· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Generatii de copii parinti.com >Generatia 2011 > Generatia bebelusilor nemaipomeniti din 2011 - 36
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
subiect nou  raspunde
autor Generatia bebelusilor nemaipomeniti din 2011 - 36     
Kurai_Lucy

Copii
cea mare: 12 ani, 2 luni
cea mica: 8 ani, 5 luni

23.11.2011 8:36     citat 

neata tuturor
haideti la cafeaaa.
imi pare rau de copiii bolnaviori, sanatate multa tuturor sarut sarut
furni ia domne biletele ce mai stai! in cel mai rau caz daca nu poti gasi o solutie pt baby sitting macar merge sotul (ar fi pacat, zau)
ideal ar fi sa mergeti amandoi foarte fericit
cand avea Catalina 2 luni a fost la Sibiu concert Scorpions...si stiu ca atata ne-am tot gandit ce sa facem...si frig si alea alea...si pana la urma totusi ne-am dus (desi ii drum o ora pana acolo cu masina, concertu in aer liber, etc)....dar a meritat cu varf si indesat, uai ce fain a fost sarut si fiindca a fost atata lume de nu puteai sa te misti nici un centimetru in orice directie, nu ne-a fost nici frig, chiar deloc rad
in alte ordine de idei SM vine cu tot felu de idei tampite de revelion.cum ar fi sa mergem noi la niste oameni.care da, ati ghicit, nu au copii.si io nu am cu cine lasa copiii deci ar trebui sa ii iau cu mine si toate astea in 2 camere minuscule. nervos si da din moment ce nu vreau, tot io's personaju rau.again. ochi peste cap
revin cu poze.

sus

Denunta
Kurai_Lucy

Copii

23.11.2011 8:56     citat 

cateva poze
(o sa pun mai multe pe fb)

sus

Denunta
dodosasha

Copii
S
P

23.11.2011 9:57     citat 

Ce frumoase sunt!
Mmmm .... frumos si sigur gustos tort Tania!

sus

Denunta
furnicutza26

Copii
Lucasosaurus: 13 ani
Pufarina: 8 ani, 10 luni

23.11.2011 10:06     citat 

ce frumooaaaseee si simpatice si dulci sunt! pup mare la fete sarut

tamy f frumos tortul, felicitari!

sus

Denunta
Happy_mami2007

Copii
Ema: 12 ani, 3 luni
Gabi: 8 ani, 10 luni

23.11.2011 10:39     citat 

Neata doamnele sarut .

Furni draga , ia biletele , poti trimite copiii la mine daca nu gasesti nimic pana atunci cool ... sau poate vin eu de ziua mea in Norvegia , ca si io-s din mai foarte fericit , si atunci e rezolvata treaba .

Lucy , minunate mandrutele sarut . Cu revelionul trist .. anul trecut eu am fost aia rea , ca nu am vrut sa invitam pe nimeni la noi in noaptea de Rev , in garsoniera , avand si copil mic de nici o luna ochi peste cap

Tamy , super tortul sarut . Dar puiul tau merge asa bine deja , asa mititel ? sarutsarutsarut

Kiki trist , fa-te bine odata ! scot limba sarutsarut

Cayia , ce de aventuri la voi .. si nu placute trist ... sper sa treaca cu bine odata ceasurile astea rele trist

Va pup .. ma doare capul , sper sa nu ma ia ceva raceala trist .. si stau cu morcovu' foarte fericit , sotul meu are proces azi plang sau sunt foarte trist ochi peste cap

sus

Denunta
furnicutza26

Copii

23.11.2011 10:57     citat 

mihaela felicitari pentru primii pasi sarut

happy bafta! ce proces?

sus

Denunta
Happy_mami2007

Copii

23.11.2011 11:03     citat 

Anul trecut s-au facut niste arestari aici , la CFR ... vizati au fost politistii din gara , dar mai cerceteaza si 30 de alti angajati , printre care si pe al meu , pentru dare de mita politistilor trist ..
Bine , au stat aia inchisi anul trecut 2 luni , politistii si inca vreo cativa , dar acum lucreaza bine mersi si n-au treaba .. + ca s-au facut descinderi cu mascatii la toti acasa atunci , intr-o dimineata , si s-au gasit sume mari de bani si cantitati de combustibil enorme ... iar acum mecanicii ( printre care si sotul meu ) sunt cercetati pt dare de mita ochi peste cap .

Ma dispera , sa mor daca nu rad . Adica politistii toti cu ditamai vilele , masini macar 2 , apartamente pe nu stiu unde + o gramada de bani nejustificati , si ii cerceteaza pe amaratii maruntei .. pt ce ? Ca platim o amarata de garsoniera inca 15 ani de-acum ?? Sau c-avem datorii pana-i lume ? foarte fericit rad) Romania , tara tuturor posibilitatilor radradrad

sus

Denunta
ocrisu

Copii
Paul: 12 ani, 3 luni
Antonia: 8 ani, 9 luni

23.11.2011 11:22     citat 

Miha, felicitari printeseio pt. primii pasi. Cum mai stati cu mancatul, stiu ca erai un pic stresata...
Lucy, ce dulci sunt fetele...mi se pare mie sau Anya iti seamana mai mult? Cata cred ca seamana cu tati...Anya parca ar fi un spiridus. sarut
Happy_mami, bafta azi cu procesul...urata treaba.
Antonia e mai bine, a fost prima noapte in care a respirat mai bine. Tot sper sa fie doar o adenoidita care sa se trateze si nu polipi.

sus

Denunta
furnicutza26

Copii

23.11.2011 11:23     citat 

da, aiurea... in mod normal pt el ar tb sa fie o simpla audiere... numa doamne feri sa nu ii insceneze vreun 'prieten' ceva.. ca de prieteni nu ducem lipsa nervos

sus

Denunta
Happy_mami2007

Copii

23.11.2011 11:29     citat 

Audierile s-au terminat anul trecut din pacate trist .. atunci absolut toti angajatii CFR de aici si din imprejurimi au fost chemati si de cate 2-3 ori la procurori . Din pacate acuma-s deja procesele .. li s-au adus la cunostinta acuzatiile si acuma-s cercetati ..

Cica ar exista niste poze , dovezi , cum ca astia cercetati ar fi dat motorina politistilor .. ca asta zic ei mita .. dar acum avocatul a reusit sa le scoata din peisaj . + ca sunt multe poze si mai incriminatoare si cu altii , care , culmea , acum nu-s judecati x( . E totul un conflict de interese si aici , naiba sa-i ia !!

Aaa , si normal , ne-a costat si ala 1000 de Euro rad .. doar in prima faza foarte fericit . Ce fain de avocatii astia , mai . El reprezinta 30 de oameni , x 1000 de euro de la fiecare ... si banii i-a primit deja in mai cool . Dar adevaru-i ca-i tare bine cotat . Ramane de vazut ochi peste cap

sus

Denunta
furnicutza26

Copii

23.11.2011 11:34     citat 

fraaateee.. io credeam ca io si cu barbatimiu sintem campioni la adunat rahaturi din astea in care intram nevinovati si iesim fara bani foarte fericit
da vad ca si voi din aceasi categorie... pagubosi, p-onoarea mea.. prostit

sus

Denunta
Happy_mami2007

Copii

23.11.2011 11:43     citat 

Pai in asta al meu chiar a picat ca ... , fara vina . Macar de fura si el de-acolo sa ne facem si noi casa , sau sa avem macar masina noua , sau naiba stie ce .. anul trecut li s-a pus celor arestati sechestru pe bunuri . No , eu cu stres sa nu ma trezesc si aici cu ei radeam , mie pe ce mi-or pune sechestru ?? Pe rata de la banca ? rad)

sus

Denunta
Kurai_Lucy

Copii

23.11.2011 1:18     citat 

multumim evribadi. sarut
ocrisu a scris:
----------
citat:
mi se pare mie sau Anya iti seamana mai mult? Cata cred ca seamana cu tati...
----------

ti se pare bine rad una creola cu ochii negri si una blonda alba ca branza rad dar la trasaturi seamana destul de bine amandoua, uneori...
happy nasol, ce necazuri aveti....sper sa treceti cu bine.
deci cred ca l-am convins pe barbat sa facem rev-ul acasa doar noi...sper. ochi peste cap mah ce-i asa gresit daca vreau de revelion sa stau acasa...si sa nu imi vina lume pe cap?!pt mine e ok daca suntem doar noi , mai bem un vin fiert, mai gustam o chiftea, mai schimbam canalu la teveu... scot limba i-a promis ca la anu mergem unde vrea el, fara copii...ce parca mie nu mi-e dor sa ma petrec undeva fara grija copiilor???
dar anul asta nu am cum, asta mica adoarme greu, tarziu, plus ca se trezeste f des ..deci imposibil sa o las acasa cu maica-mea...macar de nu aveam probleme cu ea cu somnul, poate ma incumetam ca oricum eram aici aproape la 2 pasi, dar asa...nu am chef sa imi bat capul.

sus

Denunta
KiKilinis

Copii
JR: 12 ani, 11 luni
MICA: 8 ani, 8 luni

23.11.2011 2:37     citat 

Tamy, f frumos tortuletul. eu abia reusesc clatite sa fac cu moatza asta mica.

Lucy, Anya arata de fiecare data altfel. O recunosc dupa ochi. rad

Happy, procesul asta va lipsea. Succese sotului.

Si pe mine ma intreaba sotul ce facem de reveu. Clar nu mai organizam nimic la noi. M-am lecuit in ultimii ani, ca eu ma agit cu de toate si doamnele vin, admira, savureaza, dar nu se ating de nimic, asa ca... pas. Anul trecut am fost la cineva, pt ca eu abia ma misca, eram insarcinata in aproape 8 luni, iar acum am zis ca nu vreau sa vad pe nimeni. Evident, ca de obicei, si eu sunt personajul negativ. nervos

Ma duc sa ma intind, ca iar mi-e rau.
sarut

sus

Denunta
furnicutza26

Copii

23.11.2011 3:46     citat 

anu trecut de rev fimea era la puseu de crestere, eu faceam crize de nervi, fimiu zbiera si el cat putea... si taicamiu imi scria pe mesenger 'distractie placuta va uram'... mama ce nervi am avut..
da tin minte ca dupa 12 incolo cand in sfarsit au adormit amandoi, m-am uitat cu barbatu la un concert cu rod stewart la tv si am baut putin vin rosu....si ne-am relaxat si noi vro 2 ceasuri...

anu asta cu siguranta va fi cam acelasi program, mai putin puseu de crestere si zbierete, sper...
se organizeaza un rev cu romani in oslo undeva, da unde sa ma duc io cu plozii dupa mine....si cuminti nevoie mare.. foarte fericit

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  raspunde
mergi la: