· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Generatii de copii parinti.com >Generatia 2011 > Generatia Bebelusilor nemaipomeniti din 2011 - 48
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina «  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  »
subiect nou  raspunde
autor Generatia Bebelusilor nemaipomeniti din 2011 - 48     
Cafelutza

Copii
E S: 13 ani, 5 luni
A M: 9 ani, 6 luni

14.02.2012 11:23     citat 

La multi ani Timeea! Sa fii sanatoasa si sa ai mult noroc! Kiki, petrecere frumoasa si te asteptam cu poze, povesti, ceva! sarut

sus

Denunta
georgette

Copii
Jessica Maria: 9 ani
Eric Andrei: 5 ani, 11 luni

14.02.2012 11:47     citat 

Neata sunt si eu la cafea!
LA MULȚI ANI TIMEEA,sa fii sănătoasă si fericita lângă părinții tai,sa va bucurati unii de ceilalți sarut

Eu am cam uitat de ziua indragostitilor si nici nu am luat nimic domnului,o sa vina cu flori sigur si o sa mă cam simt aiurea dar trece... foarte fericit

sus

Denunta
ocrisu

Copii
Paul: 13 ani, 3 luni
Antonia: 9 ani, 9 luni

14.02.2012 3:42     citat 

La multi ani, Timeea! sarut

sus

Denunta
mihaela_ct

Copii
bubulina: 9 ani, 8 luni

14.02.2012 7:01     citat 

La multi ani, Timeea!! Sa fii sanatoasa, sa iti dea Dumnezeu viata lunga, barbat bun si bogat si prieteni sinceri!
Intrebare: fetele care asteptati indemnizatia, a venit la voi? De regula eu luam pe 13 - 14, dar luna asta vaz ca intarzie. E si ultima.... zambet

sus

Denunta
Crispy

Copii
Aky: 9 ani, 10 luni
Naty: 7 ani, 1 luna

14.02.2012 8:17     citat 

La multi ani, Timeea! Sa fi sanatoasa si voioasa!! sarut sarut sarut sarut

Elsy, mi-a zis dr. sa- i dau 7 zile, cate 2 aplicari cu Advantan, unguent ( din pacate, n-am scapat de cortizon... trist ) pt. ca se pare ca si el ar avea o posibila piele atopica si pe faza de la 5 luni si o lotiune de intretinere
e-xomega de la A-derma....acu' sa vedem ce efect va avea....ma oftic ca nu stiu de unde ar mosteni el asta...de fapt am o vaga banuiala de la ce i se trage, si sper ca m-am oprit la timp ochi peste cap ....acu' , eu sper sa fie doar ceva trecator si sa nu traga toata viata... trist

Noi am sarbatorit astazi venirea cumnatei, ne-am culcat pe la 05.30 am si la 08.00 ni s-a dat trezirea....abia asteptam sa adoarma Alex si sa ne bagam la soamne... zambet

sarut sarut toate fetele!!!

sus

Denunta
furnicutza26

Copii
Lucasosaurus: 14 ani
Pufarina: 9 ani, 10 luni

14.02.2012 9:08     citat 

fetelor, io sint in pragu infarctului.... me/a luat barbatu cado' de valantain... ce-o fi cu el?
io am fost sa ii cumpar la copil ceva masca ori costum pentru carnaval (vineri) si i-am luat asa la misto o lumanare in forma de inima, rosie... (de fapt noi amandoi sintem de acord ca e o prostie comerciala asta cu valentinu, da am zis hai sa iau lumanarea aia asa de chestie, ca o gluma).... bre si nu zici ca el radios imi arata ceva impachetat frumos... sa cad jos de surpriza, nu alta..... mi-a luat o cana de ceai faina, un pachet de ceai si strecuratoarea aia in care pui ceaiul sa se infuzeze are agatata o inima rosie de coada foarte fericit .... bine, nici nu conteaza ce e, da asa ca idee, ca pana anu trecut ii mai ziceam eu asa in gluma, hai draga sa iesim de valantain, si el facea la mine 'da cand e?'...

sus

Denunta
georgette

Copii

14.02.2012 10:55     citat 

Hai bre ca te-a dat pe spate ce sa mai zici?
Așa ca bărbatul tau e un sensibilos,sa nu mai zici nimic de el rad

sus

Denunta
furnicutza26

Copii
Lucasosaurus: 14 ani
Pufarina: 9 ani, 10 luni

14.02.2012 11:15     citat 

----------
georgette a scris:
Hai bre ca te-a dat pe spate ce sa mai zici?
Așa ca bărbatul tau e un sensibilos,sa nu mai zici nimic de el rad
----------

cre ca masina aia plina cu rufe de intins l/a senzibilizat ceva de groaza rad
bre, de 7 ani de cand sint io cu el e prima oara cand stie pe ce data e valentain... rad
sint absolut perplexata toata....
o fi facut ceva si se simte vinovat? rad

sus

Denunta
georgette

Copii

15.02.2012 2:35     citat 

Cre ca l-ai speriat cu treburile casnice si o fi zis omu' sa te mai imbuneze rad

sus

Denunta
dodosasha

Copii
S
P

15.02.2012 7:33     citat 

Neatsa'
Dar bratara de anul trecut? cu ce ocazie ai primit-o? hai bre nu te mai plange de el, saracul!

Pupici! Si noi suntem bine, al meu cu treburi eu cu copii la zapada (mai ales ca nu s-afacut scoala am fost dublu la joaca foarte fericit )
Si seara, am vrut sa iesim ... dar era cam tarziu, astazi la scoala Sasha ... am primit un cadou si am stat acasa. Iesim in week-end foarte fericit

sus

Denunta
iva

15.02.2012 7:54     citat 

Neatza

La multi ani! Timeea sa cresti mare frumoasa, sanatoasa si norocoasa sarut sarut sarut sarut

Eu ieri am fost ocupata, Tudor a fost foarte marait...parca ii ies dintii...m-am uitat si nu se vede absolut nimic, deci nu era de la dinti...prostit le-am pregatit cateceva alor mei de ziua indragostitilor si SM nimic...cand a sosit acasa l-am intrebat unde e floarea prostit rad ....

sus

Denunta
Kurai_Lucy

Copii
cea mare: 13 ani, 2 luni
cea mica: 9 ani, 6 luni

15.02.2012 8:48     citat 

neata
eu am primit o lalea ieri si m-am bucurat ca SM de obicei cu orice ocazie imi ia trandafiri rosii, in sfarsit a bagat la cap ca prefer orice alte flori!
furni pai cum era vorba zileke trecute, chiar tu ziceai:
----------
citat:
din esperienta mea de femeie intre doua varste, cu barbatu cu cat te porti mai frumos cu atata e mai figurant si mai cu fitze... cum esti o bestie si te uiti la el cu pardon cuaru, cum incepe sa aibe respect....
----------

deci uite ca are efect rad
subscriu, oricum ...eu ma cam duc asa pe ideea "dupa fapta si rasplata"...te porti frumos, iti merge bine...daca ma calci pe coada in mod repetat si insistent, la un moment dat explodez si fac urat...si apai pricepi de ce-i bine sa te porti frumos rad sarut

sus

Denunta
Tamy

Copii
Teea: 11 ani, 5 luni
David : 9 ani, 9 luni

15.02.2012 10:13     citat 

La multi ani Timeea! sarut sarut sarut
Felicitari pentru cadouri! Eu am primit 2 napolitane! rad prostit Decat nimic, bune si alea... ce sa mai zic...

sus

Denunta
elsycutza

Copii
Elisa: 24 ani, 7 luni
Josefine: 15 ani, 8 luni
Lucas: 9 ani, 6 luni

15.02.2012 11:05     citat 

fu si Sf Valentin...oare de ce doar femeile cauta sarbatoare in orice si barbatii nu stie cum sa scape de ele .

Mereu are al meu cate o scuza , mereu ii dau peste nas .
Ieri m am dus cu copii la zapada si am facut o inimioara in zapada , lui tati i -am dus poza si cam asta a fost tot jenat asa ca raman cu speranta ca intr-o zi isi ia revansa scot limba

deci sunteti mai norocoase ca ati primit o lalea sau o cana de ceai rad

ies in oras cu fetele, baiatu ramane cu tati , deci sper sa avem o zi buna.

Timeeea , eu cu intarziere, iti doresc La multi ani , muuuulti multi, frumosi si plini de bucurii , pupam fetita sarut

sus

Denunta
Cafelutza

Copii
E S: 13 ani, 5 luni
A M: 9 ani, 6 luni

15.02.2012 11:16     citat 

Hola!

Bai, a fost ceva in aer cred ca si al meu mi-a adus trei trandafiri. Nu mi-a mai luat flori de cand l-am nascut pe Andres.

Happy, ma bucur sincer pt tine ca te distrezi la sala! Ce-as mai merge si eu! sarut

Lucy cum ii merge lui Cata la noua gradinita?

Elsy, distractie placutra in oras si/sau spor la cumparaturi! sarut

Crispy, ma bucur ca i-a trecut bubita la manuta lui Alexutu! sarut Sper sa-si faca repede efectul tratamentul si pt cealalta problema.

Iva, Furni sarut

Andres e ok, mai nou face si cativa pasi daca se tine de pat sau de masuta, dar mici mici de tot!
O zi buna tuturor! sarut

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina «  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  »
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  raspunde
mergi la: