· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Alimentatia copiilor >Diversificarea > scaun de masa bebe
< subiectul anterior :: subiectul urmator >
subiect nou  raspunde
autor scaun de masa bebe     
aami

09.01.2012 2:39   scaun de masa bebe  citat 

as dori un scaun de masa mai ieftin pt bebele meu
cineva care nu mai are nevoie de el,nu vreau nou

sus

Denunta
Luv31

Copii
BebeDulce: 8 ani
BebeMinunat: 5 ani, 10 luni

09.01.2012 6:28     citat 

incerca pe okazii.ro . gasesti acolo multe oferte si unele chiar foarte OK.
te sfatuiesc sa te orientezi catre cele de la chicco. sunt foarte bune si chiar daca au fost folosite sunt foarte rezistente. pe okazii gasesti un scaun chicco cu 200 - 250RON maxim, care in magazin este in jur de 560 - 600RON.

sus

Denunta
BMel

09.01.2012 6:43     citat 

Mai sunt si cele ajustabile la masa de bucatarie, ca si economie de bani si spatiu.
Nu stiu prea multe despre scaune, la noi principalul aspect a fost portabilitatea, noi calatorind f des, ne-a trebuit ceva f compact care se inchide si ocupa loc f mic, daca mai sunt mamici care au aceasta prioritate recomand Concord Spin-ul, e scump, dar f f bun, suntem hiper-multumiti.
L-am comandat direct din Germania.

sus

Denunta
Luv31

Copii
BebeDulce: 8 ani
BebeMinunat: 5 ani, 10 luni

09.01.2012 6:50     citat 

avem si noi unul pentru masa la bunici, insa sincera sa fiu pe mine nu prea ma incanta. de fapt, l-am cumparat pt acasa insa nu mi-a placut si cum mergem destul de des la bunici la masa in wekkend-uri am decis sa-l lasam acolo si sa cumparam acasa altul. oricum un scaun il folosesti pana la 3 ani, deci merita efortul de a cumpara unul bun.

sus

Denunta
BMel

09.01.2012 7:04     citat 

Din pacate nu ma pot pronunta, noi n-am avut scaun ajustabil, dar presupun ca are si avantaje si dezavantaje.

sus

Denunta
zohaa3492

12.01.2015 7:19     citat 

imi puteti da ceva retete pt 8 luni?
bebele meu are deja preferintele lui s i daca nu vrea ceva face "botic" si nu am ce-i face...

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> 
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  raspunde
mergi la: