· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Generatii de copii parinti.com >Generatia 2009 > Minunile anului 2009 (312)
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
subiect nou  raspunde
autor Minunile anului 2009 (312)     
gimiloasa

Copii
Bogdan-Gabriel: 10 ani, 4 luni

01.06.2012 9:29     citat 

LA MULTI ANI ! pentru toti copii , sa ne traiasca si sa fie sanatosi !

sus

Denunta
roxy_xyz

Copii
Vlad Andrei: 10 ani, 4 luni
Radu Stefan: 7 ani

01.06.2012 9:56     citat 

Buna dimineata,
LA multi ani tuturor copilasilor si celor care au in suflet copilaria!!!!!!!!!!!

sus

Denunta
ket

Copii
Alex: 9 ani, 11 luni

01.06.2012 10:49     citat 

La multi ani tuturor copilasilor!!! sarut

sus

Denunta
rome

Copii
Lucas Rafael - minunea mea
10 ani, 1 luna

01.06.2012 1:36     citat 

La multi ani copii ! sarut

sus

Denunta
roxy_xyz

Copii

04.06.2012 9:38     citat 

Salutare fetele, ce faceti? Pe unde mai umblati?

sus

Denunta
ket

Copii

05.06.2012 10:51     citat 

Salutare zambet

Noi iar acasa cu o raceala, ne-a pus capacul gradinita trist

sus

Denunta
roxy_xyz

Copii

05.06.2012 12:03     citat 

sanantate multa ket, sa va reveniti repede, si vlad este cu urechile in pioneze putin, asa ca de astazi i-a dat picaturi de Otipax pentru urechi si Betabioptal pentru nas si ochi deoarece incepuse cu secretii galbene la ochisori.
Astazi mergem la morfologia fetala!

sus

Denunta
ket

Copii

05.06.2012 12:23     citat 

Multumim roxy zambet
Sanatate si voua si bafta multa la morfo zambet

Cum mai e Vlad cu cresa?

sus

Denunta
roxy_xyz

Copii

05.06.2012 2:11     citat 

este mult mai bine, acum a fost 1 sapt cu pauza ca a fost plecat la bunici, noi am fost pelcati din tara de miercuri pana sambata asa ca i-am facut deplasare la bunica zambet. Astazi a fost chiar bine la gradi, a marait el putin ca nu vreau la gradi dar am glumit cu el si a intrat vesel in clasa.

sus

Denunta
urschuletz

Copii
Melania: 10 ani, 3 luni

06.06.2012 8:36     citat 

Buna fetele!

La multi ani, copilasilor sarut sarut carora nu am apucat sa le uram! Sa fiti sanatosi!

La multi ani, Vladutzu! sarut sarut sarut

Nu am mai intrat de f multa vreme.
Am citit l un moment dat ca avem din nou burtici, sa aveti o sarcina usoara! sarut

Sa va mai zic de noi: papa la fel de prost, ne chinuim zi de zi. Pe anul asta suntem la a 6a raceala, nu sunt grave, dar se lasa cu muci, tuse, nedormit noaptea , dupa masa plus nemancat. M-am consultat cu 3 pediatrii si au zis ca luna si raceala sunt absolut normale surprins Asa o fi.
Pana luna viitoare treb sa gasesc o doamna sa stea cu Melania. Ne-am intalnit cu 2 si mi-a placut una dintre ele, sa vedem.
Am reusit sa facem imprumutul cu prima casa, asa ca stam in casa noastra foarte fericit

Va pup pe toate si mi-e dor de voi sarut

sus

Denunta
roxy_xyz

Copii

06.06.2012 9:05     citat 

ursh multumim foarte frumos pentru urare! Ma bucur ca ati reusit sa luati imprumutul. Si Vlad anul trecut am tras-o f rau cu raelile, uneori facea si de 2 ori pe luna, am incercat si noi o gramada de doctori pana ne-a explicat doctorita de familie ca o sa-si intareasca imunitatea cu timpul si apoi o sa le mai rareasca, asa a fost din fericire, acum am trecut in schimb la etapa cu otita, destul de des vad ca face in ultima perioada si mi-a pus ca tot asa cu timpul o sa isi intareasca organismul si atunci o sa le rareasca si pe acestea.
Aseara am facut morfologia fetala si bebe este bine, a analizat foarte atent toate organele si mi s-a parut ca si-a dat tot interesul, pot sa spun ca parca a stat pe fiecare organ in parte si l-a analizat in cel mai mic detaliu, pe 4 D nu a prins imagini prea expesive dar nu acest aspect era important pentru noi zambet.
Va pupacim dulce si sa aveti o zi faina!

sus

Denunta
rome

Copii
Lucas Rafael - minunea mea
10 ani, 1 luna

06.06.2012 2:30     citat 

La multi ani Vladutz sarut sarut sarut
Ma bucur Roxy ca e bine bebe foarte fericit

Urschuletz ma bucur ca sunteti la casa voastra foarte fericit , cred ca e tare bine.

Apropos de raceli si imunitate, oricum sotul meu e cu sinuzita grav...adica dependent de bixtonim, asa ca, ma gandeam sa mergem in concediu la Praid.
Nu stiti nimic de pe-acolo?
Biencut a fost din cate imi amintesc.
Am cautat cazare, nu par a fi foarte scumpe, 50-80 lei/noapte/camera, dar sunt atat de multe, ca nu stiu ce sa aleg...

sus

Denunta
sunshineme

Copii
A mare: 10 ani, 5 luni
Al mic: 6 ani, 9 luni

06.06.2012 2:37     citat 

Iti mai zic si aici Roxy La Multi Ani lui Vlad! sarut

Urschu de cand nu te-am mai "vazut"! Stai linistita mai! Ti-am spus de la inceput ca fetele noastre vor sa se mentina balerine! scot limba Felicitari pentru casa!

Rome nu stiu de Praid nimic. Doar ca drumul prin zonele alea e frumos. La fel si peisajul. Dar nu am stat peste noapte in zona.

sus

Denunta
ket

Copii

06.06.2012 3:28     citat 

La multi ani Vlad!!!
Sa cresti mare, sanatos si frumos!!! ... si sa mergi in continuare cu placere la cresa sarut

Urschu felicitari pt casa noua, sa o stapaniti sanatosi sarut

Si eu vreau sa ajung cu piticul la salina in vara asta, dar cred ca vom merge la Ocnele Mari pt ca e mai aproape, despre Praid nu stiu informatii decat de pe net.
Si la noi, a doua raceala dupa o saptamana jumatate, de data asta mai urata, il tin acasa pana saptamana viitoare.

sus

Denunta
roxy_xyz

Copii

06.06.2012 4:34     citat 

multumim fetele pentru urari, niste dragute sunteti
la Praid nu stiu sa-ti spun, dar si noi vrem sa mergem la salina, niste cunostinte au fost la salina din Turda si au stat la o pensiune la cativa km de salina, Poarta Apusenilor se numeste(http://www.poarta-apusenilor.ro/), le-a placut foarte mult, au avut si loc de joaca pentru copii la pensiune.

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  raspunde
mergi la: