· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Materna / paterna >Sarcina > Posibila sarcina? Un sfat va rog!
< subiectul anterior :: subiectul urmator >
subiect nou  raspunde
autor Posibila sarcina? Un sfat va rog!     
Biogenis
(Banca de celule stem)
[email protected]
Daca esti insarcinata, castiga in fiecare luna un Kit de recoltare de celule stem!
Lunar ai sansa de a castiga un kit de recoltare Bebe, in valoare de 3590 lei. Kit-ul include setul de recoltare, transportul probei de la spital la laboratorul nostru din Romania, analizele, prelucrarea si criogenarea probei.

Inscrie-te chiar acum in concurs!
AdriannaC

13.09.2018 4:10   Posibila sarcina? Un sfat va rog!  citat 

Următoarea situație : mi a intarziat menstruația 11zile, in jurul a 7 -8 zile mi am facut un test de sarcina, si mi a iesit pozitiv. Acum dupa calculele mele as avea in jur de 5 saptamani si 4 zile , a inceput sensibilitatea la sfarcuri si le simt putin pline.. sa-mi fac sperante ? Inca n as vrea sa merg la medic as vrea sa mai astept vreo 2 săptămâni. Totusi am avut 2 pierderi prima tot pe la 5 saptamani era oprita din evoluție. La a doua mi am facut dupa 2 zile de intarziere un test de sange si am observat ca sunt insarcinata dar am pierdut o .. atunci cand am fost la medic sa vad daca mai e ceva sau nu .. mi a recomandat sa iau acid folic si utrogestan, insa nu mi a zis de cat si cum sa l iau ... ce m ati sfatui sa fac in continuare?

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> 
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  raspunde
mergi la: