· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Generatii de copii parinti.com >Generatia 2011 > Generatia bebelusilor nemaipomeniti din 2011 - 52
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
subiect nou  raspunde
autor Generatia bebelusilor nemaipomeniti din 2011 - 52     
ocrisu

Copii
Paul: 12 ani, 1 luna
Antonia: 8 ani, 7 luni

03.03.2012 9:37   Generatia bebelusilor nemaipomeniti din 2011 - 52  citat 

Vlad . . . . . . . . . ...........31.10.2010 . . . . . pui de Cayia
Mara . . . . . . . . . . . .......... .12.11.2010 . . . . pui de Rizibizi
Andrea . . . . . . . . . .......... .02.12.2010 . . . . pui de Furnicutza26
Gabriela Ioana . . . . . . . .06.12.2010 . . . . pui de Happy_mami2007
George Alexandru . . . .20.12.2010 . . . . . pui de Crispy
Patrick Christian . . . ....29.12.2010 . . . . . pui de Dodosasha
David Petru . . . . . ....... .29.12.2010 . . . . . pui de Tamy

Antonia Maria . . . ... ... .02.01.2011 . . . . . pui de Ocrisu
Costina Andreea . . . . ... 08.01.2011 . . . . . pui de Bibelou
Maria-Clara . . . . . . ........28.01.2011 . . . . . pui de Mihaela_ct
Ioana Anastasia . . . . . . ...6.02.2011 . . . . . pui de Karinamaria_18
Luca Mihai . . . . . ..... 12.02.2011 . . . . . pui de albi
Timeea Ioana . . . . . . ......14.02.2011 . . . . . pui de Kikilinis
Andres Mihai . . . . .. .....6.04.2011 . . . . . pui de Cafelutza
Andrada Bianca . . . . ......11.04.2011 . . . . . pui de Ambraa
Anya Mihaela . . . . . . .......17.04.2011 . . . . . pui de Kurai_Lucy
Alexutu . . . . . .... . .. ....24.04.2011 . . . . . pui de Elsycutza
Adelheid . . . . . . . . . .........24.06.2011 . . . . . pui de Mirene
Tudor Alexandru . . ..........23.08.2011 . . . . . pui de Iva
Jessica Maria . . . .........21.10.2011 . . . . . pui de Georgette

Capitolele anterioare 1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 , 7 , 8 , 9 , 10 , 11 , 12 , 13 , 14 , 15 , 16 , 17 , 18 , 19 , 20 , 21 , 22 , 23 , 24 , 25 , 26 , 27 , 28, 29, 30, 31, 32 , 33 , 34 , 35 , 36, 37 , 38, 39 , 40, 41 , 42 , 43, 44, 45 , 46, 47, 48, 49, 50, 51

exclamatie exclamatie exclamatie Site-uri pe care le puteti folosi pentru a incarca fotografiile
www.photobucket.com (detalii aici )
www.imageshack.us (detalii aici )
http://img.pc-tips.net
http://tinypic.com/
http://www.imagebam.com/
http://www.casimages.com/
http://www.webshots.com/

sus

Denunta
ocrisu

Copii
Paul: 12 ani, 1 luna
Antonia: 8 ani, 7 luni

03.03.2012 9:42     citat 

La noi e nasoala rau treaba, amandoi copiii sunt bolnavi, cu febra mare, care mai de care zace, Paul vomita, Antonia nu mananca, amandoi vor sa fie tinuti in brate... prostit
Culmea ca sotu' fix azi si maine are de lucru, deci sunt singura cu ei...cautati-ma pe la spitalul 9, dar sa veniti si cu ceva portocale ca am luat si eu virusul de la ei si ce-as mai zace...dar n-am loc...nu mai sunt paturi libere in casa trist

sus

Denunta
Crispy

Copii
Aky: 8 ani, 8 luni
Naty: 5 ani, 11 luni

03.03.2012 10:12     citat 

Cuscra, multumim pt. colajul frumos si pentru capitol! sarut sarut
Oooofff, trist trist ....sanatate multa piticutzilor si tie multa putere....poate nu vin si la tine virusii... sarut
Mirene, sanatate multa si voua! sarut sarut

Noi am fost astazi prin bv....am fost un pic prin magazine si apoi am ajuns si eu la gine'....toate bune si frumoase....astept rez. la papa' si cam atat....
Si la voi bate vantu'? A inceput de pe la 17.00 de se zuduie toate cele...zici ca ne pregatim de decolare cu bloc cu tot... prostit

sus

Denunta
furnicutza26

Copii
Lucasosaurus: 12 ani, 10 luni
Pufarina: 8 ani, 8 luni

03.03.2012 10:19     citat 

a venit primavara, au inflorit copii nostri prin copaci . frumos, multumim ca te mai chinui si cu colajul , dupa ce ca sinteti bolnavi cu totii.... imi pare rau de voi sarut

sus

Denunta
furnicutza26

Copii

03.03.2012 10:20     citat 

a venit primavara, au inflorit copii nostri prin copaci . frumos, multumim ca te mai chinui si cu colajul , dupa ce ca sinteti bolnavi cu totii.... imi pare rau de voi sarut

sus

Denunta
elsycutza

Copii
Elisa: 23 ani, 5 luni
Josefine: 14 ani, 6 luni
Lucas: 8 ani, 4 luni

04.03.2012 12:07     citat 

oana ce colaj frumos !!!!

pup micutii tai sa se faca bine, imi pare rau de situatie, imi imaginez ce greu iti e singura cu ei .

furni, mi ai dat de lucru naibi svt ul, doarme fimiu si eu rad ca nebuna cu asta mica ca nu ma crede cum era in romania hahaha cica nu vrea acolo la scoala, hai ca bagara si porcu in casa

sus

Denunta
furnicutza26

Copii

04.03.2012 1:41     citat 

da de prostii aia urcati in carusel ce zici? Am ras ca proasta. Si porcu explodat rad deci doamnelor, la tv la suedezi a fost filmul Amintiri din epoca de aur, de aia ne hlizim in miezu noptii rad

sus

Denunta
elsycutza

Copii

04.03.2012 2:35     citat 

aoleo furni ce idee bestiala vechea colectare de sticla, aici(in nord ) sunt la mare cautare peturile, toate se duc la un aparat care iti da bani pe ele inapoi, pei ne imbogatim, doar sa ne ne dea astia probe de aer la sticla din casa lor rad
gata bag somn

sus

Denunta
elsycutza

Copii

04.03.2012 2:36     citat 

din cauza la film la 12 noaptea alergam la spalatorie in papuci si pijama ca am uitat o geaca in uscator rad

fetelor cautati filmu ca e fain !!
eu trebuie neaparat sa l mai vad o data

sus

Denunta
furnicutza26

Copii

04.03.2012 6:50     citat 

daaaaa... Eu am filmul pe dvd da tot mi'a placut sa'l revad. Pai elsy, nu'mi zi ca la voi nu sint tigsni romsni care aduns pet-uri de plsstic prin parcuri si gari. In oslo e plin de ei prostit

sus

Denunta
Kurai_Lucy

Copii
cea mare: 12 ani
cea mica: 8 ani, 4 luni

04.03.2012 9:12     citat 

neata tuturor
am avut o zi tare obositoare ieri...
mirene da mi-ar fi placut sa il trimit numa pe sot dar smecheria asta am facut-o data trecuta si apai se plang socrii ca nu vad fetele destul...ca na cam o data la 2-3 saptamani mergem cu ele..si apai le e dor (socrii stau la 40 km distanta deci na...)
sanatate tuturor!!!
ocrisu si fii-mea a prins virus cu voma si altele...aici a fost o adevarata epidemie...adica sute de cazuri au ajuns la urgenta, f multi internati...(de toate varstele)..dar cred ca depinde si de om, mama prietenei mele a fost dezastru cateva zile cu diaree, voma, praaaaf...da fii-mea a fost lejet adica a vomat numa de vreo 3 ori in 5 zile...da se simtea f f rau si avea dureri de burta...
f frumos colajul
ce mai vroiam sa zic???
a da...furni pai asta si intentionez...azi de exemplu vreau sa le trimit pe fete un pic la mama, macar vreo 3-4 ore...io nu pot dormi ziua dar simplul fapt sa stai relax in casa fara copii, in liniste, sa vezi un film, sa zaci in pat....ooo..cum era reclama aia..priceless sau cum? scot limba
sarut
tot e bine ca e sotul acasa, ca pot sa i-o plasez lui pe asta mica , Cata merge la gradi pana la 15,30..de acolo o preiau odihnita si vesela (traiasca gradinita cea noua...aici s-a invatat asa fain cu somnul ca si acasa la fix 12,30 se duce din proprie initiativa la culcare si pana la 15 nu ai treaba cu ea surprins
acuma incepe sa fie si mai frumos afara, putem iesi..sunt convinsa ca o s afie si asta mica mai ok...de cand a dat soarele de cate ori iesim afara rade in hohote la soare rad e asa de draguta, se uita oamenii la ea pe strada cum rade ea in hohote la soare
nu mai stiu ce vroiam sa scriu ma duc sa imi fac o cafea

sus

Denunta
Cafelutza

Copii
E S: 12 ani, 3 luni
A M: 8 ani, 4 luni

04.03.2012 9:32     citat 

Hola!
In primul rand va multumesc pt sfaturile legate de furtuna din familie. Deocamdata s-au mai linistit apele, desi problemele persista.

Oana, multumim de colaj! Multa sanatate va doresc!

Lucy vad ca azi esti intr-un ton mai optimist, bravo mami! Hai ca beau si eu cafea ca inca nu mi-am facut-o. Lui Andres nu-i prea place la soare, se enerveaza si incepe sa se maraie.

Furni deci se poate! Bravo pt Lucas, vezi ce fain cand iti mai face cateo surpriza din aceasta placuta si sta cumintel!

Mirene, sanatate multa! Cum adica te dor plamanii, nu te duci la medic?

Happy ti-a trecut bubuta? Imi pare rau ca te-ai ars! Eu cand mai ma frig la bucatarie ma dau imediat cu miere, e incredibil cum trage roseata. Functioneaza, poti sa probezi odata!

Crispy sarut

Andres e tot racit, mi-e mila de el saracul ca e asa de marait, of of. Il inteleg perfect ca am luat si eu gripa si ma simt groaznic, azi sper sa stau mai mult in pat poate imi mai revin ca de maine iar incep cu drumurile.

O duminica faina! (Furni, sper ca nu ma injuri ... )

sus

Denunta
furnicutza26

Copii

04.03.2012 10:44     citat 

dom'le fimea e nascuta flamanda, mor de ras.... am fiert oua si asta cand vede oua sare de pe scaun, se dispera toata.... si i-am dat un ou fiert (cu coaja cu tot) sa dea cu el de masa pana mai aduceam eu lingurite, cani etc... bai si in cateva secunde a reusit sa muste din coaja la oul ala, avea gura plina de albus cu coaja, pe haine ii curgea galbenusul, si mai si zgarma cu degetele in gaura si incerca sa ia galbenus de ala moale si sa il bage in gura... rad si cand fac oua fierte imi sare la beregata, pana nu se termina toate ouale de pe masa nu se potoleste, cred ca daca m-as pune la mintea ei ar manca si 10 oua prostit

cafe, eu nu protestez la urarile de o zi buna foarte fericit , protestez cand incepe o zi de cacao si pe urma vine cineva si zice 'O zi buna in continuare'....adica tot asa sa o tii foarte fericit

hai sa aveti o duminica placuta in continuare rad ..c are o are placuta...

sus

Denunta
furnicutza26

Copii

04.03.2012 10:46     citat 

mde, deci iar m-am dublat, acu il modific pe al doilea, poate se dubleaza asta acuma foarte fericit

sus

Denunta
elsycutza

Copii

04.03.2012 11:03     citat 

neata

caffe sarut pup piticu grasun sa se faca bine.

lucy, cand barbatamiu a ramas fara job acum 1 an jumate eram plina de spume, tampeam cu el acasa,peste vara mi-a mancat si zilele si banii rad apoi am gasit solutia( inafara ca lucreaza de acasa It-st) am facut o regula de aur, o zi stau eu cu el o zi sta el, e absolut super asa!!

sunt f relaxata , imi fac treburile in liniste, cand e ziua mea de stat cu copii iesim iar sta si lucreaza si tot asa.

furni , hai ca vine soarele si in nord ho, o sa ne "saturam" de soare ca vine noaptea aia periculoasa de 3 ore rad
pe langa jaluzele negre anu asta cred bag si draperi

va tzuc, plec, sper sa si ajung la un baby expo.

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  raspunde
mergi la: