· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Generatii de copii parinti.com >Generatia 2009 > Minunile anului 2009 (310)
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
subiect nou  raspunde
autor Minunile anului 2009 (310)     
crysy_m

Copii
YANIS STEFAN - iubit si alintat
9 ani, 11 luni
DARIA CATALINA - fata lui tata
6 ani, 7 luni

08.02.2012 2:25     citat 

Si Yanis tot supa pasata a mancat, de la inceput.
Daca nu bea apa sau ceai nu-i bai , ca are tzitzi si nu e neaparat sa bea si apa. Yanis nu a baut apa pana pe la 10 luni , nici sa o vada! Si dupa aia bea apa , dar daca ii era sete tot cu san ii trecea , apa era doar un moft. Ceai el nici acum nu bea , doar daca ne vede pe noi. A baut la munte , pe partie , ca i se parea interesant ca toti beam si cred ca se si incalzea de la el! scot limba rad

sus

Denunta
yubi

Copii
Mario Gabriel: 9 ani, 11 luni
Albert Stefan: 8 ani, 2 luni

08.02.2012 4:17     citat 

vai ce reclame au bagat asti pe site cu atatea dulciuri de mor de pofta acum...
gimi sarut ms de sfat, nu prea ma stresez, doar k avandu-l pe mario care nu mi-a facut fitze la nimik, acum cand il vad pe pitic cat e de mofturos, mi se pare ciudat si ma oftic ca el si asa e slabut si as vrea sa pape bn. i-am dat si eu putina supa pasata intr-o zi si a papat-o
crysy sarut ms de invitatie, o a venim cu placere numai sa fie copii bn sa treaca gerul asta.lui mario nu-i place zapada, merge un pic pe jos si apoi cere in brate, ori merge greuu prin zapada ori k e imbracat prea gros..pe saniuta ar sta toata ziua dar zapada ii iece:)))

sus

Denunta
sunshineme

Copii
A mare: 10 ani, 5 luni
Al mic: 6 ani, 9 luni

08.02.2012 6:38     citat 

crysy invitatia era pentru toata lumea, nu? rad rad
noi am vrut ieri sa facem un om de zapada in curte, dar am constatat ca zapada avea doua straturi despartite de o crusta de gheata de vreo 2 cm. zapada de la suprafata era prea moale, iar cea de la pamant era buna, dar avea gheata deasupra. prostit

yubi iti spun si eu ca fetele, sa te relaxezi. cum in cazul meu, ema nu prea s-a omorat cu mancarea inca de la inceput, nu pot decat sa-ti spun sa nu-ti faci griji, ca o sa manance el la un moment dat. zambet in plus, abia sunteti la inceput cu diversificarea.

gimi acum e momentul sa ne gandim la concedii. rad

sus

Denunta
rome

Copii
Lucas Rafael - minunea mea
10 ani, 1 luna

09.02.2012 9:30     citat 

Buna fetele, ce ma bucur cand mai vad activitate pe aici scot limba .

Yubi nici Lucas nu a baut apa decat fff tarziu, el nu e nici acum un mare bautor de apa, nici vara ...lasa-l linistit ca nu ii trebuie nici atata apa si nici ceai, parerea mea zambet

Noi am scapat si noaptea de pampers, din greseala, am uitat sa-i pun intr-o noapte si am vazut ca n-a facut deloc si l-am lasat tot asa, dar cred ca in cazul copiilor care beau multe lichide nu se pune ca fac pipi mai des .

sus

Denunta
crysy_m

Copii
9 ani, 11 luni
6 ani, 7 luni

10.02.2012 4:42     citat 

Brrrr , ce ger e afara! Ieri am iesit putin in curte si aseara iar i s-a infundat nasul! trist Abia astept sa vina vara! Yanis azi si-a scos slipul si a zis ca pleaca in Antalia , la mare! rad rad

Suns , cu mare placere , va astept pe toate , ca avem destula zapada , pt. toata lumea! scot limba rad Si la noi are un strat de gheata pe deasupra.

sus

Denunta
sunshineme

Copii
A mare: 10 ani, 5 luni
Al mic: 6 ani, 9 luni

10.02.2012 5:43     citat 

rad crysy parca ar fi neamuri yanis si ema. rad asa o apucase si pe ea acum cateva saptamani ca vrea sa mergem in grecia. si i-am explicat ca e frig tare in grecia, iar ea mi-a replicat ca luam caciulita, hainuta si fularul si gata, nu mai e frig. prostit
in alta ordine de idei, vreau sa vina primavaraaa. e stratul de zapada in gradina pana la genunchi..

sus

Denunta
crysy_m

Copii
9 ani, 11 luni
6 ani, 7 luni

11.02.2012 5:03     citat 

Suns rad rad Si eu vreau primavara, dar pana atunci serviti va rog inca un cod portocaliu de ninsori si viscol! ochi peste cap Sa vezi inundatii dupa zapezile astea! Eu am casa langa Dunare trist

sus

Denunta
Loredana023

Copii
Rebeca-Alecsandra: 10 ani, 1 luna
Erica-Teodora: 7 ani, 2 luni

12.02.2012 5:07     citat 

Capitolul 311

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  raspunde
mergi la: