· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Generatii de copii parinti.com >Generatia 2010 > Minunile anului 2010!!! Cap.231
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina «  1, 2, 3, 4 ... 10, 11, 12  »
subiect nou  raspunde
autor Minunile anului 2010!!! Cap.231     
cry_styna

Copii
Miruna Maria: 10 ani, 2 luni
Karina-Ioana: 7 ani, 11 luni

01.01.2012 10:44     citat 

La multi ani dragelor!
sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut

bebe, multa sanatate Radei! of...tare greu trebuie sa va fie! si cat ati asteptat vacanta asta! trist

sus

Denunta
DANONINO

Copii
Sara Andreea: 12 ani, 5 luni
Luca Daniel: 10 ani, 7 luni

01.01.2012 12:11     citat 

La multi ani fetelor! sarut sarut

Felicitari Cristina! sarut

sus

Denunta
bebezola

Copii
Rada Beatrice: 10 ani, 9 luni

01.01.2012 12:27     citat 

----------
cry_styna a scris:
La multi ani dragelor!
sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut

bebe, multa sanatate Radei! of...tare greu trebuie sa va fie! si cat ati asteptat vacanta asta! trist
----------

multumim
da asa e am asteptat-o....dar.............nu avem parte de ea.............

sus

Denunta
ana_348

Copii
M: 15 ani, 4 luni
D: 10 ani, 10 luni

01.01.2012 1:51     citat 

Cristina, felicitari!!!
bebe, imi pare rau...sanatate multa...

La multi ani!

sus

Denunta
Raliu

Copii
Adina mica printesa: 10 ani, 7 luni

01.01.2012 3:17     citat 

Sa aveti parte de un an plin de bucurii,de sanatate multa si cat mai multe impliniri sarut
Bebe sanatate multa micutei tale trist sarut
Cristina felicitari si multa putere iti doresc,o sa fie greu dar si frumos zambet
Noi am stat acasa de rev si au venit cativa prieteni,am mancat si cam atat foarte fericit am stat la tele,cam plictisitor dar na asta e, anul asta am fost cuminti dupa multi multi ani de zapaceala,Adina e bine,ii iese ultimul canin si a 5 maseluta,mananca bine,a inceput sa vorbeasca,ii place muzica la nebunie,toata ziua imi zice prin casa GA-GA rad a inceput sa scrie cu pixul peste tot asa ca i,am cumparat culori si carti de colorat ,sa vedeti ce Picasso fac din ea foarte fericit ...Nu am mai intrat de mult timp pe la voi pt ca ma simteam un pic straina,voi cam toate faceti lucrurile exact ca la carte,eu nu sunt asa,mai calc si in'laturi cum se zice si mi se parea ca nu prea e locul meu aici,oricum am stat si m-am gandit ca fiecare isi creste copilul cum stie si cum crede mai bine si doar pt ca nu ma simt mereu idendificata cu voi nu as' vrea sa parasesc grupul,mi-ar face placere sa fiu aici si peste 3-4 ani,sa vad cum cresc toti copilasii si cum intineresc mamicile sarut
Inca o data sanatate multa tuturor bolnaviorilor si promit sa fiu mai activa sarut ... pe forum foarte fericit
Va pun 2 poze cu noi :
Asa l-am intampinat pe mosu rad

Si aici fata mea sa vedeti ce mare s-a facut sarut : si ce paroasa e foarte fericit

Ultima modificare efectuata de catre Raliu la 01.01.2012 3:24, modificat de 1 data in total

sus

Denunta
ana_348

Copii

01.01.2012 3:22     citat 

raliu...parerea mea e ca nu facem lucrurile ca la carte scot limba...ci ca doar stim ce scrie la carte si evitam sa ne laudam cand facem altfel scot limba

A adormit pitica in sfarsit...dupa 3 zile fara somn la pranz prostit

sus

Denunta
cristina79

Copii
Claudia: 15 ani, 11 luni
Sebastian : 10 ani, 8 luni
Sabrina Petronela: 8 ani, 6 luni

01.01.2012 4:16     citat 

La multi ani, dragi mamici! Fie ca anul care vine sa va aduca la toate numai bucurii, sanatate, impliniri pe toate planurile....si tot ce va doriti!
Si multumesc pentru urari, sunteti foarte dragute! sarut sarut

sus

Denunta
Byu

Copii
Iulian Gabriel: 10 ani, 9 luni
Irina Maria: 8 ani, 8 luni

01.01.2012 6:22     citat 

La Multi Ani dragi mamici!!! Fie ca 2012 sa fie un an mai bun ca toti ceilalti ani, sa va aduca bucurie, credinta , sanatate, iubire si implinirea viselor ce inima voastra va pofteste. Sa ne bucuram de copii si soti sa-i multumim Domnului pt familia minunata care ne-a daruit-o la fiecare.

raliu ma bucur din suflet ca ai scris din nou aici, te rog sa nu te mai simti niciodata altfel fata de noi, diecare suntem mame, gafam, nu facem ca la carte. Eu iti spun sincer, gafez si eu. Ultima patanie a fost ca Iulian a spart in dinti o fiola. Multumesc lui Dumnezeu ca a spart parte de sus si medicamentul dinainte nu a ajuns in gurita lui si Doamne ajuta Iulian a venit imediat la mine si mi-a scos el singur din gurita tot ce avea. Nu va pot spune ca m-am speriat teribil, inca sunt marcata de intamplare.
Sunteti frumoase foc si vad ca s-a speriat si micuta de Mos.

Noi am plecat aseara pana la niste prieteni, am fost 3 familii, Iulian a adormit pe la 12:30, la 6 s-a trezit am venit acasa, i-am dat lapticul si a dormit pana la 10 ziua si apoi la pranz inca 2 ore. Acum sa vedem daca mergem pana la cumnata-miu.
Sunt putin suparata ca Iulian are vreo 2-3 zile de cand e f mofturos la mancare. e va mananca acuma de sarbatori copii???
Iulian in afara de fructe, ciorbita, pilaf si prajituri, iaurt nu mananca, nici nu mai stiu ce sa-i dau. A si nu stiu daca v-am spus vreodata dar Iulian nu mai vrea carnita de foarte mult timp, de pe la vreun an si putin si nici nu o sa-l fortez vreodata, nu mi-a placut niciodata sa vad parinti care isi forteaza copilul sa manance.

sus

Denunta
ana_348

Copii

01.01.2012 7:39     citat 

Fetele din zona...mi-am amintit de patinoar...voi mai mergeti? Ca avea maia chef...

sus

Denunta
Sweety_Karina

Copii
David: 12 ani, 5 luni
Eduard: 10 ani, 9 luni

01.01.2012 9:13     citat 

Eu abia ce am fost la patinoarul de la Mall-ul Cotroceni AFI. Inghesuiala, nebunie, dar mie asa imi place scot limba .
Sunt in Bucuresti de alaltaieri, mi-am petrecut revelionul aici si plecam maine sau poimaine.
Copii i-am lasat la mama...apropo de asta draga Raliu..si eu mai calc pe laturi...fug in lumeee foarte fericit , de cate ori am ocazia..si fara copii scot limba , dar eu nu ma mai simt vinovata de ceva vreme .. Asta e..pana mai cresc ei maricei sa ii pot lua cu mine in plimbari...ma plimb eu ori singurica, ori cu tati.

Maine as vrea sa merg in Ikea...merge careva din voi acolo?

sus

Denunta
ralucutza15

Copii
Dragos Andrei: 10 ani, 7 luni

01.01.2012 10:26     citat 

La multi ani mamici si pitici. Sa crestem sanatosi

bebe sanatate Radei? la ce sptal sunteti?

cristina felicitari pentru bebe 3, stii cum se zice unde sunt 2 mai creste 1, cum au cresctu 3 mai incape 1...asa ca...

raliu pupici adinutei

sus

Denunta
bebezola

Copii
Rada Beatrice: 10 ani, 9 luni

01.01.2012 10:36     citat 

[quote="ralucutza15"]

bebe sanatate Radei? la ce sptal sunteti?

multumesc
la pedi 2

raliu multumim ...

sus

Denunta
dincamsimona

Copii
Matei Alexandru: 13 ani
Victor Adrian: 10 ani, 7 luni

01.01.2012 10:47     citat 

Raliu...chiar iti simteam lipsa. Si vb Anei..tu chiar crezi ca noi facem totul ca la carte? Pai atunci stai sa vezi cum e la al 2-lea copil rad
Iar fi-ta...sa vezi tu peste 2 ani ce creata va fi foarte fericit
Sweety..eu nu merg la Cotroceni, dar stau la 5 min de Afi foarte fericit
Asa ca dc esti in zona ne putem vedea la o cafea trag cu ochiul
Aaa si vezi ca acu' 2 zile te-am visat..cica eram in facultate si beam o cafea.
Asa ca... foarte fericit chiar dc eu nu suport cafeaua...trebuie macar sa ne vedem la un cico zambet

sus

Denunta
ralucutza15

Copii
Dragos Andrei: 10 ani, 7 luni

01.01.2012 11:16     citat 

of bebe...poate ar fi mai bine daca ati merge acasa...in spital e mai rau ca iei tot felul de alte boli...desi stiu ca cei de la pedi 2 se comporta frumos nu ca la 1

sus

Denunta
ana_348

Copii

02.01.2012 1:03     citat 

Karina eu vreau sa merg maine in ikea...imi dai nr?

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina «  1, 2, 3, 4 ... 10, 11, 12  »
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  raspunde
mergi la: