· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Generatii de copii parinti.com >Generatia 2008 > Fluturasii verii (132)
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina «  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  »
subiect nou  raspunde
autor Fluturasii verii (132)     
gonzonica

Copii
Andreea Teodora: 13 ani, 3 luni
Denis Ciprian: 9 ani, 8 luni

14.05.2013 2:52     citat 

----------
sailor_moon a scris:
Problema e ca nu reuseam sa inchid reclama!!!

V-am pus poze de la doua aniversari din cel mai select club pentru copii din Buftea scot limba . Nu valorezi nimic daca nu te joci la Iani's club. Chris e terminata pentru ca din cauza ca plange la gradi nu o duc in weekend prostit . Dar deja i-a cumparat mami bilet pentru 30 mai cand vin mascotele Minni si Mickey ! sarut
----------

Uauuu, pai asa tarziu ne vinxzi si noua ponturi din astea? Vrem si noi la mascotele NMini si Mickey. Mai sunt bilete? De unde se iau? Sa il trimit motz pe tati.

sus

Denunta
ksde2000

Copii
Ema Nicoleta-minunea mica: 13 ani, 3 luni
Ana Lorena-bebelina: 9 ani, 4 luni

14.05.2013 5:11     citat 

da
masina am luat-o de cand ne-am mutat numai ca ne-am cam intins cu cheltuielile asa ca ne-am cam ingropat. Inca nu e pusa la punct...mai trebuie multe...dar nu se poate tot de-odata.....ar mai trebui un dulap in debara desupra masinii de spalat rufe......o marchiza la balcon ca bate soarele foarte tare,, o mocheta in bucatarie, un suport de pus televizorul fetelor in perete...dar asta e nimic pe langa ce-a fost.........

chris esti o frumusica......distractie placuta la mickey

nico e bine ca aveti cu cine s-o lasati pe katie....eu nu cred c-as putea pleca in concediu fara pitice sunt dependenta de ele...iar lorena n-a stat mai mult de 2 ore departe de mine si asta o data sau de 2 ori. iar ema cel mai mult a stat fara mine 2 sau 3 zile la soacra-mea si asta tot de 2 sau 3 ori

sus

Denunta
ksde2000

Copii

14.05.2013 6:01     citat 

da
masina am luat-o de cand ne-am mutat numai ca ne-am cam intins cu cheltuielile asa ca ne-am cam ingropat. Inca nu e pusa la punct...mai trebuie multe...dar nu se poate tot de-odata.....ar mai trebui un dulap in debara desupra masinii de spalat rufe......o marchiza la balcon ca bate soarele foarte tare,, o mocheta in bucatarie, un suport de pus televizorul fetelor in perete...dar asta e nimic pe langa ce-a fost.........

chris esti o frumusica......distractie placuta la mickey

nico e bine ca aveti cu cine s-o lasati pe katie....eu nu cred c-as putea pleca in concediu fara pitice sunt dependenta de ele...iar lorena n-a stat mai mult de 2 ore departe de mine si asta o data sau de 2 ori. iar ema cel mai mult a stat fara mine 2 sau 3 zile la soacra-mea si asta tot de 2 sau 3 ori

sus

Denunta
sailor_moon

Copii
Christinica-Prajiturica: 13 ani, 3 luni
Catalina-Bubulina: 9 ani

14.05.2013 11:07     citat 

Uauuu, pai asa tarziu ne vinxzi si noua ponturi din astea? Vrem si noi la mascotBele NMini si Mickey. Mai sunt bilete? De unde se iau? Sa il trimit motz pe tati.[/quote]

Scuze, nu m-am gândit! E bătălie mare pe bilete! Deja cele de la reprezentatia de ora 17 s-au epuizat si noi la ora asta am cumpărat. Mai e o reprezentatie la ora 19. Dacă vrei, va cumpăr eu pt. ca nu as sti sa explic ce si cum. Caută la prietenii mei pe Fb Iani's Club. Biletul 20 lei de lei de copil însoțit de părinte. Parintele nu plătește. Vorbim mâine la telefon mai bine.

sus

Denunta
oanasauer

Copii
anamaria: 13 ani, 2 luni

15.05.2013 8:33     citat 

Buna dimineata mamici.

oau..Minnie? preferata tuturor?? am intrat in Paris intr-un magazin Disney,nu vreti sa stiti cat de sifonata am iesit de acolo...imi venea sa cumpar tot magazinul..pana la urma am iesit cu cateva produse Minnie si costumul Doctoritei Plusica...dar era un vis... sarut sarut sarut sarut
pupam domnisorica frumoasa din poza!!!!
concediu? inca nu ne-am hotarat pt ca nu avem bani deocamdata...am vrea tot la turci si speram ca pana in sept strangem banii...ca anamaria deja intreaba :cand plecam la turci?am incercat sa-i explic ca nu stiu daca anul asta ajungem acolo..

sus

Denunta
sailor_moon

Copii

15.05.2013 11:20     citat 

Multumim pentru aprecieri!

sus

Denunta
ksde2000

Copii

16.05.2013 10:38     citat 

oana...pitica ati avut-o cu voi....sau a fost asa un covor magic pentru 2 persoane cu care ati zburat la paris?

sus

Denunta
mami_happy02

Copii
D: 13 ani, 2 luni
E: 11 ani, 6 luni

16.05.2013 10:52     citat 

Tare as mai vrea si eu sa ajung la Paris, la Disneyland cu baietii. A fost careva dintre voi?

sus

Denunta
gonzonica

Copii

16.05.2013 11:00     citat 

Si eu imi doresc sa ajung, dar am zis sa mai creasca pititcii, daca tot dau banu, macar sa inteleaga si Denis ceva. Astept sa mergeti voi si sa ne vindeti ponturi ieftine:-)

sus

Denunta
ksde2000

Copii

16.05.2013 11:26     citat 

te poate ajuta ralu cred....ca ea e acolo aproape

cam peste vreo 2-3 ani ne propunem si noi....sa fie si lorena mai marisoara

sus

Denunta
sailor_moon

Copii

16.05.2013 11:59     citat 

Ce-ar fi sa mergem in grup? zambet

sus

Denunta
gonzonica

Copii

16.05.2013 12:10     citat 

Ar fi wonderfull, dar mai peste 2-3 asa:-). Sa apuc si eu sa ma mut in casa si sa imi trag respiratia sau sa umplu buzunarele scot limba

sus

Denunta
sailor_moon

Copii

16.05.2013 12:33     citat 

Noua ne spui de buzunare goale? rad

sus

Denunta
ksde2000

Copii

16.05.2013 1:21     citat 

va vand un pont......buzunarele pline nu-s de noi....cel putin asta-i concluzia la care am ajuns eu rad

sus

Denunta
gaby2007

Copii
DAVID ALEXANDRU: 13 ani, 2 luni

16.05.2013 2:41     citat 

pai, n-are rost sa le ducem grija...mai bine le ducem dorul foarte fericit foarte fericit
Gonzo, peste 2.-3 ani Thea e posibil sa fie cam maricica pt printese...nu stiu, gandeam si eu scot limba

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina «  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  »
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  raspunde
mergi la: