· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Generatii de copii parinti.com >Generatia 2011 > Generatia Bebelusilor nemaipomeniti din 2011 - 43
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
subiect nou  raspunde
autor Generatia Bebelusilor nemaipomeniti din 2011 - 43     
georgette

Copii
Jessica Maria: 7 ani, 11 luni
Eric Andrei: 4 ani, 11 luni

18.01.2012 8:27     citat 

Buna dimineata la d-voastra.
Haideti la cafea,noi mergem azi la consulat pentru acte,
o sa pierdem toata ziua pe acolo,nu mi-e de noi dar
chinui copilul atatea ore.
Si e asa de urat afara...ploua si e un frig,brrrr!

sus

Denunta
elsycutza

Copii
Elisa: 23 ani, 7 luni
Josefine: 14 ani, 7 luni
Lucas: 8 ani, 5 luni

18.01.2012 10:42     citat 

NEATAAA !!
Ce buna e cafeaaaaau fara socrii in casa !!! nu mi vine sa cred !
Eliberareeeee
usi deschise, lumini aprinse, jucarii peste tot si tipete ( de copii domne ,nu certuri), ce atat liniste rad
mai aveam putin si o luam razna !!
si ca sa nu zic ca si fimiu a simtit ca uite inca doarme si acum rad

am vazut multe poze frumoase pe aici , tare mi au placut !
o sa caut si eu una pt colaj ocrisule sa ne mai schimbi si pe noi, sa ne pui tot langa nora mica ca ne place scot limba

nu mai stiu ce vroiam sa zic rad
sunt fericita !

aaaaaa hahahaha ca sa nu zic ca am indurat degeaba o luna socru in casa , mi a lasat bani de bilete pt romania rad
azi le cumpar gata ! am gasit de pe 18 iunie pe 8 august ,sunt jumatate de pret acum fata de cum le-am luat eu asta vara, smecher si el , de ce sa mi lase 1300 de euro cand s-a scos cu jumatate .

faza e ca barbatamiu nu vine cu noi la plecare, deci sa ma vedeti ce alerg eu cu 3 prin aeropoarte ca e doar cu escala, noroc ca prietena mea ( care are si ea copii si vine tot fara barbat ) isi ia bilete cu mine o data .

de-a naiba de oi sta la socrii in casa mai mult de cat o vizita la cateva zile foarte fericit

sus

Denunta
iva

18.01.2012 11:39     citat 

Buna dimineata

Multumim de complimente sarut sarut sarut

Furni Ana e bine... e in parametri normali pentru varsta ei de 4 ani, nu e o sportiva si ni va fi niciodata, dar nu ma deranjeaza asta, nu are altceva absolut nimic...mersul pe varfuri e o obisnuinta a spus medicul...doar tensiunea de fund de ochi i-a iesit cam mare 24, mai trebuie luata dimineata cateva saptamani la rand. Imi pare rau pentru locul tau de munca... e trist...

Elsy ma bucur ca esti bine fara de socri rad sarut sarut sarut

Geo succes la acte sarut sarut sarut

Rizi
sanatate la puiut sarut sarut

Happy
lasa ca are timp sa umble... sarut sarut sarut

Tudor
cand e suparat zice mamamama sau memememe rad rad rad e un dulce...Ana nu a zis nik pana pe la 7 luni rad rad rad vrea sa se ridice in fundulet de la 3 luni tot se chinuie...numai ca nu-l las daca-i dai o mana se sprijina cu cealalta in cot si vrea sa se ridice...numai inca mi frica sa-l las sa se ridice rad rad rad , rade toata ziua, abia asteapta sa fie provocat la ras, noaptea doarme de la 22 la 6 dimineata.

sus

Denunta
Happy_mami2007

Copii
Ema: 12 ani, 3 luni
Gabi: 8 ani, 10 luni

18.01.2012 12:10     citat 

Buna ziua si de la noi sarut

Rizi , eu le-am luat Stodal , dar a cam fost apa de ploaie , fix degeaba l-am luat .. si le-am dat Eurespal , si-s ok acum fetele . Faza nasoala-i ca e asa plin de zahar si tre folosit destul de mult , dar am noroc ca-l accepta si pitica , la ce gust are prostit trist .. De cateva zile nu le mai dau nimic , Ema caaand si cand , rar de tot , mai tuseste un pic , iar la Gabi se aude clar ca e aproape gata .

Georgette , bafta pe unde aveti de umblat sarut . Vezi ca astept postasul deci scot limba rad sarut .

Elsy , enjoy the noise ! scot limba rad) Cred si eu ca te simti usurata , dupa atata vizita

jenat sarut .

Iva , ce dulce mititel ai acolo sarutsarut .. cumintel , manca-l-ar mama sarutsarut . Sper sa fie tot ok si cu Ana .sarut

sus

Denunta
Kurai_Lucy

Copii
cea mare: 12 ani, 2 luni
cea mica: 8 ani, 6 luni

18.01.2012 6:37     citat 

hello tuturor
am intrat sa va salut....azi nu am avut timp deloc sa intru (o fi bine..rau? nu stiu)
in orice caz
elsy bravo ca ai scapat de musafiri scot limba
sanatate tuturor

sus

Denunta
dodosasha

Copii
S
P

18.01.2012 7:14     citat 

Elsy sarut

Ne-am intors de la plimbarica de seara. Frigut afara foarte fericit

sus

Denunta
furnicutza26

Copii
Lucasosaurus: 13 ani
Pufarina: 8 ani, 10 luni

18.01.2012 9:26     citat 

bonsoar.
deci va rog sa ma tineti bine ca ma arunc acu la un subiect si zic neste chestii pe acolo de iese scandal mare, cu denunturi, cu purgatoriu, cu sters de mesaje.... nervos .. nu va spun la care ca cred ca o sa banuiti....
altufel, nu stiu ce are pufarina ca cam plange seara si noaptea. sa fie complexata ca lu gabitza i-au iesit inca 2 dinti si vrea si ea? ar fi culmea, rad

imi cam cad ochii in gura de oboseala, azi noapte am dormit cu mandra si s-a trzit cam de 3 ori pe fiecare ora...

ma uit la un episod din Sex and the City, sa imi amintesc si io de cand eram tanara si single si ma culc..
va pup, o noapte linistita sa aveti.

sus

Denunta
KiKilinis

Copii
JR: 12 ani, 11 luni
MICA: 8 ani, 8 luni

18.01.2012 11:12     citat 

Eu sunt devastata de dureri de spate. Nu stiu cum or sta copiii vostri in brate, dar Timeea se apleaca mult in fata, nu sta dreapta, se unduieste, intinde mana dupa diverse, iar eu nu mai pot.

Am incercat s-o inregistrez cu Ildiko, da' n-a fost chip. Cum opream camera, hop si mandra cu Ildiko in dinti. Am prins ceva in filmuletul asta, da nu zice clar asa cum spune de obicei. zambet sarut

http://youtu.be/MBbB9oJjqJY

Am citit asa pe sarite... sporuri si supcese, doamnilii.

Ce subiect, tu, ca n-am vazut nimic.

sus

Denunta
dodosasha

Copii
S
P

18.01.2012 11:19     citat 

cred ca se refera la userul rastalmacit. e ceva horor ce zice doamna aceea ...

sus

Denunta
Crispy

Copii
Aky: 8 ani, 9 luni
Naty: 6 ani, 1 luna

18.01.2012 11:44     citat 

sageata sageata CAPITOL NOOOOUUU exclamatie

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  raspunde
mergi la: