· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Materna / paterna >Vreau un copil > Dupa cat timp ati ramas insarcinate? Cap.93
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina «  1, 2, 3 ... 14, 15, 16
subiect nou  raspunde
autor Dupa cat timp ati ramas insarcinate? Cap.93     
Biogenis
(Banca de celule stem)
[email protected]
Daca esti insarcinata, castiga in fiecare luna un Kit de recoltare de celule stem!
Lunar ai sansa de a castiga un kit de recoltare Bebe, in valoare de 3590 lei. Kit-ul include setul de recoltare, transportul probei de la spital la laboratorul nostru din Romania, analizele, prelucrarea si criogenarea probei.

Inscrie-te chiar acum in concurs!
larab

Copii
Luca Marian: 7 ani
am nascut deja!

26.03.2013 6:12     citat 

buna mamici si burtici, scuze de intarzierea de raspuns kati , dar am fost in spital cu imineneta de ab si abia azi m-au externat pentru o perioada de timp , mai lunga sau maai scurta , nu se stie , cert e ca o sa urmeze o serie de internari . Am apucat sa ajung si la hematolog si din fericire nu necesit clexane inca , mi s-a scos si aspenterul pt ca am sangerat dar trebuie sa il iau din nou cand se va opri de tot sangerarea , si cand voi sangera iar o sa ma interneze din nou si iar o sa mi-l scoata
va pupacesc pe toate si burtici cat mai sanatoase
felicitari lam sarcina usoara

sus

Denunta
kati01982

26.03.2013 6:52     citat 

Off...lara. Prin cate ai trecut. Ma bucur ca acum esti bine...
si luv intreba de tine. Ai facut eco? Ai vazut inimioara?
Te las in pace sa te odihnesti. Mai scrie-ne din cand in cand sa stim cum te simti.
Te pup!

sus

Denunta
Crispy

Copii
Aky: 9 ani, 11 luni
Naty: 7 ani, 2 luni

26.03.2013 9:13     citat 

----------
cry_styna a scris:
pentru ca deja e pagina 15...am schimbat capitolul...am trecut fetele care sunt active in ultima vreme si am lasat lista deschisa sa pot face modificari in cursul zilei de azi! daca va place o pastram asa...daca nu...o trec pe cea veche in loc!

daca mai intra fete mai vechi sa scrie de cat timp au ramas ele insarcinate...ca sa putem completa! hai, fetelor! sa incurajam aspirantele! sarut sarut

capitolul urmator:
sageata sageata Dupa cat timp ati ramas insarcinate? capitolul93
----------

Dragelor, s-a schimbat capitolul! Intrati A I C I exclamatie

sus

Denunta
larab

Copii
Luca Marian: 7 ani
am nascut deja!

27.03.2013 9:56     citat 

kati am scris unde a spus crispy