· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Generatii de copii parinti.com >Generatia 2010 > Minunile anului 2010!! Cap.236
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina «  1, 2, 3 ... 9, 10, 11
subiect nou  raspunde
autor Minunile anului 2010!! Cap.236     
furnicutza26

Copii
Lucasosaurus: 14 ani, 1 luna
Pufarina: 9 ani, 11 luni

17.03.2012 12:37     citat 

sticle, ai scapat lejer.... la noi a venit unu in parcare (stam deasupra unui supermarket) si si-a parcat calu'... care s-a cacarisit asa vreo juma de metru patrat de balega.... peste care a mai calcat lumea, au trecut masini...acu e balega de cal imprastiata pe nu stiu cati metri rad
nimeni nu are intetnia sa curete, barbatu-meu cica sa nu imi fac griji ca la prima ploaie mai mare se curata de la sine rad
(banuiesc ca a fost un cal adevarat si nu a venit vreun simpatic cu sacu' de balega sa il arunce in fatza supermarketului foarte fericit )

sus

Denunta
Christa

Copii
Mona Julia: 14 ani, 4 luni

17.03.2012 1:30     citat 

----------
furnicutza26 a scris:
sticle, ai scapat lejer.... la noi a venit unu in parcare (stam deasupra unui supermarket) si si-a parcat calu'... care s-a cacarisit asa vreo juma de metru patrat de balega.... peste care a mai calcat lumea, au trecut masini...acu e balega de cal imprastiata pe nu stiu cati metri rad
----------

De ce nu ma intrebi de cate ori mi si-au pierdut caii balega la noi in fata portii, si noi parcam masina in curte. nervos Problema cailor e eterna, adica dinainte sa ne mutam noi aici, sunt vreo 2-3 grajduri de cai in sat (adica grajduri din alea, cu multi cai), sunt multi care calaresc, si care trec si prin strada noastra, si mereu se plange lumea ca nu se strange ce pierd caii pe drum ... Apoi strang calaretii o vreme, si apoi se uita iar. ochi peste cap

sus

Denunta
Happy_mami2007

Copii
Ema: 13 ani, 4 luni
Gabi: 9 ani, 11 luni

17.03.2012 4:55     citat 

Si-atunci ce sa zic eu , ca la mine in scara tot a 2-a saptamana macar intra ceva dobitoc/dobitoaca , isi face treaba pe primele trepte si asa , in scarba , mai lasa si hartia igienica peste ?? Veneau niste prieteni la noi cand s-a intamplat prima data , inevitabil au trecut pe langa , ca stam la 2 ... unul a fost gata sa verse tot din el , ditamai barbatu' . Al meu a zis ca urmareste cand se mai intampla , si-l baga pe respectiv cu nasu'-n .. foarte fericitfoarte fericit . Degeaba , ca la noi , la nimeni ochi peste cap . Bine ca pretentii avem .. de la altii , desigur , ca doar nu de la noi ! ochi peste cap prostit

sus

Denunta
Sweety_Karina

Copii
David: 12 ani, 3 luni
Eduard: 10 ani, 7 luni

17.03.2012 5:05     citat 

N-am reusit sa citesc din urma, dar pun semn de carte scot limba . Azi a fost asa frumos afara. Nu ma dadeam eu dusa in casa, ei nici pe-atat rad

sus

Denunta
dincamsimona

Copii
Matei Alexandru: 12 ani, 10 luni
Victor Adrian: 10 ani, 5 luni

17.03.2012 11:45     citat 

Capitol nou:
http://www.parinti.com/modules.php?name...50#1282250

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina «  1, 2, 3 ... 9, 10, 11