· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Generatii de copii parinti.com >Generatia 2009 > Minunile anului 2009 (313)
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
subiect nou  raspunde
autor Minunile anului 2009 (313)     
crysy_m

Copii
YANIS STEFAN - iubit si alintat
9 ani, 11 luni
DARIA CATALINA - fata lui tata
6 ani, 8 luni

28.06.2012 4:13     citat 

Multumesc ! Vad ca nu prea ma mai doare burta , asa ca m-am mai linistit un pic.

sus

Denunta
roxy_xyz

Copii
Vlad Andrei: 10 ani, 4 luni
Radu Stefan: 7 ani

28.06.2012 4:21     citat 

sunsh si crisy sarut sarut sarut

sus

Denunta
gimiloasa

Copii
Bogdan-Gabriel: 10 ani, 4 luni

28.06.2012 4:36     citat 

Crysy felicitari ! Sa fie intr-un ceas bun si sa ai sarcina usoara .
Stai si tu mai cumintica pana pe la 4 luni si vezi dupa aceea ce zice medicul .

Azi m-a sunat directoarea de la gradi unde o sa mergem din toamna ca sapt. viitoare e sedinta cu parintii rad Am avut niste emotii cand mi-a zis ......nu stiu de ce . E prima sedinta la care merg pt Bogdan . Probabil o sa ne zica ce treb sa cumparam ptr copil si ptr clasa dar chiar si asa tot am fluturasi la stomac .

sus

Denunta
rome

Copii
Lucas Rafael - minunea mea
10 ani, 2 luni

28.06.2012 9:33     citat 

Nu-i nimic fetelor ca o sa se intalneaca ei dupa-masa in parc scot limba

Gimi, ce fain rad , va vine sa credeti ca am ajuns deja aici intrebare exclamatie prostit

sus

Denunta
roxy_xyz

Copii

29.06.2012 11:39     citat 

gimi stiu ca ai emoti, mai ales cat v-ati stresat voi cu gradi
rome asa este, se vad ei in parc zambet

sus

Denunta
ket

Copii
Alex: 9 ani, 11 luni

29.06.2012 12:58     citat 

Buna fetelor! zambet

Noi am avut ieri serbarea si asa cum ma asteptam, Alex cand m-a vazut nu a mai stat cu ceilalti copii, a vrut doar la mine, asa ca nu a participat decat ca spectator zambet, dar si asa nu prea vroia sa mai stea acolo, a si plans... nici nu puteam sa am pretentii prea mari la varsta lui jenat ... a fost si ft obositor pentru el, serbarea a avut loc de la ora 18, cum am plecat de acolo pe la ora 19 a adormit in masina in nici 5 minute si s-a mai trezit dupa vreo 2 ore, a cerut laptic si s-a culcat din nou pana azi dimineata

Gimi te cred, si eu am avut emotii la fiecare lucru cat de marunt ce tinea de gradinita... cand i-am cumparat hainutele, ghiozdanelul, cand i-am completat dosarul zambet

sus

Denunta
crysy_m

Copii
9 ani, 11 luni
6 ani, 8 luni

29.06.2012 5:24     citat 

Ket , cred ca a fost si el emotionat si asta l-a obosit foarte tare! sarut sarut

gimi , ce frumos!!!! zambet zambet

sus

Denunta
roxy_xyz

Copii

30.06.2012 8:32     citat 

ket si o fotografie de la serbare nu ne pui si nou?
crysy cum incep sa creasca saptamanile si la tine, te asteptam si la gravidute, vezi ca s-a mutat listuta la sarcina

sus

Denunta
ket

Copii
Alex: 9 ani, 11 luni

30.06.2012 10:54     citat 

roxy inca nu ne-au dat si nici eu nu am apucat sa-i fac tinandu-ma dupa el si incercand sa-l impac; i-au facut la inceput singur, apoi de grup nu o sa mai aiba pt ca nu a stat; ar fi trebuit poate sa nu ma vada sa ma fi ascuns eu pe acolo de el, dar m-am gandit ca o sa vada alti parinti cu copiii lor si o sa sufere ca nu ma vede si pe mine... lasa ca ne facem noi mari zambet

sus

Denunta
crysy_m

Copii
9 ani, 11 luni
6 ani, 8 luni

01.07.2012 8:21     citat 

Ket , vor mai fi muuulte serbari! zambet

Roxy , vin si la gravidute , dar mai astept putin , sa fiu eu sigura ca e bine! prostit

sus

Denunta
anca_szabo

Copii
raul catalin: 10 ani
am nascut deja!

03.07.2012 6:35     citat 

crysy in sfarsit rad felicitariiiii!!!!!
si o prietena a mea e insarcinata in 6 saptamani si tot asa cu dureri de burta, i-a zis sa ia nospa daca nu mai poate suporta durerile, si in rest ca e totul bine.

alexya minunat locul de joaca si dia extraordinara, ce frumoasa e si ce s-a inaltat, super

eu am fost deja la 2 sedinte la cresa, pt dat bani trist

raul acum e in vacanta deja de o saptamana, e mama in concediu si nu l-am mai dus la cresa, mai merg la strand, pe Somes, se plimba prin oras, ii place lui raul zambet

in rest suntem bine, sanatosi multumim lui D, nu a fost de mult racit,
e tot asa atasat de mine si imi simte lipsa cat sunt la servici, dim se trezeste o data cu mine ca sa nu cumva sa plec fara el, vrea sa vina cu mine la servici, dar stie ca pana la urma tot la buni merge, imi cere sa merg si eu un pic un pic cu el la buni, si merg stau 5 mi dupa care imi da pupa si ma lasa sa plec

la servici e bine, doar ca e prea departe si nu ma pot obisnui cu drumul asta, colectivul e cam naspa, nu prea sunt comunicative fetele, nici unite, noroc ca imi place ce fac si merg cu drag si cu dorinta de a invata mai mult ca altfel....
am inceput cu nuntile, am fost la 2 mai avem 4, nu stiu cum facem sa mai facem o escapada la bai macar 2 zile, ca de concediu mai lung nu se pune problema.

alexya fina mea merge la mare peste 2 saptamani, merg in mamaia, ar avea nevoie de o garsoniera sau ap cu 2 camere, vor fi 3 adulti si 2 copii, daca stii ceva oferta buna, trimite-mi mp sarut

raul danseaza- asta-i de azi iarna
http://www.youtube.com/watch?v=ChuXfaZoDFY

prima tura la bai anu asta
http://www.youtube.com/watch?v=2yiydPppfz8

si o poezie zambet
http://www.youtube.com/watch?v=q57WCRtikoU

fetelor va pup pe toate si sa neauzim cu bine sarutsarutsarut

sus

Denunta
crysy_m

Copii
9 ani, 11 luni
6 ani, 8 luni

04.07.2012 3:03     citat 

Anca sarut sarut sarut
Ce minunat Raul!!!! Ce sare in apa! rad rad Si are o viteza din picioruse! sarut
La servici poate o sa te acomodezi si va fi mai bine.Ce de nunti!!!! prostit

Roxy , distractie placuta in concediu! sarut sarut

sus

Denunta
smiri

Copii
eduard teodor: 10 ani, 1 luna

05.07.2012 8:46     citat 

Buna, fetelor! Am citit pe sarite din urma,am intrat sa va salut. Noi nu cred ca vom merge nicaieri anul acesta, suntem f ocupati cu finisajele mansardei si f epuizati economic....dar happy! zambet
Am vazut o discutie legata de laptele de vaca. Eduard a trecut pe lapte la cutie napolact de la 1,5 ani direct, fara probleme. Am decis asa pt ca bea f mult lapte in decurs de 24 de ore si toti aditivii (ma refer la calciu, fier, etc) m-am gandit ca ii pot crea probleme mai mult decat beneficii.

sus

Denunta
lorellayy

Copii
bebe drag - Natalia Maria: 10 ani, 2 luni

05.07.2012 9:16     citat 

Anca ce curajos e Raul sarut
voi in fiecare an bateti recordul la nunti prostit

smiri bine ca v-ati putut aranja casa cum vreti, si o sa faceti anul viitor un concediu care sa compenseze lipsa celui de anul asta trag cu ochiul

ket ce obosit trebuie sa fi fost dragul de el de a dormit atat sarut .
mi-ar fi placut sa organizeze si la noi la cresa o mica serbare. trag speranta ca luna asta poate organizeaza ceva foarte fericit .

in weekend am fost la tara si am dus-o pe Natalia la "mare" la tarnava sa se joace. ne inebuneste cu mersul la mare si ca sa o mai potolim i-am zis ca tarnava e marea rad . a intrat cu piciorusele goale in apa, prin nisipul si pietrisul de acolo fara nici o retinere. anul trecut la mare nici nu vroia sa puna tapla pe nisip si in mare abia intra, dar, vazand-o cum a intrat acum in apa ne-a venit inima la loc si nu cred ca o sa mai fie probleme anul asta la mare.
ca sa vedeti cat de mult insista cu marea : zilnic umbla dupa mine prin casa cu galetusa si lopaticile sa i le pun in bagaj; cateodata isi ia cate o forma de nisip si doarme cu ea pe perna; isi scoate costumul de baie din dulap ba sa il pun in bagaj, ba sa o imbrac cu el; plus cat ne tot zice ca ea vrea "atum" la mare.

stie ca Vlad e acum la mare si imi zice sa plecam si noi ca el o asteapta rad

sus

Denunta
rome

Copii
Lucas Rafael - minunea mea
10 ani, 2 luni

05.07.2012 8:04     citat 

rad Anca e adorabil Raul, ce mult ii place apa sarut , dragul de el !
Cred ca anul asta va intrecem, avem 6 nunti si de botezat o fetitza + aproapre in fiecare saptamana cate o zi de nastere si asta pana in septembrie prostit rad , de sambata incepem si noi cu prima ochi peste cap

Monica pai trebuia sa intre Naty in bagajul lui Vladutz si se rezolva problema scot limba ;
si Lucas abia asteapta...in week edul trecut am iesit prima data cu cortul, o noapte, cand a vazut atatea bagaje m-a intrebat daca acum mergem la mare, a fost foarte incantat, eu nici nu ma asteptam sa fie asa de bine, sa-i placa asa mult foarte fericit

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  raspunde
mergi la: