· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Administrative >Concursuri parinti.com > Concurs: Kit special de ingrijire a hainutelor pentru copii
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  »
subiect nou  raspunde
autor Concurs: Kit special de ingrijire a hainutelor pentru copii     
sukru_f

10.03.2014 1:13     citat 

geaca de fas,blugi ,o maleta si caciulita.

sus

Denunta
irinao

Locatie: Str. Cara Anghel nr. 17, bl. C 43, sc. B, ap. 96, sector 6, Bucuresti

10.03.2014 1:13   concurs  citat 

Cu o bluza colorata, o pereche de jeans, un beanie pe cap, o pereche de high sneakers si o jacheta tip fotbal american

sus

Denunta
baadgoood

10.03.2014 1:14     citat 

l imbrac cu maleta,blugi,adidasi si o geaca lejera.

sus

Denunta
udragu12

10.03.2014 1:15     citat 

colanti,gecuta,rochita

sus

Denunta
ungureanuioana47

10.03.2014 1:16     citat 

blugi,hanorac,bluzita

sus

Denunta
oanap85

Copii
Anastasia-Alexandra: 10 ani, 5 luni
David-Dimitrie: 14 ani, 9 luni
Paul -Petru: 12 ani, 2 luni

10.03.2014 1:16     citat 

Buna ,Eu intr-o zi insorita de primavara,cam cum este azi zambet, le dau maiouas ,o bluzita si gecuta( sau paltonas in cazul fetitei),si pantalonasi .Daca sunt prea subtiri le pun si strampi sub pantaloni .Azi de exemplu nu le-am pus ca este destul de caldut si le-am dat pantaloni mai grosuti.Pe cap le-am pus baietilor cate o caciulita subtire/gen sapcuta dar cu urechi si pantofiori sau ghetute le dau primavara .Nu ii imbrac gros pentru ca transpira si recesc apoi:)[/img]

sus

Denunta
antohecristina

10.03.2014 1:24   concurs Cu ce hainute il imbraci pe micutul tau intr-o zi i  citat 

Intr-o zi insorita de primavara mi-as imbraca baietelul cu o pereche de jeansi, o bluza , un hanorac si o sapcuta trendy.

sus

Denunta
ANELY

Locatie: str. Closca, nr. 31, bl. SMA, ap. 9, loc. Oravita, Caras-Sev

10.03.2014 1:36     citat 

Libertatea de miscare este vitala ptr. copii nostrii si in acest context adoptam o tinuta deosebit de lejera ce nu incorseteaza copilul , dimpotriva ii permite sa fie activ si bine dispus, pregatit sa exploreze lumea.Un trening de bumbac , o sapca sa-l protezeze de soare , pantofiori moi si comozi , iar deasupra treningului o vestuta de fas si nazdravanul meu e gata de joaca si plimbare.

sus

Denunta
Lorelaiii

10.03.2014 1:38   Concurs  citat 

Concurs Cu ce hainute il imbraci pe micutul tau intr-o zi insorita de primavara
Intr-o zi insorita de primavara il voi imbraca intr-un body cu maneca lunga, strampi, blugisori si hanorac cu gluga.

sus

Denunta
cezaricah

10.03.2014 2:09     citat 

Primavara ii dau fiului meu o gecuta sau un hanorac depinde de cum este afara,apoi o pereche de jeans sau trening si adidas ,iar fiul meu fiinda mai micut ii dau si uneori o caciulita subtire sau sapca depinde cum este vremea .

sus

Denunta
Euphoria

10.03.2014 2:23   Re: Concurs: Kit special de ingrijire a hainutelor pentru co  citat 

Eu imbrac bebelusa mea de 8 luni intr-un trening mai grosut cu body si salopeta din bumbac pe dedesubt sau costum de blugi si dedesubturile aceleasi.

sus

Denunta
poa

10.03.2014 3:43   Kit special de ingrijire a hainutelor pentru copii  citat 

Fiind baietel, eu l-as imbraca cu un body fara maneci, tricou mai subtirel cu maneca lung, pantaloni din bumbac, ciorapei si ghetute, iar deasupra o jacheta din fas si o caciulita.

sus

Denunta
ClaudiaLungu

10.03.2014 4:10   concurs  citat 

cu un costumas roz cu printese:pantaloni si hanorac,adidasi si caciulita

sus

Denunta
stroietatiana

10.03.2014 5:10     citat 

Blugi, tricou, o geaca subtire, adidasi si sapca!!!!!

sus

Denunta
ras

10.03.2014 5:19     citat 

Pe baietelul meu il imbrac in pantaloni de trenig,o gecuta cu gluga,o caciulita si adidasi

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  »
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  raspunde
mergi la: