· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Una, alta >Probleme juridice > Suspendarea acordarii indemnizatiei pentru CIC
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina «  1, 2
subiect nou  raspunde
autor Suspendarea acordarii indemnizatiei pentru CIC     
lori4u

Copii
Lavinia Maria - printesa noastra
11 ani
Natalia Cristiana - A doua printesa a noastra
9 ani, 7 luni

21.03.2012 11:20     citat 

Nu am primit prin posta nimic dar in schimb am fost ieri si le-am dus certificatul fiscal si mi-au zis ca s-ar putea sa primesc banii abia in mai cumulat pe trei luni. Sper sa nu dureze totusi atat de mult.Tu in ce sector esti?

sus

Denunta
Micky1307

Copii
Cristian Bogdan - iubitul meu!
11 ani, 10 luni
Diana Catalina: 9 ani, 2 luni

22.03.2012 8:03     citat 

Eu sunt in sectorul 6, am dus certificatul si doamna de acolo a modificat imediat in baza de date si mi-au intrat banii peste 3 zile cand au facut ei prima transa de plati deci si la tine chiar daca te-a sarit luna asta ar trebui cel taziu sa primesti luna viitoare pe 16 nu in mai...sper sa nu fie cazul.

sus

Denunta
DJ

Copii
Ionut-Horia: 12 ani, 4 luni
Ida Maria: 8 ani, 11 luni

28.06.2012 11:16     citat 

Am patit si eu ceva similar: super expertii mi-au trimis se pare indemnizatia si pe luna in care m-am intors la birou (desi m-am dus cu informarea de reluare a activitatii la timp la ei, in ianuarie si ei se pare ca mi-au virat spre sfarsitul lui februarie) si in consecinta sunt datoare la stat motiv pentru care mi-au suspendat alocatiile copiilor. A mai patit cineva asta?
La mine oricum va dura pana voi avea banii disponibili sa le dau inapoi. Atata timp cat greseala le apartine nu prea inteleg de ce sa ma grabesc....

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina «  1, 2
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  raspunde
mergi la: