· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Dezvoltarea, educatia si timpul liber al copiilor >Informatii despre crese, gradinite, scoli > Liceul Teoretic Alexandru Vlahuta - cls. 0-IV
< subiectul anterior :: subiectul urmator >
subiect nou  raspunde
autor Liceul Teoretic Alexandru Vlahuta - cls. 0-IV     
Vlad_Lutic

Copii
Eduard Andrei: 14 ani, 2 luni

15.06.2011 12:54   Liceul Teoretic Alexandru Vlahuta - cls. 0-IV  citat 

In proportie de 90% Edy o sa mearga la Liceul Teoretic Alex. Vlahuta (fosta scoala nr. 15), in principal datorita cantinei si semi-internatului dar din pentru ca nu are de traversat nici o strada mare pana acolo.
La modul general am auzit numai cuvinte de lauda legate de aceasta scoala. Am aflat care sunt invatatoarele care in toamna anului 2012 vor prelua un nou cilu primar: Czimadi Alice, Radu Nicoleta, Ianos Elisabeta si Talas Ioana
Are cineva informatii despre aceste doamne invatatoare?

sus

Denunta
Vlad_Lutic

Copii

01.08.2011 9:39     citat 

Nimeni?

sus

Denunta
furin

07.11.2011 10:13   Liceul Teoretic Alexandru Vlahuta - cls. 0-IV  citat 

Sriu sigur ca Ianos Elisabeta nu va mai lua nicio clasa incepand cu 2012. Stii cumva care este impartirea pe limbi straine: engleza si germana? Si ffica mea va merge la aceasta scoala si vreau sa o dau la clasa care va face limba germana din cl.II.

sus

Denunta
Vlad_Lutic

Copii

11.01.2012 2:04     citat 

Nu stiu care e impartirea pe limbi straine. Eu as vrea sa faca engleza sau daca se poate franceza.

sus

Denunta
furin

23.01.2012 5:06     citat 

Am intrebat la secretariat si inca nu se fac inscrieri oficiale...desi la alte scoli au inceput acum in ianuarie- am citit pe site-urile diferitelor scoli din Bucuresti si apare acest lucru , precum si actele necesare. Are cineva idee cand se vor putea face inscrierile oficiale?

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> 
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  raspunde
mergi la: