· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Comunitate >Grupuri de interese, reuniuni > Ladies Closet Room (26)
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina «  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  »
subiect nou  raspunde
autor Ladies Closet Room (26)     
Kurai_Lucy

Copii
cea mare: 14 ani, 9 luni
cea mica: 11 ani, 1 luna

08.05.2012 3:53     citat 

zuza eu mi-am cumparat de curand ceai gastric
http://vegis.ro/ceai-gastric-calmant-60...88395.html
recunosc ca inca nu m-am apucat de el... scot limba
incerc sa mananc ceea ce imi vine bine la stomac si nu stau nemancata, ever..chiar daca asta inseamna uneori sa mananc ceva la 2 ore
ce am incercat si a avut efect f bun l;a mine a fost o cura de 2-3 sapt de suc de morcovi si varza, proaspat,inainte cu 30 min de masa,macar o data pe zi
sucul de cartof e si mai bun pt stomac dar eu nu l-am putut bea.

la mine e pe baza de stress.

sus

Denunta
Sweety_Karina

Copii
David: 13 ani, 9 luni
Eduard: 12 ani

08.05.2012 6:01     citat 

Luara, nu ti-ai facut si tu analiza pt helicobacter? stiu si eu ca se transmite astfel, caci are si sotul meu si mi-am facut si eu, dar a iesit negativ , slava Domnului, dar nu stiu pt cat timp trist , caci asta ar insemna sa nu ma mai sarut cu sotzul meu..si...totusi! asta e! prostit

sus

Denunta
ralu-mada

Copii
D
S
E

09.05.2012 11:02     citat 

Ola,

Ioana, hai, vino cu vesti bune ! Un zambet si un gand bun sarut
Codrina, multumesc de intrebare...a fost greu, foarte...dar suntem pe drumul cel bun, multumesc lui Doamne Doamne !

Davy a trecut cu bine de convalescenta, Théa a suportat ok virusul (am ingrijit-o acasa) si acum incerc sa ii reintroduc mancarea .
Eu...slabita, cum e firesc trist . Si de trei zile deprimata pentru ca Hollande a castigat alegerile in Franta si nu datorita politicii pe care o duce si nici omului care e, ci datorita campaniei anti Sarkozy si caricaturii facute in jurul ex-presedintelui, care obiectiv vorbind a fost unul demn si curajos in fata crizei si functiei detinute... In fine, incerc sa pozitivez dar sunt trista pentru inconstienta multor francezi si viitorul acestei tari in care am ales sa traiesc si sa imi educ copii .

Hai, sa aveti o zi senina !

sus

Denunta
Ioana_Leka

Copii
Noel: 6 ani, 6 luni
Amina - Un copil cautat de 8 ani!
8 ani, 6 luni
am nascut deja!

09.05.2012 1:48     citat 

Buna fetelor!!!

Ralu multumesc.Am scris si dincolo,la viitoare sau la club,am si postat pozica,dar nu stiu nici eu ce sa fac sa ma bucur sau nu.Mai astept beta si vom vedea.In legatura cu votarile,aici se discuta mult,ca presedintele a pierdut din cauza doamnei Carla Bruni,si ca e vina ei si numai a ei.Nu stiu ce sa zic nici eu.Ma bucur ca puiutii sunt bine,si te rog sa ai grija si de tine,si de sufletelul din tine.Pup mare la voi.

Va pup pe toate,si va citesc zilnic.

sus

Denunta
zuzalina

Copii
Thea Ana: 16 ani, 3 luni

09.05.2012 3:36     citat 

Ioana, eu sper...nici la mine nu era foarte pronuntata a doua si totusi uite ca la toamna o dau in clasa I...asa ca sper pentru tine si ma bucur din toata inima sarut sarut sarut sarut sarut
oricum, sfatul meu (nu ca as vrea sa-ti spulber bucuria) e sa mai astepti un pic si pe urma sa mai faci niste teste...dar sper din tot sufletul sa primesti o confirmare sarut sarut sarut sarut

Ralu...sanatate sarut sarut
lasa politica, nu te necaji, ca nimeni nu-i rupt din soare (nici macar eu foarte fericit) sarut

gagix (toate) va saru'mina din suflet pentru sfaturi....vad ca m-am mai calmat cu durerile (e drept ca si maninc de fiecare data cind mi se face foame, ceea ce se poate observa cu ochiul liber, totodata scot limba), asa ca de miine seara/poimiine dimineata ma pun pe ceaiuri (caci abia miine iau salariul, iar azi am 50 de bani toti banii din portofel foarte fericit)
pup pi toata lumea sarut sarut

sus

Denunta
Sweety_Karina

Copii

09.05.2012 3:40     citat 

Ralu, tu esti in poza de la avatar?
Ma bucur sincer ca Thea s-a refacut mai repede si usor

sus

Denunta
ralu-mada

Copii
D
S
E

09.05.2012 4:14     citat 

Eu sunt...acum vreo 4 ani zambet

multumesc mult !

Ioana sper ca beta sa iasa conform asteptarilor sarut

zuzi, cu politica cochetez inca de pe timpul studentiei (ca am avut de castigat foarte fericit) si acum, nu pot sa nu ma intristez cand vad atata nedreptate.. Iar aici, cu voi, macar ma racoresc si eu, na' scot limba

sus

Denunta
ralu-mada

Copii
D
S
E

09.05.2012 4:34     citat 

si vorbind de studentie....ce diferita era viata pe atunci prostit
nu va e dor foarte fericit ?

sus

Denunta
Sweety_Karina

Copii

09.05.2012 11:34     citat 

Mie daaaaaaaaaaaa, de-aia cam de vreo doua luni mai merg in cate un club scot limba si dansez pana uit de mine rad

sus

Denunta
Kurai_Lucy

Copii
cea mare: 14 ani, 9 luni
cea mica: 11 ani, 1 luna

10.05.2012 8:20     citat 

neata
Ioana iti doresc din tot sufletul ca liniuta aceea pala sa se transforme intr-un bebe sanatos si voinic!
am avut si eu asa test trag cu ochiul
zuza eu cum am zis nu imi plac ceaiurile dar decat sa ma indop cu pastile prefer sa beau cateva guri de ceai pe zi! si fac minuni trag cu ochiul
ralu ma bucur ca sunt bine copiii, sper sa te pui si tu pe picioare!
va pup pe toate!

sus

Denunta
ralu-mada

Copii
D
S
E

10.05.2012 8:21     citat 

Ah Sweety, ce bine de tine...trimite-mi si mie un gand cand esti in iuresul veseliei prostit rad

Lucy, multumesc mult sarut

Tot vroiam sa intreb: de iva stie cineva, ceva ?

sus

Denunta
ralu-mada

Copii
D
S
E

10.05.2012 8:38     citat 

Stiu ca am promis sa actualizez listuta si colajul, dar cu toata tevatura, nu am avut nici timp , nici chef jenat...poate data viitoare scot limba

Pana atunci, spor la vorbit !

sus

Denunta
zuzalina

Copii
Thea Ana: 16 ani, 3 luni

10.05.2012 9:12     citat 

neata gagix sarut

am scapat...parca eram legate la miini de dimineata, asa ca am intirziat citeva minute...m-a sunat o colega tocmai cind terminam la gradinita ca este accident, ca unde sunt, si sa caut rute ocolitoare, ca nu se poate circula...deci na, am mai trecut o data pe linga belea, milimetric...
eram in autobuz si ascultam stirile pe realitatea, m-a busit plinsul si nu m-am putut opri, am plins juma' de ora in hohote, se uita lumea in masina si pe strada la mine ca la nebuni, nu ma puteam gindi decit ca daca se intimpla ceva cu mine, Doamne fereste!, nici macar cine sa ia copila de la gradinita nu are....asa ca pe mine ma scuzati, dar sunt extrem de ravasita astazi...si nu ma pot opri din plins...si-i multumesc Domnului ca n-am patit nimic

sus

Denunta
Sweety_Karina

Copii

10.05.2012 10:39     citat 

Zuzi..te inteleg trist ...incerc....descarca-te si maine te vei simti mai pozitiva

sus

Denunta
CrinaN

07.05.2014 6:02     citat 

Buna, Produse bune naturale am gasit la www.remedii-online.ro Pentru digestie si detoxifiere recomand gama dedicata http://www.remedii-online.ro/collection...e-digestie

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina «  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  »
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  raspunde
mergi la: