· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Comunitate >Grupuri de interese, reuniuni > Ladies Closet Room (26)
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  »
subiect nou  raspunde
autor Ladies Closet Room (26)     
ralu-mada

Copii
D
S
E

06.04.2012 11:52   Ladies Closet Room (26)  citat 

Cine a avut parte de un intermezzo intr-o toaleta aglomerata stie ca aceasta devine un spatiu unde se poate impartasi orice, de la confidente, picanterii si comentarii, pana la rujuri sau alte elemente din arsenalele incapatoarelor posete. Un evolutionist fundamentalist ar putea spune ca la mijloc sunt doar efectele oxitocinei, hormonul responsabil de predispozitia pentru socializare, atata vreme cat in randurile barbatilor, dotati cu testosteron, mersul la pisoar e aproape fara exceptie solitar.

Toalete folosite:
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25

sus

Denunta
zuzalina

Copii
Thea Ana: 16 ani, 4 luni

06.04.2012 12:12     citat 

primaaaaaaaaaaa rad rad rad rad rad rad

----------
ralu-mada a scris:
oau, ce apetisanteee.... unde-i emoticonul ala care saliveaza? prostit prostit prostit
----------

iaca rad

sus

Denunta
Kurai_Lucy

Copii
cea mare: 14 ani, 9 luni
cea mica: 11 ani, 1 luna

06.04.2012 12:21     citat 

arata super crys.
cred ca o sa fac ceva de genu
http://gourmandine.ro/retete-aperitive/...-ciuperci/
vreau sa fac aperitive care pot fi mancate usor cu mana, ceva pe scobitori sau asa...ca nu punem oamenii la masa propriu-zis dar intodeauna am facut chestii mai multe de pus pe masa...nu doar tort...
vreau sa fac un tort diplomat si sa-l ornez cu gummiber si bonibon..ceva de genu scot limba si fursecuri roz in forma de iepurasi..

sus

Denunta
zuzalina

Copii

06.04.2012 8:12     citat 

eu o sa fac miine ciorba de burta si friptura de curcan
gata

am oo, in general rosii, am si cozonac, eu zic ca seamana a masa festiva rad anul asta nu vreau nimic deosebit, sunt mult prea catranita sa ma pot bucura de sarbatoare....asa ca macar sa nu dau in brinci cu cheltuieli si gatit zile in sir...

sarbatori fericite tuturor, ca sunt macar Floriile, daca nu Pastele, deci ceva sigur e de sarbatorit weekendul asta trag cu ochiul
v-am pupat apasat sarut

sus

Denunta
dodosasha

Copii
S
P

06.04.2012 8:22     citat 

----------
zuzalina a scris:
eu o sa fac miine ciorba de burta si friptura de curcan

----------

unde iezact stai matale? adica iezact, iezact sa nu plimbi femeie alaptatoare dupa miros, da?

--------------

m-am tuns. imi place. ok, sunt gen ciupercuta vesela cu zise zuza in cap anterior dar e ok. tre' sa ma mai obisnuiesc cu el, parul asa aranjat, si il voi zapaci (ciufuli) eu mai simpatic.

noapte buna si sarbatori fericite!

sus

Denunta
cry_styna

Copii
Miruna Maria: 11 ani, 6 luni
Karina-Ioana: 9 ani, 3 luni

06.04.2012 8:29     citat 

Zuzo, nu trebuie sa ai prea multe pe masa, ci doar sa poti sa te bucuri de cele pe care le ai! sa ai un Paste linistit si sa va bucurati de Inviere! sarut sarut

e mare lucru si asta( sunt trista pentru o familie in care femeia insarcinata in 8 luni si unul din copii de 8 anisori au murit pe strada, sub rotile unui tanar neatent...au ramas alti trei copii orfani)...bietii de ei...ce viata grea ii asteapta... trist trist

si sa ma mai plang de-ale mele? ochi peste cap

dodo, ne arati noul look? am mai vazut poze cu tine, parca, da' erai bine camuflata in costumul de schi zambet

sus

Denunta
Kurai_Lucy

Copii

07.04.2012 8:15     citat 

neata everybody
zuza nici mie nu imi place sa gatesc zile in sir pt sarbatori...astea le pregatesc pt ziua Anyei
de Pasti facem si noi o ciorba de burta ca mi-e pofta de numa (noi adica SM face)
si tot pe el l-am pus responsabil sa faca niste snitele..si atat
acuma cautam o reteta de praji cu ciocolata favorita mea si am gasit una care arata f bine si cred ca e si f buna Bounty bars ii spune, cu nuca de cocos si ciocolata

sarut

sus

Denunta
carme_vladut

Copii
Nazdravanul: 15 ani, 10 luni
tepoasa mica: 9 ani, 9 luni

07.04.2012 8:49     citat 

neata ladies-gospodinele
Dodo sa iti foe de bine tunsoare, foarte bine ca ais chimbat look-ul..ar trebui si eu s ama destep sa o fac dar sa vedem cand... ca de zis zic dar de facut mai asteapta pana vezi prostit

sus

Denunta
Sweety_Karina

Copii
David: 13 ani, 9 luni
Eduard: 12 ani

08.04.2012 11:52     citat 

dar unde a postat poza cu tunsoarea ei?

Cry..explica-mi pls cum faci tu maioneza ..ceapa o dai pe razatoare sau toci marunt? smantana cand pui..nu taie maioneza?

sus

Denunta
ralu-mada

Copii
D
S
E

09.04.2012 5:16     citat 

Sunt curioasa ..maioneza cu ceapa si smantana , suna bine dar, chiar exista asa ceva foarte fericit ?

eu fac din aia simpla cu : galbenus, mustar, ulei si zeama de lamaie jenat

sus

Denunta
Sweety_Karina

Copii
David: 13 ani, 9 luni
Eduard: 12 ani

09.04.2012 5:21     citat 

eu tot asa fac, ralu

sus

Denunta
zuzalina

Copii

09.04.2012 6:11     citat 

Neata gagix sarut

maioneza:galbenus crud, in care incorporam uleiul repejor, sare, zeama de lamiie si apa rece. Cind se intareste, mai pun 2-3 linguri de apa. Si tot asa. Daca ii adaug smintina sau iaurt pt sos tartar, fac mixul de ce-o fi (ierburi, castraveciori, ceapa etc.) si in el pun maioneza la pas, amestevind cu blenderul. Si nu se taie, parol.

Eu azi am avut o zi rupta din kafka, nimic rau, doar imbecil. Dar incep sa cam termin cu nervii. Macar stiu ce va urma, si m-am pregatit pentru cel mai ingrizitor scenariu. Cu avocati si Rudotel rad
Altfel, de Paste a fost bine si liniste, copil vesel si fericit, congelatorul plin cu mincarea gatita pe care de azi n-o mai haleste nimenea. Si gata raportul foarte fericit

sus

Denunta
cry_styna

Copii
Miruna Maria: 11 ani, 6 luni
Karina-Ioana: 9 ani, 3 luni

09.04.2012 6:40     citat 

si eu fac maioneza ca si voi, doar ca la mixer...cand e gata adaug ceapa tocata marunt sau" pestisori" fini...cred ca julien se cheama de fapt ochi peste cap ...si trei-patru linguri de smantana... va asigur ca e delicioasa! in plus, nu-si schimba culoarea pana a doua zi, cum face cea obisnuita si nu e grasa(desi e cu smantana...o face mai gustoasa zic eu)
nu s-a taiat niciodata de la smantana

sus

Denunta
zuzalina

Copii

09.04.2012 9:17     citat 

aa, iar ieu stau linga ce-a mai ramas din piata valea ialomitei rad mincarea este la congelator, dar se rezolva mintenash foarte fericit rad rad rad rad rad

am uitat sa va spun ca thea are doo echipe: una de catelusi care latra si una de iepurasi care topaie socat si toate fac o larma asurzitoare (afirmatia mea, la care a achesat total si complet) socat decit ca-s de plus toti foarte fericit rad rad rad rad rad rad

sus

Denunta
Kurai_Lucy

Copii

10.04.2012 9:43     citat 

neata tuturor
tre sa incerc si eu maioneza aia cu ceapa si smantana!!!! neaparat foarte fericit

la noi nimic nou....a plouat duminica, ieri f frig..
si cam asta ar fi
sunt rupta de somn, acuma in sfarsit sorb un pic de cafea si dupa aia sa iesim afara ca e soare
tre sa imi planific curatenia pe saptamana asta...inca nu m-am apucat si nici nu m-am decis ce si cat fac ,...dar o sa ma limitez la strictul necesar
i-am promis fetei ca in vacanta ne distarm si ne jucam impreuna, mai ales ca suntem cu totii acasa
asa ca nu am de gand sa pierd prea mult timp cu alte chestii

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  »
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  raspunde
mergi la: