· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Casnicie, familie >Noi, barbatii > Tratament ejaculare precoce
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina 1, 2  »
subiect nou  raspunde
autor Tratament ejaculare precoce     
sabod

04.11.2013 2:34   Tratament ejaculare precoce  citat 

Sufar de 2 ani de afectiunea asta si vad ca acum ma afecteaza psihologic treaba asta. Pana acum am incercat sa trec peste si sa zic ca o sa se vindece de la sine, dar vad ca problema inca mai persista! Daca stiti un remediu care poate sa ma scape de aceasta neplacere as fi profund recunoscator!
Multumesc!

sus

Denunta
cristina41975

Copii
Didi: 12 ani, 11 luni
Andu: 10 ani, 10 luni

16.11.2013 10:38     citat 

Da e simplu tratamentul! Relaxare, o sotie cu rabdare si vre-o doi copii sa faci dragoste (ori sex daca iti suna mai bine) pe fuga te miri unde... Garantez ca functioneaza! Daca nu merge asa, cauta pe alte site-uri ... Sfat dat cu placere si zambet e buze!
Singura rugaminte, sa nu vii sa ne spui peste cateva zile ca ai gasit un tratament minune! Naturist si cu bani putini! Mai bine taci!!!!

sus

Denunta
irinel00

27.01.2014 3:22   Ejaculare precoce  citat 

Incearca Climax Control. Cunosc pe cineva la care a functionat. Totusi inainte sa cumperi vezi daca nu e o problema de natura psihica. Poate ca ti-e teama de ceva (sa nu o lasi insarcinata...) in momenytul ala si asa ajungi ca durata actului sexual s fie scurta!
Salut!

sus

Denunta
Sandy11

04.02.2014 11:34   Re: Tratament ejaculare precoce  citat 

[quote="sabod"]Sufar de 2 ani de afectiunea asta si vad ca acum ma afecteaza psihologic treaba asta. Pana acum am incercat sa trec peste si sa zic ca o sa se vindece de la sine, dar vad ca problema inca mai persista! Daca stiti un remediu care poate sa ma scape de aceasta neplacere as fi profund recunoscator!
Multumesc![/quote]

Prime&#537;te 3 mini-ghiduri GRATUITE pentru a-&#539;i duce rezisten&#539;a n pat la urm&#259;torul nivel!
Descarc&#259; de aici:http://scapadeejaculareaprecoce.com/

sus

Denunta
Sandy11

04.02.2014 11:36     citat 

Prime&#537;te 3 mini-ghiduri GRATUITE pentru a-&#539;i duce rezisten&#539;a n pat la urm&#259;torul nivel!
Descarc&#259; de aici:http://scapadeejaculareaprecoce.com/

sus

Denunta
gelu83

21.02.2014 4:17   Marirea penisului cu Natural XL  citat 

Un supliment care pe mine m-a ajutat destul de mult sa-mi imbunatatesc performantele sexuale a fost NaturalXL . Produsul e facut in intregime din plante, nu mi-a produs vreun efect advers si in plus mi-a imbunatatit performanta sexuala!

sus

Denunta
pandea

06.06.2014 1:11   Ejaculare precoce  citat 

Daca suferi de ejaculare precoce, trebuie sa iei imediat masuri. Nu are rost sa stai sa astepti pentru ca in felul asta situatia se agraveaza si te poti trezi cu tot felul de probleme neplacute. Cu cat aceasta afectiune este lasata netratata pe o perioada mai mare de timp cu atat se va vindeca mai greu!
Fie ca vrei sa folosesti suplimente gen:Climax Control , Suifan sau altele sau metode gen: consilierea psihologica, trucuri pentru amanarea ejacularii, ideea e ca trebuie sa te apuci cat mai repede de treaba!

sus

Denunta
purus

25.06.2014 11:38   Tratament ejaculare precoce  citat 

Cu Climax Control am facut si eu o cura de cateva luni si rezultatele au fost unele destul de bune. Produsul e unul natural si isi face destul de repede efectul. Eu am terminat cura acum 3 saptamani si rezultatele vad ca au ramas la fel ca la sfarsitul curei. Asta e ceva fain!

sus

Denunta
janas

10.11.2014 1:30   Ejaculare precoce  citat 

Ejacularea precoce este un fenomen des intalnit in randurile barbatilor de orice varsta. In prima faza pentru a imbunatati viata sexuala se pot folosi diverse trucuri, dar daca acestea nu dau rezultatele scontate, atunci e obligatoriu sa se urmeze o cura cu suplimente sau produse care ajuta la intarzierea ejacularii!

sus

Denunta
mitudan

17.02.2015 11:35   Ejaculare precoce  citat 

Si eu sufar de ejaculare precoce de aproape 2 ani de zile. Pana in prezent nu am incercat nici un fel de remediu medicamentos, dar poate o sa ma bag si eu la asa ceva.
Parerea mea e ca si chestiunea psihologica atarna destul de mult.

sus

Denunta
marciko

30.04.2015 9:59     citat 

Mai intai ar trebui sa fie rezolvata problema psihologica si apoi trebuie trecut la partea medicamentoasa. Pentru o sanatate mai buna trebuiesc facute si exercitii fizice.

sus

Denunta
corinamanu

19.04.2016 9:09     citat 

Sotul meu de cateva saptamani face exercitii Jelqing si incet, incet incep sa apara si unele mici rezultate. Nu a facut cine stie ce progres, dar e o imbunatatire.

sus

Denunta
ionutcarciumaru

08.02.2017 1:33   Re: Tratament ejaculare precoce  citat 

----------
purus a scris:
Cu Climax Control am facut si eu o cura de cateva luni si rezultatele au fost unele destul de bune. Produsul e unul natural si isi face destul de repede efectul. Eu am terminat cura acum 3 saptamani si rezultatele vad ca au ramas la fel ca la sfarsitul curei. Asta e ceva fain!
----------

Suplimente pentru eliminarea ejacularii precoce sunt destule pe piata, dar nu toate functioneaza la fel de bine, sau atat de repede.

sus

Denunta
janas

24.07.2017 10:08     citat 

Se poate scapa sau nu de ejacularea precoce fara medicatie? Trece aceasta afectiune de la sine? Am tot citit ca ar fi pe fond psihologic.

sus

Denunta
marciko

23.10.2017 9:30     citat 

Problemele cu ejacularea precoce pot sa apara si ca urmare a unor trairi de natra psihologica pe care individul respectiv le traverseaza la un moment dat. Asta denota ca trebuie s aavem grija si de psihicul nostru daca vrem ca viata noastra sexuala sa fie una buna si daca vrem sa nu ne confruntam cu probleme sexuale care a ne afecteze viata.

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina 1, 2  »
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  raspunde
mergi la: