· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Generatii de copii parinti.com >Generatia 2011 > Generatia Bebelusilor nemaipomeniti din 2011 - 43
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
subiect nou  raspunde
autor Generatia Bebelusilor nemaipomeniti din 2011 - 43     
furnicutza26

Copii
Lucasosaurus: 13 ani
Pufarina: 8 ani, 10 luni

13.01.2012 6:34     citat 

hehe happilica se oftica sor-ta ca tu esti mai draguta ca ea..... foarte fericit
in privinta claxonatului poate avea dreptate ca tu erai (cel putin in pozele alea) imbracata prea 'serios'

sus

Denunta
georgette

Copii
Jessica Maria: 7 ani, 11 luni
Eric Andrei: 4 ani, 11 luni

13.01.2012 7:31     citat 

IVA sarut sarut sarut
RIZI sa vezi ce mandru e taso de ea....dupa baita am imbracat-o cu niste hainute noi si se duce la ea si cand vine zice:Ai vazut ce mandra e fiemea? rad
LUCY bine ca mi-ai zis ca nu mai iau rad
Emisiunea aia o vad si eu in fiecare dimineata ca atunci se scoala fimea si cateodata imi vine sa plang cand vad atatia copii supusi la atatea operatii si cat se chinuie sa supravietuiasca dar cand vezi ca ii ia acasa sanatosi iti mai vine inima la loc sarut
FURNI cum stai cu somnul?
HAPPY ce frumuseti am vazut sarut
As vrea si eu sa mai arat asa dar cred ca mai am timp nu? rad

sus

Denunta
Kurai_Lucy

Copii
cea mare: 12 ani, 2 luni
cea mica: 8 ani, 6 luni

13.01.2012 7:34     citat 

da da happy si eu zic la fel ca parca sunteti gemene rad da diferenta e cum zice furni erai imbracata mai "serios"..atata tot scot limba
io abia astept sa vina nuntile sa ma imbrac sexos rad uite happy chiar am o rochita identica cu a surorii tale doar ca a mea e neagra complet si am combinat-o cu un bolero rosu si pantofi rosii...si am chestii faine si sexoase si cum am zis din fericire sotu e fericit sa se afiseze cu mine...azi imi zice cand iesim la plimbare, hai draga aranjeaza-te si tu un pic sa ma mandresc si eu pe strada ce nevasta am ..eu..bine...nu m-am pus chiar pe tocuri dar nu am iesit cu fasu meu galben si caciula cum ies de obicei prin cartier...no numa bine ca am trecut podu pana in oras si a batut un vant de mi-au zburdat creierii in cap...(SM avea gluga, io bine ca eram eleganta rad am ajuns ciufulita de numa in oras rad)
da uneori cei din jur isi fac impresia ca sunt mai nu stiu cum...si eu am o prietena care se vede la fel de "silueta" ca si mine...a fost candva...da nu mai e... rad
cafe ai fi suprinsa sa vezi ca sunt destule solutii si pt mamicile care alapteaza...important e sa mergi la medic, sa gasesti cauza pt care te simti rau...asta e important...apai mai departe solutii se gasesc.(naturiste eventual?)

sus

Denunta
Kurai_Lucy

Copii

13.01.2012 7:47     citat 

si o poza cu noi....fiti numa atente ce diferenta la culoarea de par e intre mine si fetele mele (amandoua imi mostenetsc parul...si ce mult mi s-a inchis mie parul la culoare in timpul sarcinii prostit ca nu sunt vopsita

sus

Denunta
Crispy

Copii
Aky: 8 ani, 9 luni
Naty: 6 ani, 1 luna

13.01.2012 7:58     citat 

Mey, mey, mey....ce fete frumoase are tati!!! sarut sarut

sus

Denunta
georgette

Copii

13.01.2012 8:00     citat 

Mai ce fete frumoase sarut
Adica tu erai asa blonduta cand ai ramas insarcinata
cu ANYA si apoi s-a inchis:?
Dar din cate vad nu ai fire albe,eu am si de dat rad cine
vrea?
Mi-am luat si eu azi spuma din aia coloranta sa vad cum
e si poate nu mai folosesc vopsea!Sper doar sa nu se
curete pe perna ca nuantatorul rad

sus

Denunta
Kurai_Lucy

Copii

13.01.2012 8:01     citat 

sa va povestesc faza.intr-o seara in disperare de cauza dupa ce pusesem lampita si citisem povesti si cate si mai cate fetele nu aveau chef de somn, sting becu si ma pun eu sa cant aia cu elefantii....si cant, si cant...un elefant, doi...la un moment dat liniste...aia mica era amortizata...si numa o aud pe Cata: mami da nu se mai rupe panza aia odata?!
sau azi. cant cu cata Old MacDonald.
si ajungem la partea cu oile. eu "and on that farm he had some sheep...
Cata dupa mine"and on that farm he had some shit...

rad

sus

Denunta
georgette

Copii

13.01.2012 8:04     citat 

rad rad rad rad

sus

Denunta
Kurai_Lucy

Copii

13.01.2012 8:05     citat 

nu am fost chiar blonduta dar il aveam saten deschis...s-a tot inchis el de-a lungul anilor cate un pic dar in timpul sarcinii si dupa nastere atat de tare s-a inchis ca toata lumea ma intreba daca m-am vopsit ochi peste cap
nu stiu, fii-mea asta mare e "negruta" cand s-a nascut avea parul negru negru eram cpnvinsa ca va avea parul negru si carliontat ca taxo cand colo i se tot deschide pe zi ce trece, ma mosteneste pe mine prostit

sus

Denunta
georgette

Copii

13.01.2012 8:11     citat 

Asa am zis si eu de fimea ca va fi bruneta ca s-a nascut
cu ochii negri si parul la fel dar acum e blonduta si cu
ochii caprui.
Avem o verisoara de 15 ani care s-a nascut cu ochii negri,
parul negru-negru si asa e si acum,nu s-a schimbat
absolut deloc.
Si de aia ne-am gandit ca va fi ca ea dar de unde...

sus

Denunta
Kurai_Lucy

Copii

13.01.2012 8:17     citat 

eu am avut un soc cand s-a nascut asta mica...sotu super brunet, io satena...fata cea mare cum am zis negruta...si ne trezim cu bebelina nr 2 blonda cu ochi albastri!!! rad prostit
bine intre timp i s-au schimbat ochii zambet

sus

Denunta
georgette

Copii

13.01.2012 8:24     citat 

rad rad
Aici la cativa ani se fac teste de paternitate gratuite
si multi barbati au aflat ca au crescut copiii altora...
Si al meu pana sa nasc zicea:Daca nu iese neagra
sau indiana sau paki atunci e a mea rad

sus

Denunta
furnicutza26

Copii

13.01.2012 9:14     citat 

frumoaselor sarut
aia mica are ochii tai lucy.
ai mei amandoi sau nascut cu parul negru si ochii negri ca mine, in timp s-au mai deschis... lucas a devenit saten deschis cu ochii verzi caprui apoi s-a inchis iar si acu e saten inchis cu ochii caprui... iar pufareta acu e aproape blonda.... are o culoare f misto acuma, asa cu ape ca mierea... in poze nu se vede, da multa lume mi-a zis ca ce culoare faina de par.... ar fi buna de reclama la vopsea de par foarte fericit .... dar se mai poate schimba...

sus

Denunta
furnicutza26

Copii

13.01.2012 11:55     citat 

eu profit de absenta barbatului si ma uit a enspe mia oara la Love actually. Voua va place filmul asta, ca pe mine ma relaxeaza teribil.

sus

Denunta
Happy_mami2007

Copii
Ema: 12 ani, 3 luni
Gabi: 8 ani, 10 luni

13.01.2012 11:59     citat 

Doamne , ce ochi ai Lucy sarutsarut jenat .. sunteti tare frumoase .

Eu as vrea sa profit de absenta sotului acum , furni foarte fericitfoarte fericit .. la ce faza urata mi-a facut mai inainte trag cu ochiul .

Cat despre " seriozitate " .. dupa ce am nascut-o pe Ema , increderea mea in sine era muuuult sub nivelul marii , " incredere " alimentata de fiinte binevoitoare gen : mami , sora mea , soacra mea .. etc . Foarte greu mi-am ales si hainele alea sa merg , daca va arat cum aratam la o nunta cu 1 an inainte de cea de la care am pus pozele , ziceti ca nu-s eu foarte fericit .. si , chiar daca am slabit vizibil pana sa ajung cum eram in pozele de mai sus , tot " multa " m-am vazut .. si ma vad si acum !! Chiar in seara asta ma ia soacra mea la intors si invartit , sa vada ea de unde am slabit , ca nu i se prea pare prostit .. din minte am slabit , de le permit atatea .. si ei si lu' fiu'sau !

Noapte buna , ladies sarut .

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  raspunde
mergi la: