· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Generatii de copii parinti.com >Generatia 2011 > Generatia bebelusilor nemaipomeniti din 2011 - 40
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
subiect nou  raspunde
autor Generatia bebelusilor nemaipomeniti din 2011 - 40     
ocrisu

Copii
Paul: 12 ani, 1 luna
Antonia: 8 ani, 7 luni

20.12.2011 12:40   Generatia bebelusilor nemaipomeniti din 2011 - 40  citat 

Vlad . . . . . . . . . ...........31.10.2010 . . . . . pui de Cayia
Mara . . . . . . . . . . . .......... .12.11.2010 . . . . pui de Rizibizi
Andrea . . . . . . . . . .......... .02.12.2010 . . . . pui de Furnicutza26
Gabriela Ioana . . . . . . . .06.12.2010 . . . . pui de Happy_mami2007
George Alexandru . . . .20.12.2010 . . . . . pui de Crispy
Patrick Christian . . . ....29.12.2010 . . . . . pui de Dodosasha
David Petru . . . . . ....... .29.12.2010 . . . . . pui de Tamy

Antonia Maria . . . ... ... .02.01.2011 . . . . . pui de Ocrisu
Costina Andreea . . . . ... 08.01.2011 . . . . . pui de Bibelou
Maria-Clara . . . . . . ........28.01.2011 . . . . . pui de Mihaela_ct
Ioana Anastasia . . . . . . ...6.02.2011 . . . . . pui de Karinamaria_18
Luca Mihai . . . . . ..... 12.02.2011 . . . . . pui de albi
Timeea Ioana . . . . . . ......14.02.2011 . . . . . pui de Kikilinis
Andres Mihai . . . . .. .....6.04.2011 . . . . . pui de Cafelutza
Andrada Bianca . . . . ......11.04.2011 . . . . . pui de Ambraa
Anya Mihaela . . . . . . .......17.04.2011 . . . . . pui de Kurai_Lucy
Alexutu . . . . . .... . .. ....24.04.2011 . . . . . pui de Elsycutza
Adelheid . . . . . . . . . .........24.06.2011 . . . . . pui de Mirene
Tudor Alexandru . . ..........23.08.2011 . . . . . pui de Iva
Jessica Maria . . . .........21.10.2011 . . . . . pui de Georgette

Capitolele anterioare 1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 , 7 , 8 , 9 , 10 , 11 , 12 , 13 , 14 , 15 , 16 , 17 , 18 , 19 , 20 , 21 , 22 , 23 , 24 , 25 , 26 , 27 , 28, 29, 30, 31, 32 , 33 , 34 , 35 , 36, 37 , 38, 39

exclamatie exclamatie exclamatie Site-uri pe care le puteti folosi pentru a incarca fotografiile
www.photobucket.com (detalii aici )
www.imageshack.us (detalii aici )
http://img.pc-tips.net
http://tinypic.com/
http://www.imagebam.com/
http://www.casimages.com/
http://www.webshots.com/

sus

Denunta
rizibizi

Copii
mara: 8 ani, 9 luni
am nascut deja!

20.12.2011 1:09     citat 

La Multi Ani! puiut de crispy, cade maine esti omulet ai 1 anisor,sa iti dzeu sanatate multa si sa iti bucuri parinti sarut sarut sarut

cine se lauda zilele trecute ce bine dormim noi confuz ei de duminica seara febra , avem rosu in gat, de azi vad ca febra numai avem ceea ce e bine rad
cadouri aveam in plan sa cumpar azi dar ninge la noi ca in poveste si imi e greu cu carutul, asa ca las pe maine.
kuray tu intrebai de cadouri de craciun de la sot, eu cum am ziua in decembr imi da bani si pt ziua mea si pt craciun, eu tot ma incapatanez sa-i cumpar desi pt el tot aia ca ii iau ceva sau nu prostit
pt neamuri , nu cumpar ca al meu sot nu se viziteaza cu ele, pt prieteni eu cumpar ceva aranjamente si cate o craciunita langa.
kiki superba timeea cu ochi ei albastri si inoncenti sarut
tamy ce mare e pustoica ta, tin minte cand erai insarcinata cu david si te plangeai ca teea iti picioare in burtica, ce a trecut timpul zambet
oana ma bucur ca te-ai impacat cu sotul zambet
cafe voi cum mai sunteti?
restul fetelor pupici sarut sarut sarut
a si sanatate la puiuti ca e cea mai importanta sarut

sus

Denunta
rizibizi

Copii
mara: 8 ani, 9 luni
am nascut deja!

20.12.2011 1:11     citat 

scuza-ti mancatul de litere si etc, scriu cu mara in brate mereu, care asa se misca ochi peste cap

sus

Denunta
Kurai_Lucy

Copii
cea mare: 12 ani
cea mica: 8 ani, 4 luni

20.12.2011 1:54     citat 

kiki eu am luat pt cea mica 2 jucarele si o caciukita groasa.de caciulita avea nevoie, de jucarele nu.dar le-am luat mai mult pt ca sa vada Catalina ca Mosu vine si la cea mica, chiar daca e mica, nu o lasam deoparte.asa ca va avea si ea cadouri sub brad.asa si de Mos Nicolae, i-am luat o zornaitoare doar, ca sa fie ceva si pt ea. zambet

sus

Denunta
furnicutza26

Copii
Lucasosaurus: 12 ani, 10 luni
Pufarina: 8 ani, 8 luni

20.12.2011 2:00     citat 

Si eu i-am luat la pufarina doua jucarici.. acu ca ma gandesc sint cam asemanatoare rad .. niste cuburi magnetice, si calalta, niste cuburi/diferite forme care se baga in gaurile corespunzatoare ca sa zic asa... tot asa, sa desfaca si ea cadou, sa o ajute lucas la desfacut....haine i-am tot luat , a fost si ziua ei, plus pentru gradi i-am luat mereu....

la neamuri noi luam in general chestii de folosit prin casa, mai ales prin bucatarie... un cutit mai smecher, un desfacator de sticle, un termometru de camera din ala de arata si umiditatea ori mai stiu eu ce fitze....o tigaie de teflon.....lu fratimiu i-am luat o data un ceas de perete care arata si temperatura si umiditatea in camera... cam asta e genu de cadouri... la nasi care-s mai tineri si le place sa mearga pe munte le mai luam chestii mai sport, manusi ori caciuli pentru munte, ...

Ultima modificare efectuata de catre furnicutza26 la 20.12.2011 2:20, modificat de 1 data in total

sus

Denunta
Happy_mami2007

Copii
Ema: 12 ani, 1 luna
Gabi: 8 ani, 8 luni

20.12.2011 2:20     citat 

Azi e ziua puiutului lui Crispy , nu ? sarutsarutsarut

La muuulti anisori minune mica , sa ai parte doar de ce-i mai bun si mai frumos in viata ! sarutsarutsarut Sa fii o bucurie pentru mami si tati , si ei pentru tine sarut .

sus

Denunta
furnicutza26

Copii

20.12.2011 2:38     citat 

io ziceam ca e maine prostit

la multi ani barbate sarut

sus

Denunta
georgette

Copii
Jessica Maria: 7 ani, 10 luni
Eric Andrei: 4 ani, 9 luni

20.12.2011 2:43     citat 

La Multi Ani pui de CRISPY,mult noroc in viata alaturi de mami si tati sarut
HAPPY sarut sarut sarut
OANA ma bucur din suflet ca sunteti bine,Doamne Ajuta sa fiti mereu asa sarut
Noi cadouri anul asta nu am luat decat pentru o matusa care ne e foarte apropiata cu toate ca le trimitem mereu cate ceva ca lucreaza cumnatul ei pe tir si vine aici dar fiind sarbatorile am zis sa le mai trimitem zambet

sus

Denunta
georgette

Copii

20.12.2011 2:44     citat 

FURNI sa iti traiasca omu'

sus

Denunta
furnicutza26

Copii

20.12.2011 2:47     citat 

nu al meu bre... alu Crispilica... barbatu ala micu rad

sus

Denunta
Tamy

Copii
Teea: 10 ani, 3 luni
David : 8 ani, 7 luni

20.12.2011 2:48     citat 

La multi ani Alex! Sa cresti mare, sanatos si norocos! sarut

sus

Denunta
Cafelutza

Copii
E S: 12 ani, 3 luni
A M: 8 ani, 4 luni

20.12.2011 2:59     citat 

Hola!

La multi ani Alexutu! Sa cresti mare si sa fii sanatos si voios! Mami Crispy, sa-ti traiasca baiatul si sa te bucuri de el pana la adanci batraneti!

Am vazut un Tedi zambaretz si scump si o Timi cu ochi superbi(stiu ca ma repet dar nu pot sa ma abtin). Ii sta super cu rosu.
Teea la fel, o dulceata de fetita! Bravo ca nu i-a fost frica de Mos.
Happy, m-ai facut sa rad cu "miserupismul"
Lucy, asa face si Andres se ridica in genunchi dar in picioare inca nu.
Rizi, Dodo, Furni, Cayia sarut sarut sarut sarut

Multumim ca intrebati sarut , noi suntem bine in general. Eu inca ma mai lupt cu starea aia naspa (mi-a revenit cm si poate si d-aia), dar incet incet sper sa ma refac ca doar vine Craciunul!!! Azi primesc pachet de acasa de la mama si tata, de-abia astept! Sambata am fost cu Andres la Valencia la revizia pt casca, numai bine ca i-a luat din ea si acum si-o scoate singur de pe cap. Ieri si-o bagase pe picior. rad Oricum e o tampenie, din pacate insa n-am ajuns la quiropractico din motive care nu tin de vointa mea. trist
Of, vreau sa mai scriu dar aici e harmalaie mare, Edi se joaca cu Andres cica, il face sa rada dar a inceput sa cam exagereze asa ca cel mic cam s-a pus pe plans.

O zi buna in continuare! Sper sa revin curand!

Ultima modificare efectuata de catre Cafelutza la 20.12.2011 2:59, modificat de 1 data in total

sus

Denunta
georgette

Copii

20.12.2011 2:59     citat 

rad rad rad rad rad
sunt capiata de cap rad

sus

Denunta
Crispy

Copii
Aky: 8 ani, 8 luni
Naty: 5 ani, 11 luni

20.12.2011 3:30     citat 

Ziua buna si de la noi! sarut

Rizi, sar'mana mult! sarut sarut sarut

Noi ne tot sarbatorim de ieri incepand....admiratoarea lui cu vreo 40 de ani mai in varsta foarte fericit scot limba i-a adus un tort si nu ne-am putut abtine sa nu incepem sarbatoarea....pe 26 il sarbatorim cu toata gashca, cu alt tort si in martie luam si motzu'...tot o dixtractie! zambet sarut

Sunt prinsa cu treburi...am schimbat aragazul si hota si e dezastru prin bucatarie, apoi incerc sa mai pun la punct una alta prin casa si tot asa...

Mi-am suparat si dr. de familie fiindca am refuzat ( o sa-i duc si declaratia) sa-i fac vaccinul de 1 an si daca stau bine si ma gandesc, nu-i voi mai face nici un vaccin....si aici multumesc pt. documentare unei anumite pers. sarut de pe forumul asta ( asa cred, facand leg. cu numele), al carei blog l-am gasit din intamplare si pe care il tot rasfoiesc de vreo 2 sapt. de am ajuns sa am cosmaruri noaptea, dar zic eu ca am luat hotararea cea buna.....asta, dupa ce am facut si legatura intre "minunatul" vaccin de 6 luni si asa-zisa "dermatita atopica" diagnosticata de alt dr. dermatolog, iar dr. pediatru imi spusese ca aia este o ciuperca ( ce NU s-a vindecat cu trat. dat de el), asa ca eu nu mai vreau sa risc! socat

In alta ordine de idei va servim cu tortul primit aseara si un pahar de sampanie si multumim pentru urari!!! sarut sarut sarut

si o fetzica de smecherash pus pe shotii....avea o treaba cu capacul cutiei de la tort... rad sarut

sus

Denunta
furnicutza26

Copii

20.12.2011 3:42     citat 

ooo ce tort fain.. si ce baiat zambaret si frumos!
sa traiti multi ani si sa fiti fericiti si sanatosi. sarut

acu eu sa ma simt cu constiinta incarcata ca fimea azi a facut vaccinul de 1 an? rad

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  raspunde
mergi la: