· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Generatii de copii parinti.com >Generatia 2010 > Minunile anului 2010!! - Capitolul 241
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina «  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  »
subiect nou  raspunde
autor Minunile anului 2010!! - Capitolul 241     
mami_happy02

Copii
D: 12 ani, 3 luni
E: 10 ani, 7 luni

03.07.2012 4:02     citat 

Luara, deci chiar e mare lucru ca nu a plans cand ai lasat-o acolo sau pe parcurs, pana la ora de somn. Cel mic, dar si cel mare mi-au facut scene la gradinita, nu cand ii lasam, ci pe parcurs, cand isi aminteau eu de mine sau de tati. Pe cel mic l-am dus doar asa o saptamana sa vedem cum se acomodeaza, dar m-am razgandit, ptr ca si acasa plange cam din orice si imi inchipui cum plange neconsolat acolo, exact cum imi zic si educatoarele, ca plangea si o ora chiar prostit
Multa bafta!

Bilutza, asa e si cel mare cand il las la mama mea. Nu vrea acasa. ii place mult, desi sta tot la bloc

sus

Denunta
geo_narcisa

Copii
Iuri Vladimir: 10 ani, 8 luni
Natalia Maria: 8 ani, 1 luna

03.07.2012 6:21     citat 

Buna fetele, nu mai sunt la curent cu nimic din ce ati scris, cine a mai aparut, cine a mai plecat jenat , poate o sa redevin mai activa....din noiembrie!
Am intrat doar sa va spun ca azi am aflat ca vom avea si o fetita sarut , Natalia Maria, cum va anuntasem la inceput scot limba , sunt bine, iau foarte putin in greutate, acum in sapt 22 am 60 kg, cat aveam la Iuri, inainte sa raman prostit . Are grija Iuri sa ma mentina! rad
Va pup pe toate, fara exceptie si abia astept sa imi permit mai mult timp la calculator!!! sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut

sus

Denunta
mami_happy02

Copii

03.07.2012 7:56     citat 

Felicitari, Geo!! Radiezi, chiar daca nu se vede de dupa monitor, dar stralucesc cuvintele destul sarut

sus

Denunta
luara

Copii
Lucas Daniel: 9 ani, 2 luni
Ana Leia: 10 ani, 5 luni

04.07.2012 11:29     citat 

Geo felicitari. V-ati scos si voi, o sa aveti pereche. Multa sanatate si sarcina usoara.

Mami_hapi deci ieri a fost ok. I-am dus si pernuta ei la gradi. A adormit in 5 minute. A mai plans ocazional cate 5 minute cand isi amintea de mine. Dar o luau cu joaca si uita. Iar a mancat singura, radeau educatoarele ca mai rar la varsta ei sa manance atat de bine. Ori eu imi faceam griji ca nu mananca bine copilul meu. Ca mai da pe ea supita. Din 7 copii, doar 2 mananca singuri, Ana si inca o fetita un pic mai mare. Restul sint graniti. De fapt restul sint baieti. Sa vedem cum o sa fie azi. Dimineata a plans un pic, dar a plans din cauza controlului la triaj, i-a verificat gatutul si ei nu-i place procedura asta. Dupa asta a stat lipita de mine vreo 10 minute, apoi am hotarat cu educatoarele sa plec, ca o linistesc mai bine fara mine. Asa a si fost. Eu sint multumita. Sa vedem cum o sa fie mai departe.

sus

Denunta
adrianaBuc

04.07.2012 11:43     citat 

Va rog sa ne stergeti din listuta. Multumesc

sus

Denunta
mami_happy02

Copii

04.07.2012 4:46     citat 

mmhmm, ce patisi, Adriana?

sus

Denunta
krmnn

Copii
S: 10 ani, 8 luni
T: 8 ani, 4 luni

05.07.2012 11:24     citat 

buna...vroiam sa va anunt ca eu am nascut ieri...bebe T e bine, are 3090 gr, si 53 cm, acum o zi pe vremea asta eram in travaliu...am nascut la 12.45....suntem bine amandoi....micutul mai mult doarme....a durat totul f putin...cam 45 min....mai povestim cand mai apuc...pa pa

sus

Denunta
bilutza

Copii
Maria Daria: 14 ani, 7 luni
Andra Diana: 10 ani, 3 luni

05.07.2012 12:08     citat 

Felicitari, Carmen! Bun venit flacaului!

sus

Denunta
ralucutza15

Copii
Dragos Andrei: 10 ani, 5 luni

05.07.2012 1:16     citat 

Felicitari carnen. Bun venit bebe Tudor!

sus

Denunta
DANONINO

Copii
Sara Andreea: 12 ani, 3 luni
Luca Daniel: 10 ani, 5 luni

05.07.2012 2:07     citat 

Felicitari Carmen! sarut

sus

Denunta
cristina79

Copii
Claudia: 15 ani, 9 luni
Sebastian : 10 ani, 6 luni
Sabrina Petronela: 8 ani, 4 luni

05.07.2012 2:21     citat 

Felicitari, Carmen! Refacere rapida si multa sanatate !!!

sus

Denunta
cry_styna

Copii
Miruna Maria: 10 ani
Karina-Ioana: 7 ani, 9 luni

05.07.2012 4:24     citat 

Bun venit, Tudor! o viata minunata sa ai! Carmen, felicitari si refacere rapida!
sarut sarut sarut sarut

Adriana, cred ca te-ai suparat ca nu ne-am amintit de ziua Rebecai, asa-i?
iarta-ne! sarut sarut

La multi ani, Rebeca!
sa fii fericita si sanatoasa alaturi de surioara si parinti! mami, sa te faci bine si sa fii puternica pentru puiutii tai!

sus

Denunta
luara

Copii
Lucas Daniel: 9 ani, 2 luni
Ana Leia: 10 ani, 5 luni

06.07.2012 8:36     citat 

Carmen sanatate multa, sa fie baiatul sanatos si sa va bucure toata viata ambii. Refacere grabnica si asteptam povestea cand apuci si tu sa scrii.

sus

Denunta
adrianaBuc

06.07.2012 12:23     citat 

cry, luara, multumesc de urari.

cry, nu vad de ce sa mai fim in listuta, ca oricum nu se uita nimeni pe ea. Ca de citit, va citesc. Daca o sa am ceva de comentat, o voi face si daca nu apar in listuta.

cristina, Krmm
, felicitari pentru bebelusi. Acomodare rapida la viata in 5, respectiv 4.

sus

Denunta
mami_happy02

Copii

07.07.2012 1:37     citat 

Adriana, cred ca pt urari de vina e FB. De acolo aflam mai usor cand e ziua cuiva decat aici zambet .

Bine ai venit,Tudor!! Sa dormi mult si frumos, sa cresti mare si sanatos!

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina «  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  »
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  raspunde
mergi la: