· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Generatii de copii parinti.com >Generatia 2011 > Generatia bebelusilor nemaipomeniti din 2011 - 56
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
subiect nou  raspunde
autor Generatia bebelusilor nemaipomeniti din 2011 - 56     
Happy_mami2007

Copii
Ema: 12 ani, 3 luni
Gabi: 8 ani, 10 luni

03.05.2012 8:46     citat 

----------
Cafelutza a scris:
Happy, sanatate fetelor! sarut
----------

Multumesc mult Cafe scumpa sarut .. voi ce mai faceti ? Puisorii ? Mandrele mele inca-s asa si asa , spre surprinderea mea , Ema e aproape ok , insa cu mandra mica ma tot chinui ... din senin face niste crize la sirop , aseara am renuntat la ideea de a-i da Eurespalul , inclusiv dragul meu sotz a venit din bucatarie cu o falca-n cer si 2 lipsa , urland la mine : Da' ce ii faci oare ?? Aaa , o nimica toata , o belesc si-i pun sare pe rana !! ochi peste cap

Ma duc in lume trist ..

sus

Denunta
elsycutza

Copii
Elisa: 23 ani, 7 luni
Josefine: 14 ani, 7 luni
Lucas: 8 ani, 5 luni

03.05.2012 11:10     citat 

neaaaaaat
adik la mine e trecuta de mult dar fiint sub 12...

happy mami..nu esti happy deloc cu micutele bolnavioare, imi pare rau, sanatate ! ai idee ce au ?

la 8 jumate deja ma tragea fimiu dupa el prin parc, fericire maxima, tot parcul al lui, caldut de bluzita doar , soare, verdeata, dooooamne cat ma bucur si imi plang de mila pt cele 8 luni de gri cat trebuie sa suport vremea de aici.

alexu meu azi merge si el la vaccin , pe fata e iar toata dermatita in floare si nu pot scapa cu nimic de ea, paraca e un tiganel , ata e...speranta mea ( din experienta) e soarele, face minuni !

va ziceam ca la sf lui iunie asteptam 7 persoane o saptamana in vizita ...s-au facut 9 hahaha geeee nu stiu unde o sa i bag , o sa fie super tare o saptamana ...nebunie curata, noroc ca vin cu gagicile dupa ei baietii si nu trebuie sa stau eu sa le gatesc decat o sa i astept probabil cu 2 frigidere pline ca toti sunt ---"mari " hahah , la intoarce umplem un avion ..14 persoane..
deja am inceput sa eliberez cat pot prin casa, o sa trec la garderobe sa mai arunc ca tare nu sufar dezordinea ..care se face clar de la aglomeratie .

luni vine fratimiu acasa cu piticuta, am emotii, abea astept !! o sa fie numai a mea ca sormea e la munca, copii mei la fel ziua la sc, mamica micutei inca nu vine deocamdata acasa...plus ca stau cel mai aproape de el la 5 min maxim, hehe mmmmm trebuie neaparat sa mi mai fac on bb al meu , nu m-ai ma satura d zeu o data !

aaa ma intrebati de amenda, ptiu mama ei...nu aveam centura pe bancheta din spate , ma duceam la sala cu niste prieteni , de abea ma urcasem ...ce a fost la gua mea cat l-am injurat pe politist, mai era si tanar si frumos..cred eram eu nasoala de nu m-a iertat, e daca o sa i moara la intrare sper sa stie ca l ajung injuraturile mele rad nervos

sus

Denunta
Cafelutza

Copii
E S: 12 ani, 5 luni
A M: 8 ani, 6 luni

03.05.2012 1:33     citat 

Happy, multumesc de intrebare. Andres e bine, inca nu poate merge singur dar a facut mari progrese. In schimb toata ziua nu-i tace gurita si face dezastru mare prin casa. Dar e un dulce.
Edi nu face prea bine, a fost tare bolnav .Acum ia antibiotic, e mai bine. Maine o sa aiba petrecerea de 5 anisori, o sa vina cam 20 de copii plus parintii. Nu facem acasa desigur, inca nu am ajuns atat de loca.
Sanatate fetelor, ma bucur ca macar Ema e mai bine. Nici Andres nu vrea sa ia niciun fel de medicament, e imposibil sa-l conving.

Elsy, pai parca doar de bluzita n-a prea fost nici aici zilele acestea, cred ca a fugit ceva grade spre voi. Wow, ce de invitati! surprins sarut

O zi buna tuturor!

sus

Denunta
KiKilinis

Copii
JR: 13 ani
MICA: 8 ani, 8 luni

03.05.2012 1:52     citat 

vaaaaai, Elsy! Sa lesin de ras!!! Auzi, sa-i moara la intrare. fata, esti nebunaaaaaa! sarut
imi pare rau de amenda. eu am purtat de fff putine ori centura in spate. habar nu am daca la noi e obligatorie. jenat

oana, ce domnisoara silfida esti! bravo. eu nu pun poze cu mine, ca sunt cam plinuta. plang sau sunt foarte trist plang sau sunt foarte trist plang sau sunt foarte trist

prea cald la noi zilele astea. ne-am fiert. mai mult de ora 11,30 nu mai rezist cu fata afara. bine, ca iesim pe la 9, il ducem pe Ted la gradi, apoi ne oprim in parc, deci tot stam ceva la aer.

sanatate bolnaviorilor.

sus

Denunta
elsycutza

Copii

03.05.2012 3:32     citat 

caffe acum poate la voi au fost mai multe grade dar suntem atat de caliti incat noi intodeauna la 18 grade declarate clar facem plaja , in bataia soarelui sunt cu 5 in plus cred.
azi sunt 19 , culc baiatu si cum se trezeste iesim la iarba sa ne bronzam putin...ajungem sa fim branza ca rasa lui peste de suedezi foarte fericit

am scapat si de vaccin azi , 12 kg 800, 81 cm 48 la cap parca...elefant in toata regula .

kiki ...pei ce nervi aveam ...prima amenda din viata mea si pt ce...si cat....phiu...vai cate "de bine " i am zis nervos

gata, ura plodu mic , v-am tzucat

sus

Denunta
Happy_mami2007

Copii

03.05.2012 3:37     citat 

Elsy , am ras si eu cu pofta citindu-te .. buna urare ii faci gagiului scot limba rad rad
Ma bucur ca-ti vine nepotzica acasa sarut , dar cumnata ta ce are de nu vine inca ? trist ... Sper sa scapati cu bine de vaccin azi sarut
Apropo scot limba .. cred ca tie ti-am solicitat de ceva vreme deja prietenia pe fb , nu prea intri sau nu accepti pe cine nu cunosti ? scot limba jenat

Cafe sarut , imi pare rau sa aud de Edi trist ... sper sa fie in forma maxima pentru petrecerea de maine ! sarut sarut sarut
Si Andres scumpul , ce dulce poate fi ! sarut

Mandrele mele-s mai bine , nu mai fac febra , multumesc Domnului sarut ! Nu stiu , ori o fi fost ceva in aer , ori ce Doamne feri .. si pe mine ma doare capul si gatul , imi simt capul cat un balon gata sa explodeze plang sau sunt foarte trist S-a mai linistit si crizata asta mica la sirop , ea in mod normal urla daca vedea ca NU ii dau si ei sirop , acum nu stiu ce-a avut de-a fost asa categoric anti ! trist Azi la amiaza am reusit sa i le dau deja fara urlete , deci it's a start ! sarut jenat

Aaa , si , sa raportam : 8 dintisori si 4 maselute .. deocamdata ! sarut

sus

Denunta
elsycutza

Copii

03.05.2012 3:40     citat 

mami ce nume ai pe fb?
intru zilnic dar nu mi am dat seama ca esti tu

sus

Denunta
Happy_mami2007

Copii

03.05.2012 3:45     citat 

----------
elsycutza a scris:
mami ce nume ai pe fb?
intru zilnic dar nu mi am dat seama ca esti tu
----------

Vero Bene jenat zambet

Ati scapat si de vaccin sarut , pupam puiul sa nu-l doara ! sarut

Ultima modificare efectuata de catre Happy_mami2007 la 03.05.2012 3:49, modificat de 1 data in total

sus

Denunta
elsycutza

Copii

03.05.2012 3:47     citat 

cred ai vrut ca nu am numele asta il lista cu cereri zambet vero bene sunt 3 persoane , ce poza ai la avatar

sus

Denunta
elsycutza

Copii

03.05.2012 3:48     citat 

iee gata rezolvaram

sus

Denunta
Happy_mami2007

Copii

03.05.2012 3:52     citat 

----------
elsycutza a scris:
vero bene sunt 3 persoane
----------

Fac crize , cer drepturi de autor , mama lor scot limba rad)

Mie imi aparea cererea "in asteptare" confuz

sus

Denunta
elsycutza

Copii

03.05.2012 4:06     citat 

caffeee ce grasun an andres in poza de la ziua lui , cate kg are??

sus

Denunta
Kurai_Lucy

Copii
cea mare: 12 ani, 2 luni
cea mica: 8 ani, 6 luni

03.05.2012 7:17     citat 

am intrat in fuga sa va salut.....
multa sanatate tuturor bolnaviorilor!

sus

Denunta
Cafelutza

Copii
E S: 12 ani, 5 luni
A M: 8 ani, 6 luni

03.05.2012 7:21     citat 

----------
elsycutza a scris:
caffeee ce grasun an andres in poza de la ziua lui , cate kg are??
----------

12, 550 kg avea cantarit cu cateva zile inainte de prima aniversare. Si 80 de cm...eu zic ca e la egal cu Elefantelul. zambet zambet trag cu ochiul

sus

Denunta
KiKilinis

Copii
JR: 13 ani
MICA: 8 ani, 8 luni

03.05.2012 8:05     citat 

hai ca va concureaza si diva mea. la un an avea 12,5 kg si 81 de cm. dar ea nu pare asa pufoasa ca baieteii vostri, desi astea ii sunt pe bune dimensiunile. bucutele la obrajori si celulita pot confirma, insa. rad

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  raspunde
mergi la: