· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Generatii de copii parinti.com >Generatia 2007 > Buburuzele verii 2007 - 45
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  »
subiect nou  raspunde
autor Buburuzele verii 2007 - 45     
antoniav

Copii
VICTOR ANDREI: 14 ani, 9 luni
DRAGOS IOAN: 11 ani, 10 luni

05.06.2012 1:41     citat 

Ramo, baieteii sunt mai lenesi...eu zic ca cei din a doua runda, caci V nu era asa rad rad rad sau din prea mult rasfat....D este un lenes, nu vrea sa vorbeasca multe:
masina- faf,
motor- faf,
lapte-apte,
sapte-apte,
cinci-cinci,
sase-sase,
nino nino-nuni nuni,
pipi-caca,
tata si mama spune bine,
nu mai retin cum spune Victor, dar lui var-su Tudor ii zice Tudo foarte fericit

La multi ani tuturor prichindeilor!

sus

Denunta
eleonida

Copii
david - pufosul
14 ani, 7 luni
: 8 ani, 7 luni

12.06.2012 1:20     citat 

nico e superba fata ta iti seamana leit, multa bafta la examene, vlad creste si e un frumos, la furat de liliac rad nu te-a prins nimeni zambet

ramo si eu sunt mamica de baiat si da pot confirma sunt mai puturosei si mai mamosi baietii, al meu la 1 an si 4 luni mergea in picioare, la 1 an si 9 luni a lasat tatzuca din motive medicale ca daca era dupa el papa si acum tatzuca , cat despre vorbit corect nu-ti fa griji ca o sa-si dea drumul are timp ai sa-l rogi sa mai taca foarte fericit al meu poceste si acum cat e mare sa-l vezi cum spune imi lasi, voie la calator in loc de calculator sau poti sa ma lasi, voie afara zambet sper ca la scoala sa-si repare vocabularul incalcit pe care-l detine momentan, in rest...nu-mi fac griji deloc

daci, ce mai faceti dragilor?
o zi frumoasa

sus

Denunta
nicolici3

Copii
Raluca-Ioana: 24 ani, 11 luni
Vlad-Ionut: 14 ani, 10 luni

13.06.2012 11:48     citat 

Pe mine chiar ma amuza cand iii aud perlele si pocelile rad)

Mersi Eleonida,te pup ....pupam pufosul zambet Nu m-a prins nimeni ca era in camp la indemana tuturor. .....Era la oferta rad)))) scot limba
Anto , te salutam....tot e bine ca intram asa mai rarut si ne mai salutam din cand in cand. Pupici la baietei :*:*

sus

Denunta
daci

Copii
Tudor Andi: 14 ani, 10 luni
Anda Maira: 11 ani, 10 luni

20.06.2012 10:07     citat 

Dragele mele
Va pup pe toate , imi era dor de voi
Nico - superbe poze ca intotdeauna. Ai o adevarata domnisoara, mi-am amintit cum eram noi la banchetul de clasa a 8-a , eram niste copii...efectiv copii...

Noi am fost bolnaviori. Andisor a facut varicela dar o forma extrem de usoara, 10 bubite au aparut sambata, fara febra, fara nimic pe marti erau uscate toate....Dupa 2 sapt a facut Anduta care in schimb a facut sute de bubite, dar asta e ...am scapat de ea si e f bine.
In schimb am fost cu micuta la dr si formatiunea a crescut destul de ingrijorator, dar dupa acea ne-am dat seama ca ea era de fapt in perioada de incubatie a varicelei , ceea ce i-a putut influenta cresterea. Speram sa fie asta, vom vedea la urmatorul control, dupa ce trece toata varicela.
In schimb cu vorbitul cu Andi e perfect, zice perfect tot, vorbeste destul de bine si germana , Anduta la cam poceste, zice f multe cuvinte dar nu le prea leaga...Asta e , avem vreme
Sambata ne sarbatorim puisorii, avem multi invitati (vreo 50) sper sa fie totul asa cum speram. O sa revenim cu poze.
Va pupam mult

sus

Denunta
antoniav

Copii

21.06.2012 9:31     citat 

La multi ani tuturor sarbatoritilor! Scuze de intarziere!!!

sus

Denunta
nicolici3

Copii

26.06.2012 10:11     citat 

Daci, la multi ani puisorilor tai . Sa le dea D-zeu sanatate multa si numai bine in viata! Va pupam pe toti si va imbratisam cu drag sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut

La multi ani tuturor copilasilor , sa fie sanatosi si cu mult noroc in viata. Anul asta fac toti 5 anisori zambet Va dati seama ce a trecut timpul? Ne-au crescut puiutii...maine- poimanine ii ducem de manuta in prima zi de scoala. .........
Ii pupam pe toti si le uram zilecat mai senine si petrecere frumoasa la serbarea zilei de nastere. sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut

sus

Denunta
nicolici3

Copii

26.06.2012 10:12     citat 

Noi suntem in febra examenelor. Luni am dat la romana si maine la mate. Am ceva emotii, dar sunt convinsa ca Ralu s-a descurcat destul de bine incat sa ajunga la liceul dorit.Vineri avem rezultatele finale si scapam de emotii. Am zis ca ma imbat rad)))))))))

sus

Denunta
daci

Copii

29.06.2012 2:41     citat 

Nico - cum sunteti cu bacul ? Sunt sigura ca va fi bine, e o fata desteapta. Multumim pentru urari
A fost o aniversare superba, am fost in jur de 40 de persoane, copii s-au distrat, au cantat, au dansat...va pun si cateva poze. Uram si noi sanatate si la multi ani tuturor sarbatoritilor...
Va pupam sarut

sus

Denunta
daci

Copii

29.06.2012 2:49     citat 

sus

Denunta
nicolici3

Copii

30.06.2012 1:11     citat 

Daci . sunteti geniali!!! Andi e absolut superb cu zulufii lui, iar Anduta e o dulceata.Sunteti o familie frumoasa , sa va dea D-zeu sanatate zambet Faina petrecere, aranjament , pregatiri, totul pus la punct cu stil. sarut sarut sarut sarut sarut sarut Se vede ca v-ati distrat si sigur mai aveti nevoie si de momente bune in care sa uitati putin de probleme. Eu va pup pe toti sarut sarut sarut

Nu suntem chiar de bac...mai avem. rad Este examen de capacitate ptr. inscrierea la liceu (evaluarea nationala). Multumiti la mate, dar la romana am contestat rezultatul.Acum sa vedem ce facem zambet In prima faza sunt multumita de ea ptr. ca o sa intre la un liceu bunicel(locul 5 in topul liceelor din Constanta).

sus

Denunta
anka-mario

Copii
mario florin: 14 ani, 10 luni
Sara Maria: 11 ani, 5 luni

10.07.2012 12:49     citat 

Daci la multi ani pt. puiuti si multa sanatate, sunteti niste scumpi sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut

sus

Denunta
antoniav

Copii

17.07.2012 1:37     citat 

La multi ani Vladut!zambet sarut
La multi ani tuturor prichindeilor nascuti in aceasta luna! Pupici de la noi! sarut sarut sarut

sus

Denunta
nicolici3

Copii

18.07.2012 7:25     citat 

Multumesc mult....la multi ani si minunilor voastre. Sambata ne serbam ziua si Vlad nu mai are rabdare. Revenim cu poze . Va pup pe toate.....care mai sunteti pe aici zambet foarte fericit

sus

Denunta
gaguta

Copii
ema maria: 15 ani, 9 luni
stefania elisabeta: 14 ani, 6 luni
Sofia Elena: 6 ani, 7 luni

22.07.2012 10:05     citat 

Daci cat de dulci sunt puiutii tai...si ce mari s-au facut..muah
Nico gata a trecut si bacul ,si aniversarile...o vara placuta zambet

sus

Denunta
nicolici3

Copii

26.07.2012 1:23     citat 

Alina, le-am trecut pe toate...am scapat cu bine zambet Ralu a avut capacitatea( trece clasa a IX-a). Pana la bac mai avem :)Ce fac gazutele? Le mai vad pe facebook ...sunt superbe :*

Va promisesem poze de la ziua lui Vlad. S-a distrat frumos si am avut cateva surprize ptr. el. In ultima perioada a casunat pe desenele cu pirati, asa ca tema de anul asta ptr. ziua lui au fost piratii. zambet

Pana si invitatii au tinut cont de preferintele lui in domeniu rad)

Fidel le ramane totusi dinozaurilor, asa ca am fost si la DINO EXPO unde a ramas mut rad))

Si in rest bagam plaja cat ne tine...rad))Suntem ca niste negri de pe plantatie scot limba

Va pup pe toti si sper sa va faceti timp sa postati poze cu minunile voastre sa le vad si eu cat au crescut . sarut sarut sarut Sa auzim numai de bine! sarut sarut sarut sarut

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  »
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  raspunde
mergi la: