· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Generatii de copii parinti.com >Generatia 2010 > Re: Minunile anului 2010!! Cap.237
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
subiect nou  raspunde
autor Re: Minunile anului 2010!! Cap.237     
ionelita

am nascut deja!

03.04.2012 12:19     citat 

buna dragelor sarut

va multumesc tare mult pt urari sarut sarut sarut va pup si va imbratisez pe toate sarut sarut
Cosmin de dimineata canta" multi ani..cine-i multi ani...Ninu multi ani" sarut sarut sarut sarut

cry, ms ca ne-ai bagat in colaj sarut esti foarte draguta sarut

am vazut o multime de poze superbe sarut

sus

Denunta
adrianaBuc

03.04.2012 3:48     citat 

LA MULTI ANI COSMIN! Sa cresti mare si sanatos! Pupici pentru mami!

sus

Denunta
biencut

Copii
Capsunica Prajiturica
Iedut

03.04.2012 6:18     citat 

La multi ani Cosmin! sarut

sus

Denunta
ionelita

am nascut deja!

03.04.2012 9:15     citat 

adriana,biencut sarut sarut sarut sarut

sus

Denunta
bebezola

Copii
Rada Beatrice: 10 ani, 8 luni

03.04.2012 9:24     citat 

la multi ani Cosmin sa cresti mare si sanatos

sus

Denunta
Sweety_Karina

Copii
David: 12 ani, 3 luni
Eduard: 10 ani, 7 luni

04.04.2012 12:38     citat 

Ah, Ionelita, serios? asa canta? ce scump!
abia astept sa ciripeasca si Edi mai mult de doua trei cuvinte scot limba ..abia astept si nu prea rad , caci asa ma rog de David sa mai faca pauza si sa nu mai vorbeasca non-stop...caci ma zapaceste! scot limba prostit

sus

Denunta
Manucrissa

Copii
Nathan: 10 ani, 4 luni
Jacob: 10 ani, 4 luni

04.04.2012 3:02     citat 

La multi ani Cosmin !!! Sa te faci si sa ii bucuri pe parinti !!!! zambet

La multi ani si fetelor sarbatorite !!!!

cristina as vrea si nu as vrea un bebe3, ca mi-e groaza de multe lucruri. Numai ca acum s-a dus ideea, poate peste vreo 3- 4 ani cand voi termina scoala, pentru ca tocmai ce am aflat ca am fost acceptata..sunt asa de happy foarte fericit

claudis ai mei nici nu prea mananca carne, nu le place, dar nici nu ma stresez. Am impresia ca sunt prea calma cu mancarea foarte fericit insa nici nu ma chinui sa ii indop, mananca cat vor si daca vreodata sar vreo masa nu imi fac griji, e normal sa nu le fie foame mereu

Ai mei pitici sunt ok, Nathan e cu febra de sambata, am duc maine la doctor ca ori sunt canini ori ii cam suspectez o infectie la ureche. Dar ca sa ma asigur ne ducem la doctor. In rest sunt mari, nazdravani, si cam atat.

Va pup !!!!!

sus

Denunta
claudis

Copii
M: 10 ani, 7 luni

04.04.2012 8:49     citat 

Neata fetelor...

La multi ani Cosmin sarut

La multi ani Cry si Alina sarut sarut

Fetele...eu ma refeream la indopat cu acordul lui...adica daca ii ajunge ceva la gurita el pac..face gura mare precum sarpele rad

Carmen ma incurajeaza ce spui...pt. ca el acum chiar mananca...doar ca nu are rabdare sa stea la masa ..sta putin si mananca singur.. apoi se plictiseste...ma pune sa iau farfuria si sa mergem la "ca" ( calculator) ,..ii place sa fie hranit scot limba
Ieri seara pe la 6 spre exemplu am incalzit prea multa si zic hai ca nu o manca el tot...si cred ca a mancat cam 300 g.iar pt. ultimele ingitituri l-am intrebat si venea spre lingurita.. prostit ...apoi nu a mai raspuns dar daca i-am dus lingurita la gura sa il testez a deschis gurita.... am considerat eu ca e momentul sa ma opresc...i-am dat atat pt ca as fi vrut sa vad ca numai deschide gurita dar nu am reusit rad

E foarte buna strategia voastra...la noi a mers de nevoie...adica pana sa incepem cu regimul si cu interdictiile...ar fi mancat numai mic dejun si cina...ma rugam de el sa manance la pranz.....faceam specialitati si ii ofeream diferite variante sau forme ( fel si fel de combinatii pt. gust ...carnea si legumele pe bat -frigarui rad sau mancam cu scobitoarea rad ).....acum mananca morcovi fierti si carne cu manuta...nici nu are rabdare sa se raceasca...tb sa suflu eu ca sa il tin pe loc iar inainte nici nu vroia sa vada carne sau legume prostit
Felicitari pentru realizarile voastre gospodaresti zambet ,...Suna minunat...

ralucutza15 am avut si eu perioada din aia de care zici tu...de aceea cantaream mereu si ii dadeam mai putin decat zicea pediatra ca ar tb. sa manance...tot de teama sa nu il indop...( daca imi zicea 150 g eu ii dadeam 130g..daca imi zicea 180g eu ii dadeam 150 g scot limba )

Luara ai dreptate cu carnea..am sa ii dau in continuare si la pranz si seara pt. ca ii place mult ..cu mancatul la masa abia astept...daca scapam de regim sigur va manca cu noi la masa..acum insa eu nu pot manca rondele de morcovi cu orez si carne...fara sare... rad ..

Karina pai Matei imi manca 3 perisoare mari.....asta inainte de regim...sa vezi acum cand om scapa... rad Eu m-am invatat sa cantaresc carnita de cand era micut sa fiu sigura ca ii dau cat trebuie si nu prea multa..am renuntat la un moment dat si ii dadeam din ochi..dar acum mi se pare ca ar vrea numai carnita rad ..cred ca simte el ca e consistenta..si la ce foame a dus cu atata regim il cred si eu prostit ..
Pai si Matei tot cam asa are ..inaltime greutate...doar ca a slabit un pic de cand cu regimul...acum din cauza racelii.. trist ..

Manu felicitari pt scoala si sanatate lui Nathan

Ionelita ce baiat mare ai...ce frumos canta...Poate prinzi cateva minute sa ne povestesti mai multe zambet

sus

Denunta
luara

Copii
Lucas Daniel: 9 ani, 3 luni
Ana Leia: 10 ani, 5 luni

04.04.2012 11:00     citat 

Claudia eu chiar ma bucur ca trebuie sa mananc ca Ana, ca sa mananc si eu mai sanatos. Rondelele de morcov cu orez, chiar daca fara sare, sint bune. Poti pune niste marar sau un pic de oregano sau alte ierburi aromatice, care sa-i dea un gust bun chiar si fara sare.

sus

Denunta
ionelita

am nascut deja!

04.04.2012 1:41     citat 

multumesc fetelor sarut sarut sarut sarut

da,chiar canta sarut sarut o sa-l filmez cu aparatul si o sa postez pe FB sa vedeti si voi sarut sarut
l-am filmat cu telefonul dar cand il pun pe calculator nu are sunet ochi peste cap

sus

Denunta
alina25

Copii
miruna alexandra: 15 ani, 4 luni
Marius Adrian: 10 ani, 6 luni

04.04.2012 2:15     citat 

La multi ani Cosmin! sa-ti dea Dumnezeu multa sanatate sa cresti mare si voinic sarut sarut sarut

sus

Denunta
ralucutza15

Copii
Dragos Andrei: 10 ani, 5 luni

04.04.2012 2:23     citat 

Gagici sunt asa depresiva si iritabila in ultima perioada. Nu stiu ce e cu mine. Imi vine sa urlu si sa dorm si sa mananc mereu. Altceva nu imi vine sa fac. Casa e vraiste, mancare ioc si eu stau degeaba. Off! Si nici macar nu e primavara. Duminica ningea cu niste fulgi mari mari

sus

Denunta
ralu-mada

Copii
D
S
E

04.04.2012 3:19     citat 

ralucutza, fa repede un test de sarcina rad scot limba sarut

multumesc mult fetele sarut, nu a fost programat, dar...cu toate masurile de protectie s-a prins...si cum nu sunt capabila sa fac avort, iata rezultatul ...6 saptamani zambet

sus

Denunta
cry_styna

Copii
Miruna Maria: 10 ani, 1 luna
Karina-Ioana: 7 ani, 10 luni

04.04.2012 3:23     citat 

rad rad .. n-ar fi rau, ralu!
eu zic ca e astenie totusi...trece ea!

claudis, multumesc! sarut

noi am fost pe afara, am plantat floricele in gradina, pitica a plantat si ea zambet ...era plina cu pamant, o minune! zambet

sus

Denunta
ralucutza15

Copii
Dragos Andrei: 10 ani, 5 luni

04.04.2012 4:57     citat 

Ralu done that negativ. Oricum si ciclu imi e aiurea de cand am intreruupt ac

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  raspunde
mergi la: