· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Generatii de copii parinti.com >Generatia 2011 > Generatia bebelusilor nemaipomeniti din 2011 - 64
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
subiect nou  raspunde
autor Generatia bebelusilor nemaipomeniti din 2011 - 64     
Happy_mami2007

Copii
Ema: 12 ani, 1 luna
Gabi: 8 ani, 8 luni

27.10.2012 9:49     citat 

Oooooo sarut sarut sarut ... pap toata maimutzica mov sarut sarut sarut .. de erau acasa fetele si nu aveam atata treaba ieseam si eu cu ele , de cand vreau si eu niste poze cu ele in parc in perioada asta ...

sus

Denunta
furnicutza26

Copii
Lucasosaurus: 12 ani, 10 luni
Pufarina: 8 ani, 8 luni

27.10.2012 9:25     citat 

halouinu

sus

Denunta
ana4emmalin

Copii
Emmalin-Arimiche: 8 ani, 4 luni

27.10.2012 9:29     citat 

sarut sarut sarut sarut minumati.....si dovlecelul ala ii cel mai dulce dovlecel pe acre l-am vazut sarut sarut sarut

sus

Denunta
furnicutza26

Copii

27.10.2012 9:37     citat 

toamna si pe la voi, ana...vad mutle frunze galbene pe jos....gata, de acu e de geaca...

deci petrecerea de halloween a fost reusita, copiii s-au distrat, eu am socializat cu romani...

dar weekendul asta sintem foarte ocupati cu un ren de jucarie si cu bebele lui...la fimiu la scoala, fiecare clasa are o mascota, si in fiecare weekend se trage la sorti si un copil il ia acasa...pe ren il cheam Fruttii si pe bebe baby Elg,.. si tot weekendul trebuie sa vorbim cu renul si cu bebe, sa ii culcam, sa stea la masa cu noi, il luam pe unde mergem ,..si maine seara avem un caiet unde scriem ce am facut si eventual lipim o poza ....deci sintem foarte ocupati...mare noroc pe capul meu ca ta-su i-a zis lui lucas ca frutti ar fi prea speriat de toate mastile de halloween si mai bine sa astepte in masina..... ca altfel mai aveam si grija lui... foarte fericit

sus

Denunta
ana4emmalin

Copii

27.10.2012 9:41     citat 

sa la noi a venit toamna si este rece...nu se mai poate fara geaca...de duminica s-au anuntat nisori la mune si saptamana viitoare plecam si noi in Prahova la neamuri si este zona de munte asa ca poate avem si zapada ca tot mi-am dorit eu zapada de ziua mea si nu am avut niciodata foarte fericit dar cum anul acesta de iua mea o sa fiu in Londra poate prind un pi de zapada inainte de ziua mea sarut foarte fericit

se vede ca v-ati distrat peste cativa ani si eu o sa am ocupatii de enul ala sarut sarut sarut abia astept sarut sarut sarut

sus

Denunta
dodosasha

Copii
S
P

27.10.2012 9:53     citat 

----------
furnicutza26 a scris:
halouinu

----------

e cel mai simpatic dovleac!!!! parol!!!
ai vazut ce poti face cu restul dovleacului ce vrei sa-l coci doar pt tine?

ha ha ha ... cel pozat nu merge copt!!! doar pupacit trag cu ochiul

sus

Denunta
Crispy

Copii
Aky: 8 ani, 8 luni
Naty: 5 ani, 11 luni

27.10.2012 10:51     citat 

asa cum spuneam...superba pufa mica! sarut sarut
Ce tare faza cu elenu'....o sa aveti ocupatie, nu gluma! zambet trag cu ochiul

Ana, daca veniti in zona, sa va luati haine groase ca deja a inceput vremea "faina" : ploaie, frig, vant si banuiesc ca de maine vine si mai si... trist

sus

Denunta
ana4emmalin

Copii

27.10.2012 10:52     citat 

da am auzit ce vreme ee...si o sa m haine groase ca de acolo plec in londra si acolo ploua tot timpul si e foarte frig in perioada asta trist trist

sus

Denunta
ana4emmalin

Copii

27.10.2012 10:56     citat 

Veroooooooooooooo i need u!!!!!!!!!!!!were are u?????????????? plang sau sunt foarte trist plang sau sunt foarte trist plang sau sunt foarte trist plang sau sunt foarte trist ai disparut de peste tot plang sau sunt foarte trist plang sau sunt foarte trist plang sau sunt foarte trist

sus

Denunta
Happy_mami2007

Copii

28.10.2012 9:09     citat 

Uff , ce pufarina delicioasaaaaa sarut sarut .. mie nu-mi placeau dovlecii pana azi , acu' gata , ii ador ! sarut sarut sarut Si Lucas , exact in spiritul sarbatorii .. i-a placut costumul ? sarut

Minunate poze , si tare treaba cu elanii sarut

Back on planet Earth .. nu , nu mi-am revenit , is sub nivelul marii cu moralu' , da' ma straduiesc sa par ok pt mandre .. desi-mi vine sa le iau si sa dispar unde numa' noi si DD sa stie de noi ... m-am delectat un pic cu Liam Neeson aseara foarte fericit jenat , si m-am simtit bine doar in timpul filmului foarte fericit .. daca nu ati vazut inca , recomand Taken 2 sarut

Ani scumpa , here I am trist .. hai la cafelutza sa ne punem la punct cu ultimele evenimente foarte fericit

O duminica minunata va doresc tuturor , eu cred ca am nevoie sa beau ceva foarte fericit ca sa ies din starea asta , deja mie-mi vine sa dau cu mine de pamant rad ...

Muah ladies sarut

sus

Denunta
furnicutza26

Copii

28.10.2012 10:51     citat 

whooaaaaa...minus 8 grade la noi azi dimineata....acu la ora 10 s/a #incalzit# la minus 6.... scuzati, mi s/a zapacit tastatura, nu mai gasesc liniutele si ghilimelele pe aici.

iesim nitel pe afara, cu masina foarte fericit

altfel e senin si soare, cand te uiti din casa iti vne sa iesi cu geaca subtire...

of course ca gasesc numa cate o manusa la copii, desi eram convinsa ca le/am pus bine si cand vne frigl o sa gasesc tot ce imi trebuie.. prostit

sus

Denunta
Happy_mami2007

Copii

28.10.2012 2:04     citat 

Off...aici a cam turnat cu galeata azi .. frig nu pare exagerat , nu am iesit inca , azi noapte la 2 era placut afara , exceptand ploaia .. atunci am ajuns acasa foarte fericit .

Sunt singura cu mandrele , ne cam mananca plictiseala azi .. iui , manusi , fulare , ghete , puii mei .. de toate tre sa le iau la mandre ochi peste cap

sus

Denunta
ana4emmalin

Copii

28.10.2012 2:07     citat 

Vero i will miss u....mai avem o saptamana de iesit impreuna plang sau sunt foarte trist

sus

Denunta
Happy_mami2007

Copii

28.10.2012 2:18     citat 

----------
ana4emmalin a scris:
Vero i will miss u....mai avem o saptamana de iesit impreuna plang sau sunt foarte trist
----------

Lasa-ma , ca-mi vine sa nici nu mai vorbesc cu tine trist plang sau sunt foarte trist .. iar uiti de noi cu lunile plang sau sunt foarte trist ..

sus

Denunta
ana4emmalin

Copii

28.10.2012 10:50     citat 

Vero eu sper sa fie mai mult...nu numai cateva luni foarte fericit sarut sarut

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  raspunde
mergi la: