· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Generatii de copii parinti.com >Generatia 2011 > Generatia Bebelusilor nemaipomeniti din 2011 - 43
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
subiect nou  raspunde
autor Generatia Bebelusilor nemaipomeniti din 2011 - 43     
elsycutza

Copii
Elisa: 23 ani, 7 luni
Josefine: 14 ani, 7 luni
Lucas: 8 ani, 5 luni

15.01.2012 5:39     citat 

numai zic cate faze mi a facut dar mi ati adus aminte de curent
pei mi a cerut indexu
a notat el cat consumam pe zi !!!!
are un fix cu luminile si usile sa fie inchise, cum pleaca ei scot usile din balamale cred sa nu le vad inchise ca am tampit de tot
plus ca dim se scoala la 12 deci tre sa facem liniste, el la 5 iar doarme iar stam cu copii sa faca liniste..
de nu dau muzica la maxim cand pleaaaaca

sus

Denunta
furnicutza26

Copii
Lucasosaurus: 13 ani
Pufarina: 8 ani, 10 luni

15.01.2012 5:55     citat 

elsy rad
ai o singura sansa...a i 3 copii, poate o sa ai si mai multi.. cand oi imbatrani te duci in vizita pe la ei la rand si le faci si tu tot asa... sa te razbuni rad

sus

Denunta
Crispy

Copii
Aky: 8 ani, 10 luni
Naty: 6 ani, 1 luna

15.01.2012 6:57     citat 

Furni, de plictiseala am schimbat datele acelea si m-am enervat ca nu ma lasa sa scriu ce vreau eu ( de ex. la locatie...trebuia sa fie ceva real, asa ca am trecut...iar la angajator....aia mi-a trecut atunci prin cap...rad)

Bai, faza tare cu vasul ala scufundat, dar este de inteles avand in vedere ca staff-ul era italian...prostit ...de vreo 13 ani ma tot lovesc de ei...numai ei puteau face asa ceva... rad ...Pacat ca au trebuit sa fie si victime, si atatia oameni care sa treaca prin clipele alea de cosmar...trist

Si ce a fost faza de faza....visez in seara respectiva ca eram pe vas, pe puntea de sus, la soare, pe sezlong si la un moment dat vine un val maaaareeeee spre noi si eu zic: gata! S-a terminat! Ne scufundam! Si incep sa urlu disperata pe acolo...socat ...noroc ca m-am trezit si dimineatza sa citesc stirea pe net... prostit prostit

Am primit mailul asta si imediat m-am gandit la
Elsy, ca l-ar putea adapta si pentru socrul ei rad desi, initial era pt. soacre... foarte fericit

Cheile sunt in CUI pe hol :

sus

Denunta
Kurai_Lucy

Copii
cea mare: 12 ani, 2 luni
cea mica: 8 ani, 6 luni

15.01.2012 7:14     citat 

vaaai elsy... rad
v-am zis si io ca am stat 2 ani cu ai mei...cum pleaca ei scot usile din balamale cred sa nu le vad inchise ca am tampit de tot eu am ramas in apartamentul lor si chiar am scos ce;le 2 usi de la sufragerie, le-am desfiintat cu totul (din acelasi motiv!!) rad de cate ori vin in vizita ma intreaba daca nu am de gand sa pun iar usi rad

sus

Denunta
furnicutza26

Copii
Lucasosaurus: 13 ani
Pufarina: 8 ani, 10 luni

15.01.2012 8:49     citat 

io ma cam simt cu musca pe caciula ca ma gandesc ca in fro 10 ani poate incep si eu sa sting luminile sau mai stiu eu ce... de ma dau copiii afara din casa, ma trimit la azil... rad

sus

Denunta
Crispy

Copii

15.01.2012 8:51     citat 

pai, invata-i de acu' cu economia....ca sa nu li se mai para ciudat atunci....si te pomeni ca se intoarce roata si te vor tine ei pe intuneric... rad ....nici nu sti cum s-o dai.... foarte fericit

sus

Denunta
georgette

Copii
Jessica Maria: 8 ani
Eric Andrei: 4 ani, 11 luni

15.01.2012 8:55     citat 

rad rad rad rad
Oamenii astia dupa o varsta parca sunt facuti sa te
scoata din parametrii,zici ca e un tipar pe care
trebuie sa I'll urmeze toti!

Deci mie nu imi vine sa cred ce se intampla acasa,
ma uit pe Antena3 si ma minunez!!!

sus

Denunta
elsycutza

Copii
Elisa: 23 ani, 7 luni
Josefine: 14 ani, 7 luni
Lucas: 8 ani, 5 luni

15.01.2012 9:04     citat 

ooo crispy buna tare poza asta cu cheile rad
numai bune pt socru ca soacra e o o minune de femeie, mai ceva ca mama .
lucy ! ma bucur ca ai scos usile , abea astept sa le scot si eu !
furni, azilu ne papa, e moda din nord, daca eram si noi prin italia poate angajau pe cineva sa ne schimbe scutecu dar asa...nu avem noroc. sau eventual mai emigram o data.

georgette, zau ca zici bine cu tiparu doar ca...vezi tu...imi e ca o sa ajungem si noi sa urmam un tipar cand imbatranim si suntem depasiti de moda.

sus

Denunta
georgette

Copii

15.01.2012 9:25     citat 

Eu sper ca avand exemplele astea sa fim altfel si sa
nu urmam acelasi tipar foarte fericit
Mergem si noi pe :Ce tie nu iti place,altuia nu-i face rad

sus

Denunta
Cayia

Copii
V mare: 14 ani
V mic: 8 ani, 11 luni

16.01.2012 9:52     citat 

Sa nu ajungem ca socrosenia mea care nu da drumu' la calorifere ca sa faca economie, are cam 17, 18 grade in casa si sta si pe intuneric, in schimb manca muschi de vitel de cel ce costa 80 lei/kg scot limba si investeste in Liones cu sutele de milioane nervos
Asa, hai ca m-am binedispus de dimineata socat
Am fost 2 zile la munte, in Poiana sa schieze puradelosu cel mare. Fu frumos, dar scurt. La sf. lunii cred ca bagam mai mult si in februarie sper sa ajungem si prin Austria.
Azi s-a dus cupilul la gradinita, si-a luat pusca, sper sa nu-l opreasca jandarmii sa-l legitimeze rad

sus

Denunta
georgette

Copii

16.01.2012 12:18     citat 

Neatza doamnelor,unde sunteti,haideti ca cafea ca eu
acum o beau,suntem niste puturoase,ne-a prins ora 10
in pat foarte fericit
La 12 avem vaccin trist iar plangem dar scapam noi de ele,
mai avem la 16 saptamani si apoi pana la an nu mai facem.

CAYIA eu sunt tare friguroasa,paralizez la 17 grade,am
in casa 23-24 de grade ca altfel...
Bine ca v-ati distrat,e frumos sa mai iesi asa din cand in cand,
asa am zis si noi ca ar trebui sa mai mergem la munte,
la mare dar cand mergem acasa tot timpul se gaseste
cate ceva de facut si alergatura ca nu mai avem timp.
La bunicii sotului e zona de deal-munte si acolo ne mai
relaxam ca e aer curat si verde cat vezi cu ochii,padurea
in spatele casei...

sus

Denunta
Crispy

Copii

16.01.2012 12:58     citat 

Georgette, tinem pumnii sa fiti bine astazi dupa vaccin si nu numai... zambet sarut Voi nu aveti vaccin si la 6 luni? Doar la 4 si atat?

Cayia, ce frumos v-ati distrat voi pe partie! Vrei sa-l faci pe V un viitor Ivica Kostelic?? sarut

sarut sarut fetele si zi frumoasa sa aveti!

sus

Denunta
Happy_mami2007

Copii
Ema: 12 ani, 3 luni
Gabi: 8 ani, 10 luni

16.01.2012 1:42     citat 

Salutare natiune scot limba sarut .. am revenit si noi , am avut 2 zile pline , dar faine sarut .

Raportam un dinte iesit sus , surprinzator , in stanga , unde era mai putin puscata gingia , de sambata , si celalalt apare azi 100 % ... ce mai faceti voi ?

Va pupacim sarutsarut

sus

Denunta
Cafelutza

Copii
E S: 12 ani, 5 luni
A M: 8 ani, 6 luni

16.01.2012 2:57     citat 

Hola!

Si eu p-aci.Afara ploua de rupe, brrr...........

Happy, ma bucur ca ai avut parte de un weekend fain. Nice poza de la avatar foarte fericit sarut Felicitari pt dintzuc printesei! sarut

Lucy, felicitari printesei cele mici pt performanta. Maine poimaine pleaca singurica! Tare frumoase sunteti toate trei! sarut

Georgette, bafta la vaccin! sarut

Cayia, ce superr, Poianaaa! sarut

Elsy, multa rabdare. Oricum zici ca mai e putin si pleaca. Ce mai face dolofanelul? sarut

Crispy (Tzic foarte fericit ) sarut Aoleu, ce tare faza cu cheile in cui, de unde le tot scoateti mai? rad Ce nazdravanii mai face Alexutu? sarut

Furni, nasoala faza ai patit, nici eu nu-mi aminteam exact ce ai patit. Sorry de asta, pe bune! Pup Pufarina exploratoare! sarut

Andres are o zi din aceea maraita, poate ca-i ies iar dintisori. Mai sta ce sta si ma striga mmmaaa-mmmmaaa. Acum zicese ca doarme dar nu-l tine prea mult, sunt sigura!

sus

Denunta
georgette

Copii

16.01.2012 4:02     citat 

Am venit si noi,doamne ce mila mi-a fost de ea trist
A plans atunci pe moment si apoi i-a trecut,dar a
urlat de mama-mama!
CRISPY e alta schema aici,m-am mirat si eu ca sunt
atatea luni fara vaccin dar ei stiu mai bine,nu?
CAFELUTZA sarut sarut sarut
HAPPY felicitari pentru dintisor sarut
Aici e atat de frumos afara,e un soare de cateva zile
de nu imi vine sa cred dar e tot frig,macar nu mai e
atat de mohorat.

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  raspunde
mergi la: