· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Sanatatea copiilor >Sanatate > gastroenterolog bucuresti
< subiectul anterior :: subiectul urmator >
subiect nou  raspunde
autor gastroenterolog bucuresti     
kylina

Copii
: 10 ani, 10 luni
: 6 ani, 7 luni
am nascut deja!

24.03.2010 11:42   gastroenterolog bucuresti  citat 

cine cunoaste sau a auzit de un gastroenterolog(pediatru) bun in Bucuresti..Am mare nevoie de unu care sa stie meserie poate ma ajuta sa rezolv problemele digestive ale puiului meu.multumesc!

sus

Denunta
luanda

Copii
H.T.: 12 ani, 8 luni
D.C.: 9 ani, 8 luni

15.04.2010 11:07     citat 

Kylina,

Un gastroenterolog pediatru bun in Bucuresti este doamna dr. Becheanu; o gasesti la spitalul Gr. Alexandrescu. Pe mine m-a ajutat foarte mult si sincer acuma cand nu mai sunt in tara ii simt lipsa.

Sper ca am putut sa-ti fiu de folos.

sus

Denunta
kylina

Copii
am nascut deja!

15.04.2010 11:54     citat 

multumesc mult,am ajuns la Dr.Leseanu la grigore alexandrescu pna la urma

sus

Denunta
elmi

Copii
David: 14 ani, 3 luni
Edina: 12 ani, 2 luni

16.04.2010 9:29     citat 

Un gastroenterolog foarte bun, daca nu ma insel este si pediatru, este D-na Dr. Alina Stanescu( sper sa imi aduc aminte numele dansei) si lucreaza la Emilie Irza. Iti trebuie trimitere de la medicul de familie.Este tinerica dar noi am fost foarte multumiti si s-a ocupat foarte atent de David acum 3 ani pana cand i-a pus un diagnostic corect.Daca te intereseaza am un nr de telefon ( nu stiu cat de corect este avand in vedere ca au trecut cativa ani). Sa imi spui daca mai ai nevoie si ti-l trimit pe privat.

sus

Denunta
kylina

Copii
am nascut deja!

16.04.2010 10:22     citat 

trimite-l pt orice eventualitate.e greu sa gasesti un doc bun cu care sa poti comunica.multumesc

sus

Denunta
aalliinnuuttaa

Copii
Emma Maria : 11 ani, 5 luni
Robert Gabriel: 7 ani, 4 luni

18.09.2013 11:34     citat 

in 2013 aveti cunostinta unde gasesc un dr gastroenterolog care sa asculte ce ai de spus si sa consulte copilul cu atentie ??? e vorba de un copil de 1 an. merci frumos

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> 
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  raspunde
mergi la: