· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Generatii de copii parinti.com >Generatia 2009 > Minunile anului 2009 (309)
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
subiect nou  raspunde
autor Minunile anului 2009 (309)     
rome

Copii
Lucas Rafael - minunea mea
10 ani, 2 luni

25.12.2011 9:04     citat 

Fetelor va pup, sa aveti Sarbatori Fericite, pline de caldura si bucurie.

Si la noi a venit Mos Craciun aseara, desi a spus toata ziua Mos Craciun cu plete dalbe, care era pregatita pt el, cand a ajuns mosul n-a mai vrut sa i-o spuna era prea preocupat de sac si de cutia prea mare sa intre in sac rad , in schimb l-a ajutat sa se aseze pe fotoliu, i-a spus multumesc, i-a dat pupa, s-a asezat pe genunchiul lui.... scot limba , m-am bucurat ca i-a placut.

sus

Denunta
sunshineme

Copii
A mare: 10 ani, 5 luni
Al mic: 6 ani, 9 luni

25.12.2011 9:12     citat 

Craciun fericit, plin de bucurii si pace!

sus

Denunta
urschuletz

Copii
Melania: 10 ani, 3 luni

25.12.2011 9:27     citat 

Craciun fericit! Multa liniste si iubire! sarut sarut sarut

Teo esti.....nemaipomenit! sarut

sus

Denunta
symonik

Copii
Maria Alexandra: 14 ani
Matei: 10 ani, 1 luna

25.12.2011 10:04     citat 

[b]Craciun fericit tuturor[/b]
sper ca ati fost cumintei si a venit mosul incarcat
noi suntem bine dar super ocupati si aglomerati avem un program mai urat decat putea exista dar incercam sa facem fata.Alex a avut varicela da rMatei nu , raceli urate si la noi

sus

Denunta
anca_szabo

Copii
raul catalin: 10 ani
am nascut deja!

25.12.2011 2:49     citat 

Craciun fericit fetelor!!!

teo esti tare frumos sarut

rome ce fain ca a fost asa sociabil cu mosu zambet

raul abea a asteptat sa vina mosul iar cand a venit i-a fost rusine de el si cred ca si putin frica, nu a vrut sa-i cante colinda nici sa-i dea pupa nici sa se apropie de el, mergea doar cat sa scoata ceva din sac si venea repede inapoi, la final a dat noroc cu mosu zambet
mosul era tata si nu l-a recunoscut zambet
o sa va pun filmuletul ca l-am filmat

In final va doresc sarbatori fericita in continuare si un an nou plin de sanatate si de bucurii sarutsarutsarut

sus

Denunta
anca_szabo

Copii
am nascut deja!

25.12.2011 5:04     citat 

La multi ani cristianka !!! sa fii fericita si iubita

sus

Denunta
Loredana023

Copii
Rebeca-Alecsandra: 10 ani, 1 luna
Erica-Teodora: 7 ani, 2 luni

26.12.2011 9:48     citat 

La multi ani si din partea noastra !!!Cam tarziu jenat ...am tot umblat si seara adormeam inaintea Rebecai.

Am vazut poze minunate pe FBook sarut

Alexya,stiu cum e sa fii nevoit sa renunti la alaptat si sa nu poti...Rebeca s-ar imbolnavi trist Multa sanatate,sper sa nu iti faca prea des probleme dermatita.. VA pup sarut

Rebeca a fost ingrozita,terorizata de Mos Craciun(taica-sau)...nu plangea ci urla din rasputeri si eram la tara ,imi cerea sa o scot afara si nu aveam cum ca nu ma lasa sa o dau jos din brate sa o imbrac....am stat in altacamera si mititica imi cerea sa o scot pe geam afara plang sau sunt foarte trist
Nu am dus-o la el sau sa ii cer ceva sa faca in legatura cu el,pur si simplu de cum a intrat pe usa a inceput sa tipe. Mai erau si verii ei si nu puteau sa il alunge pe mosu,doar i-au zis ca asteapta si alti copii...sa lase cadourile si sa plece..apoi dupa ce a plecat a stat o ora doar in brate.
Cadouri au fost multe foarte fericit

Va pup

sus

Denunta
Tamy

Copii
Teea: 10 ani, 5 luni
David : 8 ani, 9 luni

27.12.2011 1:52     citat 

Sarbatori fericite!
Ne-am intalnit si noi cu Mosul, de 2 ori: o data la o petrecere organizata de la servici si apoi a venit si acasa Mosul (un unchi de-al meu care a facut pe Mosul pentru mai multi copii). Teea a avut putine emotii, s-a dus in brate la Mosi, a spus un cantecel, si-a luat cadoul si s-a asigurat ca a adus Mosul cadou si pentru David.
Va pupam si numai bine!

sus

Denunta
elena_raluca

Copii
Alesia - Alexandra : 10 ani, 3 luni

27.12.2011 2:40     citat 

Craciun Fericit !!! Dragelor si dragilor!!!

Am lipsit o perioada ca ne-am mutat si pana s-a facut conexiunea la net adurat si aici, nu inteleg de ce dar ma rog.

Alexxa, nu vreau sa ma bata Dumnezeu dar momentan asa e ducem o viata buna, in comparatie cu ce a din romania care se ducea pe apa sambetei. Se poate si mai bine si la asta lucram cu spor!!!

Nu mai pot sta acum ca imi cad ochii, intru maine sa va povestesc prin ce am trecut cu Alesia si sa va aratam ce ne-a lasat si Mosul care cum spune fata mea: " Mami dar Mosul asta a papat toate prajiturile si milkul de pe semineu? Mami ii era foame!!1rad)))"

Va sarut cu drag si dor, abia astept sa fiu mai prezenta pe aici!
sarut

sus

Denunta
anca_szabo

Copii
am nascut deja!

27.12.2011 2:48     citat 

capitolul urmator

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  raspunde
mergi la: