· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Administrative >Concursuri parinti.com > Concurs: Kit special de ingrijire a hainutelor pentru copii
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  »
subiect nou  raspunde
autor Concurs: Kit special de ingrijire a hainutelor pentru copii     
profnt

11.03.2014 12:56   Concurs  citat 

Cu ce hainute il imbraci pe micutul tau intr-o zi insorita de primavara?

Cat mai lejer, sa poata alerga si sa nu transpire: pantofi sport, trening/ blugi, tricou bumbac maneca lunga, geaca, caciulita subtire/ sapca.

sus

Denunta
slly

Copii
George Damian: 8 ani, 5 luni

11.03.2014 1:35     citat 

eu aleg un body cu maneca scurta, peste care trag o bluza cu maneca lunga, o salopeta de raiat, o caciula subtire cu cozoroc pentru a-l apara de soare si o gecuta zambet

sus

Denunta
irenemariah

11.03.2014 8:48   concurs  citat 

Primavara...da.da!sa vina! vrem rochite cu strampi,hainuta,pantofiori sau cizmulitele care se potrivesc,sau colanti cu hanorac,si ghetute ,....ati ghicit!sunt fetita.... Amira Maria!

sus

Denunta
mihaleaioana

Locatie: Beius, AL.Independentei nr.10, bl.B6, sc.C, ap.5, jud.Bihor

11.03.2014 9:00   concurs Persil+Silan  citat 

avand in vedere ca am fetite, le-as imbraca cu rochite, ciora[ei colorati si pantofiori sau tenisi., in cap cu o bereta sau caciulita subtite si un trench pe deasupra.

sus

Denunta
abetina

Locatie: loc.Botosani,jud.Botosani,str.Al.Curcubeului,nr.1,sc.c,et.2

11.03.2014 9:02   concurs-Cu ce hainute il imbraci pe micutul tau intr-o zi in  citat 

imi imbrac bebe in hainute lejere care sa nu il faca sa transpire ,depinde foarte mult de temperatura de afara zambet

sus

Denunta
krisp

11.03.2014 9:44   concurs  citat 

In zileel insorite de primavara ii imbrac pe baieti in blugi, cu sosete pe dedesupt, maieu, o bluza din mumbac cu maneca lunga, eventual un pulover subtire sau o bluza de trening si o geaca subtire si caciulita subtire de bumbac sau sapca.

sus

Denunta
Ircuta

11.03.2014 10:07     citat 

Colantei, o bluzita subtire si un fleece este tot ce ne trebuie!

sus

Denunta
john54

11.03.2014 10:45     citat 

Ii imbrac cat mai lejer blugi,adidasi ,maleta,hanorac ca sa nu transpire pt ca alearga foarte mult, bicicleta,role ochi peste cap :

sus

Denunta
cristinasimona

11.03.2014 11:08     citat 

Intr-o zi de primavara insorita imi imbrac printesa in rochita viu colorata cu colanti si sandalute .[/img]

sus

Denunta
swetty85

11.03.2014 4:12   concurs  citat 

Cred ca tinuta ideala pentru un bebelus este compusa dintr-un body,costumas comod sau treining din bumbac, o jacheta subtire, o caciulita si tenesi.

sus

Denunta
mady79gl

12.03.2014 7:13   concurs  citat 

Pentru fetita mea ii pregatesc o tinuta lejera alcatuitya din rochita,pantofiori si o palariuta,sau pentru o zi mai innorata un costum de blug cu esarfa la gat.

sus

Denunta
rekaalina

Copii
reka

12.03.2014 8:38     citat 

fetita -colanti ,hanorac
baietelul -pantalonide trening,hanorac

sus

Denunta
andine

12.03.2014 8:54     citat 

Abia astept sa-mi imbrac pustiul si sa hoinarim pe afara; as alege o tinuta comoda : pantaloni raiati (de preferinta), body subtirel, o bluzita, hanorac si un fes simpatic, asa...pentru impresie, ca nu rezista mult pe cap... cool

sus

Denunta
soarele_10

12.03.2014 11:02   concurs  citat 

Ii imbrac pe cei mici cu treninguri de bumbac si o vestuta ,pe care o pot da jos usor. zambet

sus

Denunta
pamypatrasc

12.03.2014 1:04     citat 

cu hanorac,colanti,eventual o vesta si caciula subtira.

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  »
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  raspunde
mergi la: