· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Generatii de copii parinti.com >Generatia 2009 > Minunile anului 2009 (314)
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
subiect nou  raspunde
autor Minunile anului 2009 (314)     
ket

Copii
Alex: 9 ani, 11 luni

28.09.2012 1:14     citat 

wow a nascut roxy?!? felicitari mami, refacere grabnica, bun venit pe lume puiut sarut

La multi ani sarbatoritilor! sarut

sus

Denunta
biencut

Copii
Capsunica Prajiturica
Iedut

29.09.2012 9:15     citat 

Rome daca nu fac rost de pe site-ul care mi l-ai dat o sa te rog sa-mi trimiti tu prin curier rapid cu plata la mine. Dar intrebarea e daca le pui intr-un borcan ermetic la intuneric rezista 24 de ore? Si am impresia ca nu merge in plastic...
Sper sa fac rost din Buc caci ar fi mai simplu...
Merci de informatii.

sus

Denunta
rome

Copii
Lucas Rafael - minunea mea
10 ani, 2 luni

29.09.2012 3:12     citat 

Eu in plastic le-am primit si le tin de atunci zambet, cu siguranta ai sa gaseti din Bucuresti ca sunt mai multe persoane care doneaza, daca nu, da-mi de stire

sus

Denunta
roxy_xyz

Copii
Vlad Andrei: 10 ani, 4 luni
Radu Stefan: 7 ani

30.09.2012 10:31     citat 

salutare fetele,
ket multumesc de gandul frumos zambet
am nascut in 26 sept la ora 22:25, pe Radu Stefan, 3470 g si 52 cm
cateva pozici

Eu sunt binisor, inca ma mai supara operatia ca au fost complicatii, se pare ca la cezariana trecuta doctorul a uitat un tampon de tifon si acela era cel care mi-a creat probleme, cand o sa fiu mai bine si pot sta mai mult relaxata sa scriu o sa va povestesc, important este ca DD mi-adat acest ingeras ca sa imi dea zile si sa se descopere problema ca sa o eliminam si sa am zile.

sus

Denunta
ket

Copii
Alex: 9 ani, 11 luni

30.09.2012 11:06     citat 

vai ce voinicel dragalas, mami de 2 flacai cred ca esti tare mandra sarut zambet

cat despre tifon, n-am cuvinte... important e ca s-a rezolvat si esti bine sarut si sa ne fereasca DD de astfel de medici si situatii trist ...

sus

Denunta
biencut

Copii
Capsunica Prajiturica
Iedut

30.09.2012 12:20     citat 

Roxy, felicitari! Refacere grabnica si bb sanatos! sarut

sus

Denunta
biencut

Copii
Capsunica Prajiturica
Iedut

30.09.2012 2:19     citat 

Roxy, felicitari! Refacere grabnica si bb sanatos! sarut

sus

Denunta
Pasunica

Copii
Mihai - Cristian: 10 ani, 4 luni
Vlad - Alexandru - vesel, cel mai vesel!
8 ani, 7 luni

01.10.2012 2:31     citat 

Roxy vai de noi cu doctorii astia de fac operatii in timp ce se gandesc la filmul de seara.

Azi a fost si Mihai la gradi prim azi. S-a lasat cu plansete, asa cum ma asteptam. S-a linistit intr-un final. L-am luat acasa la pranz. O sa il las pana la 1 vre-o saptamana apoi il las la program lung.

sus

Denunta
anca_szabo

Copii
raul catalin: 10 ani
am nascut deja!

03.10.2012 7:01     citat 

rome multumim sarut

la multi ani Diana!!! sa mai intre mami sa ne mai spuna ce faceti! sarut

felicitari Roxy!!! sa-ti traiasca puiutul si sa te refaci repede sarut ce frumos e !! bine ca s-a descoperit problema

multumim ket

pupici sarutsarutsarut

sus

Denunta
gimiloasa

Copii
Bogdan-Gabriel: 10 ani, 4 luni

05.10.2012 10:29     citat 

La multi ani sarbatoritilor , sa cresteti mari si sa fiti sanatosi !
Roxy felicitari ! Sa-ti traiasca copilasii si sa te bucurii de ei . Tare voinic e Radu , a fost maricel . Pozele sunt superbe ,le-am vazut si pe cele de pe fb. Cine le-a facut a prins momentele importante ,o sa ai o amintire frumoasa cand va fi mare . Refacere grabnica cu pb ta . DD ti-a salvat viata si ti-a mai dat si o minune langa tine . Ai motive sa fii fericita si sa te refaci repede .

sus

Denunta
anca_szabo

Copii
raul catalin: 10 ani
am nascut deja!

06.10.2012 11:44     citat 

am facut si eu varicela trist
am o stare ca de gripa, ma doare capul si ochii
si sunt plina de bube plang sau sunt foarte trist plang sau sunt foarte trist plang sau sunt foarte trist

sus

Denunta
roxy_xyz

Copii

06.10.2012 6:06     citat 

multumesc fetele pentru gandurile frumoase
sunt mai bine acum, ma misc mult mai usor, sunt tare incantata ca bebe suge la san si de cand am ajuns acasa doar san a papat
incercam sa ne acomodam in noua formula si usor usor ne intram in normal zambet
gimi am avut noroc ca sotul a stat cu mine in timpul operatiei si l-a lasat sa faca foto, asa ca sunt facute cu suflet de tati fotografiile
va pup dulce pe toate si va doresc week-end placut

sus

Denunta
rome

Copii
Lucas Rafael - minunea mea
10 ani, 2 luni

10.10.2012 8:55     citat 

Roxy foarte frumos sarut , ma bucur mult ca suge bebe foarte fericit

Anca...pfuuu, nasol, sa te refaci repede sarut

sus

Denunta
smiri

Copii
eduard teodor: 10 ani, 1 luna

11.10.2012 3:04     citat 

Felicitari, Roxy sarut sa dea Dumnezeu sa fie un bebelus papacios, sanatos si fericit! Toata bucuria din lume pt voi!

Fetelor, cam slaba activitatea trist Noi suntem bine, sanatosi, gradinita ne merge extraordinar, iar eu planuiesc sa-mi iau concediu 2 sapt de Craciun sa stau acasa cu eduard, .... intru cat de cand am revenit din concediu crestere copil nu mi-am luat nici o zi libera. Planuim si al doilea copil...cand va da Domnul zambet Va pup pe toate si sa avem o toamna frumoasa!

sus

Denunta
roxy_xyz

Copii

11.10.2012 3:22     citat 

multumesc frumos fetele, va pup dulce pe toate,
eu sunt cam suparata, am facut mastita si de ieri iau antibiotic, pot alapta din fericire dar nu mai pot de durere la san si fac si febra. Offf, lasa ca trece si ascesta problema. Bebe e bine, azi am fost la control si a luat 250 g asa ca usor usor ne facem mari.

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  raspunde
mergi la: