· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Generatii de copii parinti.com >Generatia 2011 > Generatia Bebelusilor nemaipomeniti din 2011 - 43
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
subiect nou  raspunde
autor Generatia Bebelusilor nemaipomeniti din 2011 - 43     
Crispy

Copii
Aky: 8 ani, 10 luni
Naty: 6 ani, 1 luna

12.01.2012 4:15   Generatia Bebelusilor nemaipomeniti din 2011 - 43  citat 

Vlad . . . . . . . . . ...........31.10.2010 . . . . . pui de Cayia
Mara . . . . . . . . . . . .......... .12.11.2010 . . . . pui de Rizibizi
Andrea . . . . . . . . . .......... .02.12.2010 . . . . pui de Furnicutza26
Gabriela Ioana . . . . . . . .06.12.2010 . . . . pui de Happy_mami2007
George Alexandru . . . .20.12.2010 . . . . . pui de Crispy
Patrick Christian . . . ....29.12.2010 . . . . . pui de Dodosasha
David Petru . . . . . ....... .29.12.2010 . . . . . pui de Tamy

Antonia Maria . . . ... ... .02.01.2011 . . . . . pui de Ocrisu
Costina Andreea . . . . ... 08.01.2011 . . . . . pui de Bibelou
Maria-Clara . . . . . . ........28.01.2011 . . . . . pui de Mihaela_ct
Ioana Anastasia . . . . . . ...6.02.2011 . . . . . pui de Karinamaria_18
Luca Mihai . . . . . ..... 12.02.2011 . . . . . pui de albi
Timeea Ioana . . . . . . ......14.02.2011 . . . . . pui de Kikilinis
Andres Mihai . . . . .. .....6.04.2011 . . . . . pui de Cafelutza
Andrada Bianca . . . . ......11.04.2011 . . . . . pui de Ambraa
Anya Mihaela . . . . . . .......17.04.2011 . . . . . pui de Kurai_Lucy
Alexutu . . . . . .... . .. ....24.04.2011 . . . . . pui de Elsycutza
Adelheid . . . . . . . . . .........24.06.2011 . . . . . pui de Mirene
Tudor Alexandru . . ..........23.08.2011 . . . . . pui de Iva
Jessica Maria . . . .........21.10.2011 . . . . . pui de Georgette

Capitolele anterioare 1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 , 7 , 8 , 9 , 10 , 11 , 12 , 13 , 14 , 15 , 16 , 17 , 18 , 19 , 20 , 21 , 22 , 23 , 24 , 25 , 26 , 27 , 28, 29, 30, 31, 32 , 33 , 34 , 35 , 36, 37 , 38, 39 , 40, 41 , 42

exclamatie exclamatie exclamatie Site-uri pe care le puteti folosi pentru a incarca fotografiile
www.photobucket.com (detalii aici )
www.imageshack.us (detalii aici )
http://img.pc-tips.net
http://tinypic.com/
http://www.imagebam.com/
http://www.casimages.com/
http://www.webshots.com/

sus

Denunta
ocrisu

Copii
Paul: 12 ani, 3 luni
Antonia: 8 ani, 9 luni

12.01.2012 4:22     citat 

Cuscra, mersic pentru noul capitol sarut

sus

Denunta
georgette

Copii
Jessica Maria: 8 ani - La Multi Ani!
Eric Andrei: 4 ani, 11 luni

12.01.2012 4:24     citat 

Multumim de capitol CRISPY sarut
Ce ciufulita e fimea,hai sa iti trimit alta poza ca am mai crescut si noi un pic cool

Uploaded with ImageShack.us

sus

Denunta
ocrisu

Copii

12.01.2012 4:34     citat 

Chiar, mai puneti poze cu piticii, ca sa fac alt colaj, ca nu putem sa-l asteptam pana la Craciunul viitor pe Mos scot limba

sus

Denunta
Crispy

Copii

12.01.2012 4:59     citat 

cu placere, dragelor! sarut N-am reusit sa fiu pe faza mai devreme....am fost de servici la bucatarie azi si nu prea am avut timp liber... foarte fericit

Cuscra, sarut daca tot ne dai idei...iete ca vin si io cu buburuzu' meu...

Rizi, sanatate multa va doresc! sarut

Lucy, sa va traiasca nepotzelu' si sa fie sanatos! sarut
Georgette, ce dulce este ciufulita ta mica... sarut

Furni, ma bucur ca a fost totul ok...cand va reintregiti familia? Parca duminica ziceai...
Happy, faina treaba cu numele.... foarte fericit ...imi pare rau de visele urate....nu trebuie sa insemne neaparat ceva, poate reprezinta o perioada stresanta, care s-a "descarcat" in vise.... cool sarut

sus

Denunta
ocrisu

Copii

12.01.2012 5:01     citat 

Da' ce are printzul in mana, o cutiuta cu un inel ? zambet scot limba

sus

Denunta
Crispy

Copii

12.01.2012 5:33     citat 

rad rad o cutiutza este...din martzipan....da' nu a vrut sa ne arate ce se ascunde in ea....cica e o surpriza pt. cand va fi el mare.... foarte fericit sarut sarut

sus

Denunta
Kurai_Lucy

Copii
cea mare: 12 ani, 2 luni
cea mica: 8 ani, 6 luni

12.01.2012 6:23     citat 

buna seara
f faine pozele cu copilasii sarut
ocrisu mersi de sfaturi sper sa imi treaca rapid...acuma pe mine nu ma doare chiar asa tare cat sa fie nevoie sa iau ceva pt asta, azi a fost mai ok azi noapte m-a deranjat rau de tot.dr a zis ca daca tot nu imi trece sa o sun dar ar trebui sa treaca doar s-a infundat canalul.
in rest i-am zis ca ma simt f rau asa ca urmeaza sa fac niste analize...de ceva timp am dureri de cap tot timpul si asta e ceva iesit din comun pt mine si f deranjant.vom vedea.incepem cu analizele de sange si vedem mai departe.

sus

Denunta
furnicutza26

Copii
Lucasosaurus: 13 ani
Pufarina: 8 ani, 10 luni

12.01.2012 9:51     citat 

georgette, s-a facut mare gogosica ta, s-a schimbat ... nu pot sa cred ce repede a trecut timpul, doar cateva luni de cand era si pufarina mea asa si acu ditamai fata
crispy, simpaticu tau e un pic roscatel? ori bate lumina mai nu stiu cum in poza?

sus

Denunta
Crispy

Copii

12.01.2012 10:25     citat 

----------
furnicutza26 a scris:
......
crispy, simpaticu tau e un pic roscatel? ori bate lumina mai nu stiu cum in poza?
----------

cred ca de la spoturi i se trage, desi sunt pers. care spun care ar avea si oarece tente de roscat....facem fifty-fifty, ca prietenii dorm la ora asta... trag cu ochiul sarut

sus

Denunta
georgette

Copii

12.01.2012 10:43     citat 

CRISPY sarut si Alexutu e un dulce sarut
FURNI chiar ca a trecut repede,acum face 3 luni si
parca ieri am adus-o acasa.
Nu ii mai place sa stea pe spate deloc,se supara si ce
se mai vaita,se intoarce pe o parte,vrea sa se ridice...

sus

Denunta
furnicutza26

Copii
Lucasosaurus: 13 ani
Pufarina: 8 ani, 10 luni

13.01.2012 9:52     citat 

neata.
io azi m-am dat lovita in aripa ca-s bolnava si nu ma duc la servici. bolnava nu-s dar az noapte pe la doua cand fimea tusea si eu eram chioara de somn m-a busit plansul si incepusem sa ma gandesc ca mai bine de soacra-mea ca s-a dus ca se odihneste... si dupa aia am realizat ca o iau pe campii de oboseala si am zis sa ma pupe in... serviciu' pentru o zi....
deci acu o duc pe mandra la gradi si o las numa pan pe la 2, sa doarma acolo de pranz, si eu o sa dau un mop prnc asa, mai spal mai una alta.. ca cade casa pe mine.... cumparaturi pt weekend, ceva scurt de mancare ca sintem numa noi pana duminica seara ... si sa am si eu un weekend relaxat, sa ma joc cu fata, o scot la plimbare, mai vedem...

in alta ordine de idei vroiam sa va povestesc- la capitolul intamplari macabre, ca tot se discuta iari- o faza de pagina 1 a ziarelor de aici. o tampita de femeie de 26 ani din oslo, mama de fetita de 1 an (ca da Dumnezeu copii la cine nu ii merita) statea ea noaptea pe chat cu iubitu ei din anglia.... pe care il numeste iubit dar cu care cica s-ar fi intalnit o data in realitate, restul iubirii se intampla pe net. si cum fata nu dormea si o deranja de la chat, iubitu a sfatuit-o sa o disciplineze!!!! si sa o bage cu capul in jos intr-o galeata cu apa. chestie pe care tampita a facut-o pana copilul nu a mai respirat. atunci cei doi s-au speriat dar au convenit sa nu sune la politie. ea a sunat la salvare si a zis ca fata a cazut in galeata cu apa. chestie pe care salvarea nu a muscat-o, cum cade copilu in galeata si nu se rastoarna galeata si nu se varsa apa? drept care au arestat-o pan la urma... asta a dat vina pe tip ca el a sfatuit-o. l-a luat si pe ala politia (ala e in anglia), ala cica stai ca nu e gagica mea, stai ca sint insurat!! stai ca noi numa vorbeam pe net si nu am sfatuit-o el.. cert e ca el a vazut toata faza pe camera pe net!!! e si ala cercetat si norvegia vrea sa il aduca din anglia sa ii judece aici pe amandoi, ala nu vrea ca cica sa nu il afle nevasta.. asta e problema lui... iar tatal fetitei e socat si nu ii vine sa creada.. tatal nefiind nici ala in norvegia, nu au zis unde e. doar de 'englez' au zis ca e pakistanez de origine, de unde am o banuiala ca toate personajele implicate sint tot de pe acolo, desi nu are importanta....
ma doare creierul, e de necrezut cand citesti asa ceva.

sus

Denunta
Crispy

Copii

13.01.2012 10:10     citat 

Furnicutz, imi pare rau ca ati avut o noapte grea....poate reusesti sa furi si un pui de somn pana la 2 cand iei pufarina de la gradi! foarte fericit sarut
Doamneeee, surprins surprins nervos ca parca ma uit la stirile de la ora 17.00, cand citesc ce scri tu... nervos ...bietu' copil plang sau sunt foarte trist plang sau sunt foarte trist ...de ce naiba n-a sfatuit-o sa se bage ea cu capu' in galeata...idioata naibii! nervos Ma scuzati! ochi peste cap

In alta ordine de idei, haideti la o cafelutza...pe alese! sarut

sus

Denunta
Happy_mami2007

Copii
Ema: 12 ani, 3 luni
Gabi: 8 ani, 10 luni

13.01.2012 10:22     citat 

Neatza doamnelor sarut

Doamne , furni trist .. pentru mine asa oameni nu au nici o scuza , eu le-as face ce-au facut ei copiilor !! Era si aici pe Discovery intr-o vreme o emisiune cu femei criminale .. o nenorocita a vrut sa-si omoare copiii cu injectia care se face la condamnatii la moarte ... dar a pus doar una din substante , fara sa-i anestezieze , sau nu stiu ce trebuia inainte trist plang sau sunt foarte trist .. i-a torturat cumplit pe saracii copilasi , o fetita si un baiat trist .. intr-un final i-a sufocat cu perna , dupa care a incercat sa se sinucida , dar a supravietuit ... NOROC ca in final a primit ce-a vrut sa le faca lor , a fost executata cu injectia letala !!
O alta si-a impuscat 3 copii parca , inscenand un atac noaptea , in masina .. vai saracutii trist .. una din fetite a supravietuit si a povestit tot trist .. asta pt ca o incurcau copiii in nu stiu ce relatie ...
Off , ca le-as smulge pielea cm cu cm la cate una de asta trist plang sau sunt foarte trist ...

Bine ai facut ca ai ramas acasa azi .. poate nu era rau daca puteai sa stai asa macar de cand au plecat sotul tau si Lucas , te mai odihneai si puneai pe picioare si tu .. bine ca nu-i tarziu nici acum sarut .. va doresc un timp fain voua , asa , intre fete doar sarutsarut ... si pupam pufoasa dulce sarutsarutsarut .

Georgette , Crispy ,
ce minuni dulci aveti voi pe-acolo sarutsarutsarut ... Doamne , cum cresc copilasii astia .. si-a asa frumosi sarutsarutsarut .
Crispy , multumim de cafeluta sarutsarut .

Lucy , sa gasesti repede cauza durerilor de cap si sa scapi de ele , stiu cum e trist .. acum cativa ani am tras cumplit cu asa ceva ... ca sa reiasa ca ma durea din cauza ochilor , a unei afectiuni la coloana , a lipsei de calciu si magneziu .. ochii si coloana nu mi le-am " rezolvat " in veci , dar cu tratament nu mai stiu cata vreme , am scapat sarut .

Cafe sarut , Oana sarut Kiki , sarut fetele sarutsarut . Elsy , unde ai " disparut " iar ? Oare cu iva ce-o fi ?? Chiar n-a mai dat nici un semn demult deja ..

sus

Denunta
georgette

Copii

13.01.2012 10:31     citat 

Neata,sunt si eu la cafelutza.
FURNI tare rea e oboseala asta,sa bagi somn cat cuprinde
pana o iei pe PUFARINA sarut
Mare dobitoaca trebuie sa fii sa asculti asa sfaturi,pe aia
nu o fi dus-o capul ca se ineaca copilul?Te doare sufletul
pur si simplu cand auzi astfel de intamplari!
Apropo de astfel de monstrii,am citit ieri pe situl ProTv
ce se intampla in Siria,plangi de se rupe camasa pe tine...
Au incarcerat un cuplu care avea un baietel de 4 luni si
ce sa faca cu bietul copil?L-au torturat pana a murit plang sau sunt foarte trist
Apoi cei din interior care au aflat ce se intampla la nivel
inalt au inceput sa posteze filmulete ca sa se sesizeze
cineva.Asa ca au aratat baietelul plin de vanatai care
nu avea nici o vina plang sau sunt foarte trist
Astfel de oameni nu merita sa traiasca...

Eu ieri am spalat husele de la carut\carseat si nu le-am
bagat la masina,le-am spalat in cada...nu ziceti ca am
anchilozat de mijloc???
Deci pur si simplu nu ma mai puteam misca,mi se taia
rasuflarea cand vroiam sa merg,nu am patit niciodata
asa ceva!
Azi sunt ceva mai bine,pot sa ma misc,m-a tras al meu
aseara cu voltaren.
Acum ma mai doare un pic spatele dar o coapsa tot ma
inteapa.Bine ca pot sa merg ca ieri eram teleghidata...

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  raspunde
mergi la: