· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Generatii de copii parinti.com >Generatia 2011 > Generatia bebelusilor nemaipomeniti din 2011 - 58
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
subiect nou  raspunde
autor Generatia bebelusilor nemaipomeniti din 2011 - 58     
furnicutza26

Copii
Lucasosaurus: 14 ani, 1 luna
Pufarina: 9 ani, 11 luni

30.05.2012 9:13     citat 

ce de mai vorbareti si cantareti pe aicea rad
fimea pe romaneste zice apa si apte... si cand vede o apa, adica un rau sau lac sau o balta mai mare zice baie! baie!...ea care de altfel urla la dus de zici ca o tai.... foarte fericit

bai mi-e frica sa ma uit in oglinda ...am ramas traumatizata de cand si-a luat fimiu sania aia in nas si a fost umflat si vanat saracu.... parca v-am pus poze pe aici....

sus

Denunta
Happy_mami2007

Copii
Ema: 13 ani, 4 luni
Gabi: 9 ani, 11 luni

30.05.2012 9:23     citat 

----------
Crispy a scris:
Hapilica, Bac-bac-didibac....sa fie oare oac, oac diridiri da???
----------

Daaaaaa , asta e rad sarut . Ii tot cant tot felul de cantecele de astea , da' eu asa , fara sa imi dau seama deja , si nici nu mi-am putut inchipui cat e de receptiva fata sarut .
Scump e Alex sarut , ce , el e om doar de-un "chiiite" ? rad sarut sarut sarut

Furni scumpa , apoi tu chiar ca nu ai timp sa te plictisesti trist .. eu am patit o faza de genu' acum cateva zile , cand mi-a administrat Gabitza o minunata de muscatura pe umar , de nu ziceai ca nu-i din momente pasionale foarte fericit .. la inceput m-am stresat de ce-o sa zica dumnealui cand o vede , ca oricum nimeni nu m-a crezut ca-i de la Gabitza , la cum arata rad . Poate nici eu n-as fi crezut scot limba rad .. apoi am lasat-o asa , sa-l roada curiozitatea foarte fericit rad .
Sorry de nas trist , din punctul asta de vedere acum e bine ca-i greva la gradi , ca la munca poate nici pe tine nu te-or crede ca Lucas e faptasu' rad .. facem haz de necaz , da' sper sa-ti treaca repede ! sarut
Pat de care zici tu ma tenteaza si pe mine pt mandre , mai ales ca la noi fiecare mm e numarat aici ... numa' sa se indure astia sa ne mai lase salariile intregi , ca prea s-au obisnuit sa tot retina din bani pt ... ochi peste cap

sus

Denunta
Happy_mami2007

Copii
Ema: 13 ani, 4 luni
Gabi: 9 ani, 11 luni

30.05.2012 9:38     citat 

rad Uite patul de care ziceai , furni scot limba rad rad ... cu unu' de ala cred ca nici io nu as mai dormi rad rad rad

Si de asa ceva ziceai , duble , nu ? Off , te doare mintea cate modele exista .. trist

sus

Denunta
furnicutza26

Copii

30.05.2012 9:47     citat 

al doile pat din poza, asa are prietena mea...si pe mine m-ar tenta, de altfel am vazut ceva de genul asta cand cautam pentru lucas...ma gandeam ca ar fi bun asa, mai dormim langa el cand e bolnav ori ii ies dintii ori ceva....

ala cu topogan, ce sa zic, cel din poza e un intreg parc de distractii....

eu vazusem unul mai simplu si mai mic

sus

Denunta
mirene

Copii
Hannelore: 11 ani, 9 luni
Adelheid: 9 ani, 5 luni

31.05.2012 7:30     citat 

eu am la fete primul model suparapus, cel simplu fara lada
l-am luat din kika , ungaria
fara saletele a fost c-am la 700 lei.
cei drept ca la mine au spatiu in camera si tot timpul e deschis patul
rar bag sertarul de jos.

sus

Denunta
KiKilinis

Copii
JR: 14 ani, 1 luna
MICA: 9 ani, 9 luni

31.05.2012 1:54     citat 

Crispy, merci ca mi-ai zis de concurs, ca eu nu primesc notificari si nu stiu nimic.

Patul lui Ted este acesta: http://www.ikea.com/ro/ro/catalog/products/50080315/
O sa-l stapaneasca sanatos pana va decide sa se mute la casa lui, deci, se merita cheltuiala. zambet

Happilica, desi n-am fumat in viata mea, as trage o tigara... oaaaaleeeeeuuu... asa si tu cu beutura. rad

Furni, te distrezi cu copiii acasa? Gizzzz, cu nasu' rupt. Mie mi-a tras Timeea un cap in barbie de mi-au amortit mainile. Am si plans ca fleatza, ca ma durea rau . Si ea nu avea nici pe naiba. Tedi fost cuminte la capitolul asta. Ea e zvapaiata raaaau.

Lucy, fi-miu e mai mare si tot nu se imbraca singur, asa ca... Lasa fata in pace.

sus

Denunta
furnicutza26

Copii

31.05.2012 3:01     citat 

hai ca am scapat cu nasul, ma doare nitel da arat civilizat. Sint deja bolnava de nervi cu amamdoi acasa si greva nici vorba sa se termine. Sper sa intervina guvernul ca nu se mai poate... Maine sta barbatu. De luni daca e tot greva cred ca o sa lucrez de la 6 la 14 si bzrbatu de la 15 la 23.... Deci sa ma scol la 4, 8 ore la jug apoi sa ma ia astia de odihnita... Abia astept nervos

sus

Denunta
elsycutza

Copii
Elisa: 24 ani, 8 luni
Josefine: 15 ani, 9 luni
Lucas: 9 ani, 7 luni

01.06.2012 8:38     citat 

Pentru toti puiutii , La multi ani , dar mai ales pentru proaspetele mamici care sunt la primul copil si traiesc prima zi a lor internationala, sper sa va bucurati de ei o viata intreaga, sa sarbatoriti ziua lor si cand or avea 70 de ani si tot copii vostri vor fii !

Azi sunt fericita, am slabit in continuare, facand nimic, am mancat si paine alba si carnita, uite ca se intampla si minuni, am revenit la kg mele !
Azi sunt fericita ca e ziua celor 3 puiuti ai mei, plecam in data in oras sa i plimb putin ( sa ma goleasca la buzunar cum doar ei au talent) hihi
Azi sunt fericita ca e soare !
Azi sunt fericita ca exist !

O zi frumoasa dragele mele!

sus

Denunta
Cafelutza

Copii
E S: 13 ani, 6 luni
A M: 9 ani, 7 luni

01.06.2012 11:02     citat 

sus

Denunta
Crispy

Copii
Aky: 9 ani, 11 luni
Naty: 7 ani, 2 luni

01.06.2012 12:19     citat 

La multi ani, tuturor puiutzilor si mari si mici! Sa fie sanatosi si sa ne traiasca, sa ne bucuram de ei muuuuulti ani de acum inainte!!! sarut sarut sarut

Furni, slava Domnului ca ti-a mai trecut....nasol cu statu' non stop acasa....poate se termina greva... trag cu ochiul
Elsy, cam aceeasi stare o aveam si eu dimineatza pana ce s-a innorat si a revenit ploaia... ochi peste cap
Ce-i drept, fericirea de a-mi vedea piticu' sanatos si fericit nu mi-o poate lua nici daca da grindina, asa ca, nu-mi ramane decat sa sper... zambet

Va sarut sarut pe toate si va doresc o dupa-amiaza frumoasa!!!

sus

Denunta
KiKilinis

Copii
JR: 14 ani, 1 luna
MICA: 9 ani, 9 luni

01.06.2012 1:37     citat 

La multi ani, cupii!

Ia uite la Elsy ce debordeaza de energie si de bine. Da-ne si noua, tu! rad

sus

Denunta
elsycutza

Copii
Elisa: 24 ani, 8 luni
Josefine: 15 ani, 9 luni
Lucas: 9 ani, 7 luni

01.06.2012 1:40     citat 

haha kiki, pei m am umplut instant de zambete cand m-am urcat pe cantar de dimineata scot limba

sus

Denunta
furnicutza26

Copii

01.06.2012 1:51     citat 

hm, nu e nimeni deprimat si cu nervii varza, sa imi tina si mie companie? ca io urasc pe toata lumea azi... nervos

sus

Denunta
ocrisu

Copii
Paul: 13 ani, 4 luni
Antonia: 9 ani, 10 luni

01.06.2012 4:10     citat 

Furnicutzo, ma gandeam la tine...ca daca mai aveai ceva urme fine de ganduri de casnica, acum, cat stai in greva cu puradeii nu numai ca o sa ti se ia, dar o sa ti se para mersul la srerviciu o adevarata vacanta...si o sa inveti sa o iubesti si pe sef'ta. rad
Si mie mi-e bine azi, desi mi-a pus fi-miu nitel parul pe moate, cand l-am luat la pranz de la gradinita (cand nu-i convine ceva, fuge de langa mine, cica nu mai vrea sa ma vada nervos)...mai ales ca m-a dus mama la shopping si mi-a cumparat de Ziua Copilului o pereche de pantaloni scurti si un tricou sexy. socat

sus

Denunta
ocrisu

Copii
Paul: 13 ani, 4 luni
Antonia: 9 ani, 10 luni

01.06.2012 5:07     citat 

Furnicutzo, ma gandeam la tine...ca daca mai aveai ceva urme fine de ganduri de casnica, acum, cat stai in greva cu puradeii nu numai ca o sa ti se ia, dar o sa ti se para mersul la srerviciu o adevarata vacanta...si o sa inveti sa o iubesti si pe sef'ta. foarte fericit
Si mie mi-e bine azi, desi mi-a pus fi-miu nitel parul pe moate, cand l-am luat la pranz de la gradinita (cand nu-i convine ceva, fuge de langa mine, cica nu mai vrea sa ma vada nervos)...mai ales ca m-a dus mama la shopping si mi-a cumparat de Ziua Copilului o pereche de pantaloni scurti si un tricou sexy. socat

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  raspunde
mergi la: