· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Generatii de copii parinti.com >Generatia 2011 > Generatia bebelusilor nemaipomeniti din 2011 - 36
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
subiect nou  raspunde
autor Generatia bebelusilor nemaipomeniti din 2011 - 36     
Happy_mami2007

Copii
Ema: 12 ani, 3 luni
Gabi: 8 ani, 10 luni

24.11.2011 9:39     citat 

N-am disparut , doamnelor , multumesc c-ati intrebat sarut

Doar ca-s epuizata cum demult n-am fost trist ... am scris dimineata , apoi am crezut c-o sa ma plictisesc pe-aici toata ziua , fiind singura cu mandrele .. dar s-a gandit pitica sa-mi frece nervii azi , si mi-a marait toata ziua , de numa-n brate si la plimbare am fost ochi peste cap . Nici acum nimic nu-i convine , si toate astea asa , din senin . Doar s-a trezit foarte bine prostit .

Oana , sanatate multa tuturor .. Kiki , imi pare rau de accidente trist ..

Gabi , exact ca pufarina lui Furni , doar in patut se deplaseaza si acolo are minime sanse de accidente ... si de langa mine n-o mai las cand nu e in patut , ca mi-a dat destule palpitatii rad .

Va pup , sa aveti o noapte frumoasa sarutsarut .

sus

Denunta
ocrisu

Copii
Paul: 12 ani, 3 luni
Antonia: 8 ani, 9 luni

25.11.2011 8:32     citat 

Neatza, neatza...
Ne-am trezit si noi, am trimis baietii la trebi iar noi ne rasfatam la caldura in casa.
Antonia m-a disperat, cum prinde ocazia intra in baie, salta capacul WC-ului si baga mana in apa sau zgarma cu degetul in odorizant. N-am vazut asa ceva, mereu o cert, ii spun ca nu e voie, usa sta numai inchisa dar ea s-a prins ca daca impinge in usa cu capul, se deschide. ochi peste cap
Iar cred ca o sa ajungem sa incuiem usa si capacul cu sigurante, asa am procedat si cand era Paul mic, ca si el se infiinta acolo mereu. Amandoi au atractie acolo...budistii lu' mama. foarte fericit

sus

Denunta
Kurai_Lucy

Copii
cea mare: 12 ani, 2 luni
cea mica: 8 ani, 6 luni

25.11.2011 9:02     citat 

neata.
eu sunt data peste cap, numai tragedii se intampla...
ieri cumnatul meu (sotul surorii) a avut accident si a murit pe loc.
azi dimineata am aflat. plang sau sunt foarte trist
uffff....

sus

Denunta
rizibizi

Copii
mara: 8 ani, 11 luni
am nascut deja!

25.11.2011 9:21     citat 

o doamne kuray condoleante, mi s-a facut pielea gaina, doamne accidentele astea trist
oana si mara face la fel, cu wc si ma dispera la propiu, eu am prins-o ca a ridicat si capacul la acvariu si isi vantura mainile pe acolo ochi peste cap ca acvariu e destul de jos la noi, evident e lipit cu scoci foarte fericit
aseara Mara a primit o jucarie asa frumoasa , ca mai mult m-am jucat eu cu ea, pe o parte e tel si pe cealalta e ferma cu animale zambet

sus

Denunta
ocrisu

Copii
Paul: 12 ani, 3 luni
Antonia: 8 ani, 9 luni

25.11.2011 9:27     citat 

Lucy, Offf, condoleante, imi pare tare rau. E de groaza pe soselele astea... trist

sus

Denunta
Kurai_Lucy

Copii

25.11.2011 9:28     citat 

da partea nasoala ce ea sta la 1500 km distanta de noi in germania.
nu stiu daca si cum reuseste careva din noi sa ajunga la inmormantare.

sus

Denunta
elsycutza

Copii
Elisa: 23 ani, 7 luni
Josefine: 14 ani, 7 luni
Lucas: 8 ani, 5 luni

25.11.2011 10:54     citat 

of Lucy, brrr , nu vrau sa ma gandesc la ce durere are sorta in suflet, si avea si ea copil...vaaai..nu am cuvinte !!!

sus

Denunta
KiKilinis

Copii
JR: 12 ani, 11 luni
MICA: 8 ani, 8 luni

25.11.2011 11:01     citat 

Condoleante, Lucy...

sus

Denunta
Tamy

Copii
Teea: 10 ani, 5 luni
David : 8 ani, 9 luni

25.11.2011 11:07     citat 

Lucy condoleante. E cumplit.

sus

Denunta
Kurai_Lucy

Copii

25.11.2011 11:14     citat 

multumesc tuturor.e intr-adevar groaznic.ea are un baietel de 6 ani si de ceva vreme incercau pt bebe 2.
ce sa mai zic.
elsy vad la tine 4 sapt....ai ceva de raportat?
aseara am facut si noi somon...ca mi-ati facut pofta pe aici..l-am bagat la cuptor cu rondele de praz si suvite de ardei rosu.(am improvizat si noi cu ce-am avut).si am tras un sos de iaurt cu lamaie si marar.super bun.
a inceput si pe aici sa ninga si ii un frig afara de numna.

sus

Denunta
furnicutza26

Copii
Lucasosaurus: 13 ani
Pufarina: 8 ani, 10 luni

25.11.2011 11:32     citat 

lucy condoleante. Groaznic. Pot sa imi inchipui cum se simte ea singura acolo. Cand a avut barbatu'meu accident si a fost in spitl, cu n operatii...si eu veneamacasa singura. A fost f nasol dar s'a terminat cu bine pan la urma. Saraca de ea, nu am cuvinte. Si toti din familke.

sus

Denunta
elsycutza

Copii
Elisa: 23 ani, 7 luni
Josefine: 14 ani, 7 luni
Lucas: 8 ani, 5 luni

25.11.2011 11:36     citat 

4 saptamani....sper sa nu vina uratii si peste cateva zile fac un test, decamdata imi e frica sa sper ca sa nu fiu prea dezamagita.

sus

Denunta
Christa

Copii
Mona Julia: 13 ani, 3 luni

25.11.2011 11:43     citat 

----------
furnicutza26 a scris:
eu sint mare prietena a hoemopatiei da stafilococii astia parsivi nu i-as trata homeopat... la astia tre sa le dai n cap de mici... nervos
----------

alexxya a tratat e.coli si klebsiella la fetita cu homeopate si ceva siropuri naturiste: http://www.parinti.com/modules.php?name...0&start=60 (primul mesaj pe pagina).

sus

Denunta
dodosasha

Copii
S
P

25.11.2011 1:32     citat 

de alexxya uitasem; mai este si adelia care trateaza homeopat fetele.

Lucy ... condoleante si putere multa pentru sora ta.

sus

Denunta
Cayia

Copii
V mare: 14 ani
V mic: 8 ani, 11 luni

25.11.2011 3:20     citat 

Lucy, condoleante trist

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  raspunde
mergi la: