· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Generatii de copii parinti.com >Generatia 2011 > Generatia bebelusilor nemaipomeniti din 2011 - 64
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
subiect nou  raspunde
autor Generatia bebelusilor nemaipomeniti din 2011 - 64     
ocrisu

Copii
Paul: 12 ani, 5 luni
Antonia: 8 ani, 11 luni

01.11.2012 3:47     citat 

Eu de doua nopti ma tot fatai de la un pat la altul ca fi-miu este bolnav (...din nou) si face febra noaptea...are o viroza tampita, face aceeasi temperatura mereu, adica 38,7 prostit fara niciun alt simptom, n-am mai pomenit asa ceva.
Nici eu n-am incaltari groase pentru Antonia...ii creste piciorul ceva de speriat, i-am luat acum 2 luni niste adidasi si deja nu o mai incap ochi peste cap Iar lui Paul tre' sa-i iau niste strampi ca a crescut in inaltime, maimutoiul...

sus

Denunta
KiKilinis

Copii
JR: 13 ani, 1 luna
MICA: 8 ani, 9 luni

01.11.2012 4:40     citat 

vesi daca nu ii da vreo masea.
aparatul salin l-ati incercat?
si eu am o problema cu incaltarile de iarna. Timeea e la 23, iar Tedi abia 29. De un an ii tot iau incaltari 28-29.

sus

Denunta
furnicutza26

Copii
Lucasosaurus: 13 ani, 2 luni
Pufarina: 9 ani

01.11.2012 5:04     citat 

----------
KiKilinis a scris:
Timeea e la 23, iar Tedi abia 29. De un an ii tot iau incaltari 28-29.
----------

aoleu si fimiu avea niste ghete de anul trecut 32 si ii erau mici...si m-am dus cu el si i-am luat 34 ca 33 erau deja fixe rad
saracu, arata ca un pitic incaltat cu ghetele lu ta-su foarte fericit
da ce sa ii fac daca are picioru mare...
si pufa e la 24
traim pe picior mare...eu pe 40, barbatimiu pe 43...si vin si copiii tare din urma.

sus

Denunta
ocrisu

Copii

01.11.2012 6:25     citat 

----------
KiKilinis a scris:
vesi daca nu ii da vreo masea.
aparatul salin l-ati incercat?
si eu am o problema cu incaltarile de iarna. Timeea e la 23, iar Tedi abia 29. De un an ii tot iau incaltari 28-29.
----------

Ma, din cate stiu eu, are toate maselele in gura...dar are gatul rosu, m-am uitat eu...deci cred ca de-acolo...sper sa nu se suprainfecteze, ca ajunge iar pe antibiotic. nervos Am luat si Salin, l-am folosit pt. fi-mea dar nu am sesizat vreun beneficiu...
Antonia are piciorul mic, poarta marimea 22...iar Paul poarta 28...ai mei sunt si mici de statura si slabi... Fi-mea se nervozeaza daca nu intra usor piciorul in pantof, incepe instantaneu sa se vaite "au, au"...
Antoniei ii mai dau incaltari de la frati-su, ca a mai avut perechi putin purtate sau nepurtate. Deh, bafta fratelui mai mic... socat

sus

Denunta
Kurai_Lucy

Copii
cea mare: 12 ani, 3 luni
cea mica: 8 ani, 7 luni

01.11.2012 6:49     citat 

uau pai eu la fete le-am luat incaltari mar 22 resp. 27 si asta ceva mai mare, sa le intre cu strampeni +ciorapi prostit rad (adica cu vreo juma de nr mai mari...sau asa.

sus

Denunta
elsycutza

Copii
Elisa: 23 ani, 9 luni
Josefine: 14 ani, 9 luni
Lucas: 8 ani, 7 luni

01.11.2012 10:06     citat 

si eu pe aici o fuga ca nu am pauza inca de la copii
oana lasam coaljul pt capitolul urmator poate mai pun fetele poze ca acum nu sunt decat vreo 9 pitici

sau tu poate mai ai adunate din cele vechi?

pana una alta noapte buna ca eu sigur nu revin pana maine jenat

sus

Denunta
ocrisu

Copii

02.11.2012 11:59     citat 

Capitol nou

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  raspunde
mergi la: