· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Generatii de copii parinti.com >Generatia 2011 > Generatia bebelusilor nemaipomeniti din 2011 - 62
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina «  1, 2, 3 ... 9, 10, 11
subiect nou  raspunde
autor Generatia bebelusilor nemaipomeniti din 2011 - 62     
ana4emmalin

Copii
Emmalin-Arimiche: 9 ani, 7 luni

17.10.2012 7:59     citat 

deci vreau sa va zic ca ficamea de 2 zila mananca foarte bine ca niciodata...azi dimi a baut o sticla de lapte la 2 ore dupa a mancat o banana mare cu 7biscuiti la 2cand s-a culcat a mao baut o sticla de lapte. la 5 a mancat un bol plin cu supa de pui cu taitei. cand am venit e la cumparaturi a vzut ca am cumparat crenvusti si i-a trebuit si ei asa ca a mancat si un crenvusti si un mar si acuma la 8jumate a mancat un bol cu cereale si la 9jumate cand o pun la somn o sa mai bea o sticluta cu lapte.....imi creste inima in piept cand vad cum mananca mai ales ca pana acum nu prea manca si mereu am fost sub greutate. sper sa mai punem de acum incolo un pic sarut
Vero azi mi-ai dat ignore total si aseara m-ai lasat vorbind singura asa ca nu vin la cafea scot limba

sus

Denunta
furnicutza26

Copii
Lucasosaurus: 14 ani, 1 luna
Pufarina: 9 ani, 11 luni

17.10.2012 8:37     citat 

la ora asta voi va puneti la cafele? io n u stiu cum sa nimeresc patul mai repede..tineretea domle, ce inseamna varsta....

hapilix, bine ca ai aparut draga, ce mai face creata?
cum merge gradinita?

sus

Denunta
ana4emmalin

Copii
Emmalin-Arimiche: 9 ani, 7 luni

18.10.2012 9:17     citat 

BUna dimineata fetelor!!!! De ce este asa de pustiu pe aici? Adica mno unele dintre voi probablil aveti si alta treaba nu numai sa stati online ca mine nervos rad asa-i?

sus

Denunta
furnicutza26

Copii
Lucasosaurus: 14 ani, 1 luna
Pufarina: 9 ani, 11 luni

18.10.2012 9:44     citat 

EU AM SI alta treaba, adica sint la servici,dar cu mare drag m-as strecura la o barfa cu fetele...da fetele astea ma lasa sa sufar de singuratate pe aici plang sau sunt foarte trist

sus

Denunta
ocrisu

Copii
Paul: 13 ani, 4 luni
Antonia: 9 ani, 10 luni

18.10.2012 1:14     citat 

Subiect nou

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina «  1, 2, 3 ... 9, 10, 11
Data este GMT + 2 Ore