· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Generatii de copii parinti.com >Generatia 2010 > Minunile anului 2010!! Cap.232
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina «  1, 2, 3 ... 9, 10, 11
subiect nou  raspunde
autor Minunile anului 2010!! Cap.232     
hermine

Copii
Alexandru Ionut: 14 ani, 1 luna
Dominic Nicholas: 10 ani, 9 luni

22.01.2012 3:32     citat 

In conditiile in care toate bolile pana acum le-a facut "ascunse" fara febra , in decembrie prima febra , nu vreau sa imi bat joc de sistemul lui imunitar . Si doar stii si tu cum e primul an de colectivitate, plin de boli . Eu ma bucur ca a facut febra , o astept cu mare nerabdare si pe a doua . Abia dupa ce stiu ca organismul lui e pregatit cu sa lupte cu balaurii o sa pot sa ma gandesc la colectivitate.

Si eu ca tine nu am mers niciodata pe calea asta ... sa caut medic care sa rezolve cu bani... si nici de data asta nu am facuto ... doar ca mi-a propus ceva si mi-am cerut drepturile cu mult tupeu si cu legea in mana .Mai ales ca in astfel de cazuri eu consider ca medicul ar trebui sa te informeze , dar nu are nici un interes ... si el nu trebuie decat sa iti dea o hartiuta cu diagnosticul . In cazul nostru puteam sa le facem dosar din prima luna de viata!! Si asa nu iti mai povestesc de reactia medicilor din Timisoara cand le spui ca ai facut operatia in alta tara.

sus

Denunta
dincamsimona

Copii
Matei Alexandru: 12 ani, 10 luni
Victor Adrian: 10 ani, 5 luni

22.01.2012 11:47     citat 

Hermine , mult succes la comisie, sa dea DD sa fie exact asa cum iti doresti.
Mie imi pare rau ca nu am facut asta cand avea inca sonditele.. trist

sus

Denunta
dincamsimona

Copii
Matei Alexandru: 12 ani, 10 luni
Victor Adrian: 10 ani, 5 luni

22.01.2012 11:52     citat 

hai ca am incercat sa schimb eu foaia:

ie-te si noul capitol

sus

Denunta