foarte fericit ....ce a mai indurat bubulina mea..............uoff.........
deci cine se ocupa cu listutele daca mai poate trece la noi 2 dintisori

pupici

sus

Denunta
0911

Copii
Brianna: 10 ani, 10 luni

14.11.2011 4:38     citat 

la multi ani! Luara, multa sanatate si bucurie alaturi de cei dragi. ai un baietel minunat, sa-ti traiasca, ce grasunel e, e tare dulce.

sus

Denunta
ana_348

Copii
M: 15 ani, 4 luni
D: 10 ani, 10 luni

14.11.2011 5:08     citat 

La multi ani Luara zambet

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  raspunde
mergi la: