· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Generatii de copii parinti.com >Generatia 2011 > Generatia bebelusilor nemaipomeniti din 2011 - 56
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
subiect nou  raspunde
autor Generatia bebelusilor nemaipomeniti din 2011 - 56     
ocrisu

Copii
Paul: 12 ani, 5 luni
Antonia: 8 ani, 11 luni

19.04.2012 8:32   Generatia bebelusilor nemaipomeniti din 2011 - 56  citat 

Vlad . . . . . . . . . ...........31.10.2010 . . . . . pui de Cayia
Mara . . . . . . . . . . . .......... .12.11.2010 . . . . pui de Rizibizi
Andrea . . . . . . . . . .......... .02.12.2010 . . . . pui de Furnicutza26
Gabriela Ioana . . . . . . . .06.12.2010 . . . . pui de Happy_mami2007
George Alexandru . . . .20.12.2010 . . . . . pui de Crispy
Patrick Christian . . . ....29.12.2010 . . . . . pui de Dodosasha
David Petru . . . . . ....... .29.12.2010 . . . . . pui de Tamy

Antonia Maria . . . ... ... .02.01.2011 . . . . . pui de Ocrisu
Costina Andreea . . . . ... 08.01.2011 . . . . . pui de Bibelou
Maria-Clara . . . . . . ........28.01.2011 . . . . . pui de Mihaela_ct
Ioana Anastasia . . . . . . ...6.02.2011 . . . . . pui de Karinamaria_18
Luca Mihai . . . . . ..... 12.02.2011 . . . . . pui de albi
Timeea Ioana . . . . . . ......14.02.2011 . . . . . pui de Kikilinis
Andres Mihai . . . . .. .....6.04.2011 . . . . . pui de Cafelutza
Andrada Bianca . . . . ......11.04.2011 . . . . . pui de Ambraa
Anya Mihaela . . . . . . .......17.04.2011 . . . . . pui de Kurai_Lucy
Alexutu . . . . . .... . .. ....24.04.2011 . . . . . pui de Elsycutza
Adelheid . . . . . . . . . .........24.06.2011 . . . . . pui de Mirene
Tudor Alexandru . . ..........23.08.2011 . . . . . pui de Iva
Jessica Maria . . . .........21.10.2011 . . . . . pui de Georgette

Capitolele anterioare 1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 , 7 , 8 , 9 , 10 , 11 , 12 , 13 , 14 , 15 , 16 , 17 , 18 , 19 , 20 , 21 , 22 , 23 , 24 , 25 , 26 , 27 , 28, 29, 30, 31, 32 , 33 , 34 , 35 , 36, 37 , 38, 39 , 40, 41 , 42 , 43, 44, 45 , 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52,53, 54, 55

exclamatie exclamatie exclamatie Site-uri pe care le puteti folosi pentru a incarca fotografiile
www.photobucket.com (detalii aici )
www.imageshack.us (detalii aici )
http://img.pc-tips.net
http://tinypic.com/
http://www.imagebam.com/
http://www.casimages.com/
http://www.webshots.com/

sus

Denunta
ocrisu

Copii
Paul: 12 ani, 5 luni
Antonia: 8 ani, 11 luni

19.04.2012 8:46     citat 

Sa va mai pun si eu ceva poze cu maimutelele mele:

Mimoza se tot imbraca cu ce haine prinde prin casa, aici e cu vesta si fesul lu' frati-su:

Si asa impaunata statea fata mea in sertar:

sus

Denunta
KiKilinis

Copii
JR: 13 ani, 1 luna
MICA: 8 ani, 9 luni

19.04.2012 11:29     citat 

Maaaamaaaaa ! Cred ca ti-a sarit inima din piept. Si Timeea e catzarilã, dar Antonia a depãsit imaginatia. rad

sus

Denunta
georgette

Copii
Jessica Maria: 8 ani, 1 luna
Eric Andrei: 5 ani, 1 luna

19.04.2012 12:13     citat 

Neata!
Ce dulci sunt amândoi iar Antonia m-a terminat ce gene are sarut
Chiar ca are imaginatie prostit

sus

Denunta
Cafelutza

Copii
E S: 12 ani, 7 luni
A M: 8 ani, 8 luni

19.04.2012 12:36     citat 

Oana, multumim pt schimbarea capitolului. Faine poze!

sus

Denunta
rizibizi

Copii
mara: 9 ani, 1 luna
am nascut deja!

19.04.2012 1:15     citat 

ceau fetele sarut
La Multi Ani! kuray pt anya, sa creasca mare si sanatoasa zambet
ocrisu chiar ca e tare antonia cum sta cocotata in sertare sarut

si daca tot suntem la capitolul catarat , va pun si eu poze cu mandra mea:

si de atata joaca , a adormit zambet

si una gatita fiind

sus

Denunta
Cafelutza

Copii
E S: 12 ani, 7 luni
A M: 8 ani, 8 luni

19.04.2012 2:23     citat 

Rizi, foarte tare Mara dar si f frumoasa!

Ambraa, acum mi-am amintit ca m-ai intrebat cati dinti are Andres. Are 8, 4 jos si 4 sus. Foarte inspirate alegerile Andradei, toate cam din acelasi domeniu!
rad sarut sarut sarut

sus

Denunta
Kurai_Lucy

Copii
cea mare: 12 ani, 3 luni
cea mica: 8 ani, 7 luni

19.04.2012 2:28     citat 

neata tuturor
la ora asta...
f dulci copilasii, ocrisu aoleu cred ca inlemneam ....
rizi ce par mare si frumos are mandra (si ce mare pare)
ambraa fii-mea are doar 4 dinti, 2 sus si 2 jos....dar nu ma mir si sora-sa a fost la fel...a durat mult pana i-au iesit toti
eu trebuie s aii cumpar papuci la asta mica, mi-e groaza plang sau sunt foarte trist are piciorul f mic. a avut o pereche de sandalute de la sora-sa (marimea 1cool dar acum deja ii sunt mici, ii ies degetele afara.am primit o precehe de papucei sunt marimea 19 dar ii sunt maaari, ii bag piciorul in ei si de la degetul ei si pana in varf e loc mult, mai mult de 1 cm. trist
maine trec la cautari.

sus

Denunta
Happy_mami2007

Copii
Ema: 12 ani, 5 luni
Gabi: 9 ani

19.04.2012 2:54     citat 

Minunati si inventivi copilasi sarut .. pupam micii exploratori ! sarut

Lucy , daca cumva nu gasesti in zona ta , la noi este un magazin cu papucei special de acest gen , pt mititele inclusiv sarut .. ca am si eu asa o prietena , are fetita de 10 luni mititicaaa ... si a gasit intr-un final , sunt undeva la 90-100 de lei trist ... ti-as putea trimite eu daca ai vrea zambet .

Va pupacim . Noi suntem relativ ok , ieri am avut o noua si ultima ( zic eu ) confruntare monstruoasa cu mama , si , culmea .. abia acum parca am iesit ca lumea din depresie foarte fericit confuz .. macar i-am zis cam tot ce-am avut pe suflet trag cu ochiul .
Sper sa animam inapoi forumul ca inainte , va pup si va doresc numai bine sarut .

sus

Denunta
dodosasha

Copii
S
P

19.04.2012 3:53     citat 

Ce copilasi frumosi am vazut!
Patrick e cu echilibristica: incearca sa mearga pe sticle (pet-uri) prostit
In rest bine, sanatosi. Am incercat sa profitam de vacanta lui Sasha dar ... a cam plouat trist . Totusi ne-am plimbarit.

O zi buna tuturor sarut

sus

Denunta
Cayia

Copii
V mare: 14 ani, 2 luni
V mic: 9 ani, 1 luna

19.04.2012 6:59     citat 

Hristos a inviat!
Da, stiu, am imbatranit de cand nu am mai intrat. Dar e oarecum motivat. Nu mai am timp de nik. Am facut niste cursuri, acum ma pregatesc pentru un concurs unde premiul cel mare este de 3000 E si tin mortis sa-l castig foarte fericit
In afara de asta am participat la cateva evenimente cu noua mea afacere care imi ocupa tot timpul.
Copiii sunt bine, Vmicu e uhn dulce, mucalit, cu glume proaste, la fel ca taxo foarte fericit De exemplu, de curand eram la masa, eu cu Vmicu in brate si Vmarele langa noi. In timp ce mancam, piticu ii strecura piciorul sub nas lui fraxo ca sa-i faca scarba, vezi Doamne ca-i pute piciorul. De unde a invatat? rad Combinate, eu cand il schimb de kk ii spun ca pute, fraxo face misto de el si-i spune ca-i put picioarele, asa ca el a gasit de cuviinta ca la masa sa ne dea sa-i mirosim picioarele rad Cam scarbos, stiu, dar pe mine m-a distrat.
La gradinita, toate fetele sunt indragostite de Vmare, si-l alearga sa-l pupe, iar asta fuge si i se pare o prostie. In saptamana Scoala altfel, am avut cateva activitati la gradi pe care le-am tinut eu si am fost si cu piticu' si toate fetele erau foarte grijulii cu el. Dupa un timp, se duceau pe rand la Vmarele si-i spuneau foarte mandre cum ca ele au grija de fratele lui mai mic rad Mi se par atat de dulci cand sunt atat de mici si au deja strategii de oameni mari sarut
Am inceput iar lucrul la casa, musai ne mutam in vara, asa ca tot timpul liber ni-l petrecem la curte si acolo inca nu am net. Cam asta despre noi. Chiar daca nu mai scriu cu lunile, ma gandesc destul de des la voi si cand am timp intru si savurez fiecare poza. Iar pe cele pe care le am pe FB le urmaresc indeaproape. Hai va pup. sarut

sus

Denunta
Kurai_Lucy

Copii

20.04.2012 8:12     citat 

neata tuturor
happy ma bucur ca te simti mai bine zambet
mda stiu cam astea sunt preturile ...(numa de as gasi marimea ei..) ce sa fac...are nevoie de papuci...azi maine va umbla
oricum afara in parc mereu o scot din carut (nici nu ar sta acolo calma) si se plimba si ea tinandu-se de ce apuca
(a progresat mult in ultimele zile in sensul ca daca pana acum mergea tinandu-se de mobila sau pereti, acuma distractia e sa se lase si sa stea singura in picioare, fara sprijin..si sta asa destul de mult, si chiuie si rade si e tare fericita de realizare)....e o fire atat de diferita de Catalina, nu se da inapoi de la nimic...daca ma duc in bucatarie si vrea sa vina la mine, parcurge tot apartamentul (chiar daca e bezna, deja stie drumul), pana ajunge acolo...si acolo se ridica si bate in perete (am o portiune cu caramizi de sticla si acolo se ridica in picioare si bate cu palma si ma striga)
oriunde vede o usa deschisa, direct acolo fuge...la balcon, la baie, la usa de la apartament (a iesit taras pana in scara blocului )
prostit
e f diferita de sora-sa, cu totul alta fire
cayia..
rad nu stiu ce ti se pare scarbos eu de cand am copii nimic nu mi se mai pare scarbos rad ma bucur ca ai activitate...si bafta la concurs
incet incet ne apucam si noi de treaba, luni mergem in sibiu sa ne inscriem la un curs si sa ne comandam pasarile...si sfarsitul lui iunie incepem propriu-zis.,.pana atunci mai avem de amenajat spatiul
ce am mai vrut sa scriu...nu stiu...ieri a plouat toata ziua, si pe la 6 seara brusc s-a facut senin, si soare si cald..asa ca am iesit putin afara sarut acuma pare promitator afara

sus

Denunta
Happy_mami2007

Copii
Ema: 12 ani, 5 luni
Gabi: 9 ani

20.04.2012 1:21     citat 

Hello ladies sarut

E asa placut afara , si eu n-am pe cine scoate la plimbare ... nu-i bai , ies singura scot limba rad . Sotzu' a plasat fetele la ai lui , in ideea ca merge cu ele doar pana-si face curat in masina , si acolo au ramas .. asa ca n-am avut de ales , a trebuit sa ma apuc de ordine , vase , mancare .. mama denaturata ce sunt ! ( in opinia maica-mii , ca pe tema asta ne-a fost ultimul scandal , de alaltaieri trag cu ochiul )

Dodo , asa face si Gabi , se urca pe orice prinde in cale rad . Si , culmea , chit ca merge ca o gascutza beata , nu cade . Asa impiedicat umbla de zici ca acum-acum cade , da' nici vorba . Si , ca Anya , oriunde gaseste acces , acolo se baga rad . Ieri s-a bagat intre fotoliu si dulap , fotoliul inalt , nu o vedeai rad .. si ea imi lucra linistita in sertare prostit

Lucy , de aia ziceam , aici au chiar orice marimi , in caz ca nu gasesti nimic ti-as putea arata cumva ceva modele , daca ti-ar place ... is minunati , m-am uitat si eu inainte de Pasti , dar , din bunavointa mamei mele , nu m-am putut apropia , ca-mi trebuiau pt amandoua ..

Va pupacesc , o zi minunata sa aveti sarut

sus

Denunta
rizibizi

Copii
mara: 9 ani, 1 luna
am nascut deja!

20.04.2012 1:48     citat 

lucy la noi este in arad un nene cu fabricuta de papuci pt copii, el lucreaza numai pt export, dar si local numai daca mergi sa cumperi de la el de acasa, o pereche de papuci costa 60-65 ron si sunt din piele , oricum la noi toti dr il recomanda.....
ce are mara in picioare sunt de la el cumparati....are tot felul de incaltari cu marimi incepand de la nr 17:tenisi, adidasi, ghetute, sandale etc.
daca te intereseaza iti pot cumpara eu de aici .

sus

Denunta
Kurai_Lucy

Copii

20.04.2012 5:18     citat 

multumesc fetelor sarut
am reusit sa gasesc ceva totusi ceva azi zambet i-am luat si Catalinei ceva (la ea mai greu, ca-i cu pretentii..nu-mi plac aia ca sunt roz deschis, aia ca au nu stiu ce si nu stiu cum...in fine bine bine ca am avut din ce alege.si ea are piciorul mic.
Anyei ii iese dintisorul nr 5 (sus) si e jale.azi noapte m=a terminat cu trezirile...tot weekendul asta e SM plecat la tzara la munci deci va fi super ca sunt rupta de oboseala./..dar o s aincerc s anu ma agit prea mult si sa ma odihnesc cat de mult pot.

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  raspunde
mergi la: