· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Materna / paterna >Sarcina > Lista gravidutelor 588
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
subiect nou  raspunde
autor Lista gravidutelor 588     
Biogenis
(Banca de celule stem)
[email protected]
Daca esti insarcinata, castiga in fiecare luna un Kit de recoltare de celule stem!
Lunar ai sansa de a castiga un kit de recoltare Bebe, in valoare de 3590 lei. Kit-ul include setul de recoltare, transportul probei de la spital la laboratorul nostru din Romania, analizele, prelucrarea si criogenarea probei.

Inscrie-te chiar acum in concurs!
mare_melisa

Copii
Denisa: 11 ani, 1 luna
Calin: 5 ani, 4 luni

08.09.2014 6:35     citat 

Multumesc Christina. Imediat o sa devi si tu mamica zambet Al meu bebelus e tare mamos nu ma lasa sa fac nimic el e seful zambet am noroc ca noaptea dorme destul de bine se trezeste o data maxim de 2 ori .
Nastere usoara la urmatoarele burtici care trebuie sa nasca zambet

sus

Denunta
mare_melisa

Copii

08.09.2014 6:35     citat 

Multumesc Christina. Imediat o sa devi si tu mamica zambet Al meu bebelus e tare mamos nu ma lasa sa fac nimic el e seful zambet am noroc ca noaptea dorme destul de bine se trezeste o data maxim de 2 ori .
Nastere usoara la urmatoarele burtici care trebuie sa nasca zambet

sus

Denunta
marisim

am nascut deja!

07.02.2015 11:35     citat 

Salut fetelor
vad ca nu a mai scris nimeni demult pe aici

- am intrat sa va scriu ca suntem foarte bine am nascut o fetita sanatoasa de nota 10, nascuta natural cu 3,5 kg superba - toata casa e plina de fericire - doamne cat de fericita pot sa fiu.

- am trecut cu bine si peste nastere, a fost aproape cum mi-am dorit, pt mine a fost foarte important sa o am pe Maria in baratele mele imediat dupa nastere. asa a si fost. Travaliu a fost un pic mai greu - insa nasterea a decurs faorte bine - as mai naste de 100 de ori, dar nu as mai sta in travaliu.

- nu am nascut cu medicul meu ca sa nimerit sa fie in concediu (m-am bucurat tare mult) si am nascut cu o moasa de nota 10

- am trecut cu bine si peste colici - eu zic ca nu au fost colic ci o mica perioada de acomodare, acum am crecut deja avem 7 kg si mancam foarte bine lapte de la mama, povestim si radem cu hohote ne pregatim incet de diversificare.

Voi cum mai sunteti fetelor, imi e dor de voi.

sus

Denunta
mare_melisa

Copii

12.04.2015 3:56     citat 

S-a facut liniste aici. Noi suntem deja marisori avem 9 luni jumate. Deja spunem ma ma ma ma , be be be dei dei , da da i alte sunete. Mancam bine dormim destul de bine ne cam supara dintisorii ca ne cresc acuma 3 deodata incet incem incepem sa pasim corect , am renuntat la premergator ca suntem smecheri si evadam din el in rest suntem foarte curiosi si ne plac cablurile la nebunie zambet
Voi ce mai faceti?

sus

Denunta
MATZA

Copii
Snejana Gabriela: 16 ani

29.04.2015 3:04   Lista gravidutelor 588  citat 

Buna fetelor...!!!

Ma inscriu si eu cu o burticutza ce are termenul pe undeva la inceputul lui Iunie sarut
O sa fie o surioara pentru prima mea printesa si o sa se numeasca Leia Irene trag cu ochiul
Multe salutari la fetele ce-si mai aduc aminte de mine.

Va pup

sus

Denunta
mare_melisa

Copii

09.05.2015 8:29     citat 

Sarcina usoara . Inseamna ca nu mai ai mult.
Eu nu te stiu dar ce conteaza. Ai ales un nume frumos, mai rar intalnit , imi place.

sus

Denunta
mireaadrianaflorina

Copii
Ioana Daniela: 9 ani, 8 luni
am nascut deja!

21.06.2015 1:37     citat 

Salut!
Cu mare bucurie, ma alatur din nou, gravidutelor!

sus

Denunta
mare_melisa

Copii

04.11.2015 8:58     citat 

Cam liniste pe aici , nu mai sunt burticute vorbarete?
La prima mea sarcina erau atatea burticute ca nu apucam sa citesc la cat de vorbarete erau insa atunci nu era atata nebunie cu Facebookul zambet

sus

Denunta
Cocyyccs

17.04.2018 3:19     citat 

Bunna mamici..am si eu o nelamurire poate ma poate ajuta cineva cu un sfat.ieri am fost la eco pt k aveam dueri de burta am 7 sapt de sarcina si mi a aratat pe monitor doua pete negre ai a zis ca e un lichid ce trebuie eliminat treptat..probl e k nu am intekes prea multe caci subt in anglia...sunt riscuri intradevar sa pierd sarcina?si daca da riscurile dispar dupa primul trimestru?

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  raspunde
mergi la: