· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Materna / paterna >Vreau un copil > Infertilitatea-participare studiu
< subiectul anterior :: subiectul urmator >
subiect nou  raspunde
autor Infertilitatea-participare studiu     
Biogenis
(Banca de celule stem)
[email protected]
Daca esti insarcinata, castiga in fiecare luna un Kit de recoltare de celule stem!
Lunar ai sansa de a castiga un kit de recoltare Bebe, in valoare de 3590 lei. Kit-ul include setul de recoltare, transportul probei de la spital la laboratorul nostru din Romania, analizele, prelucrarea si criogenarea probei.

Inscrie-te chiar acum in concurs!
DianaIordachescu

08.02.2019 9:52   Infertilitatea-participare studiu  citat 

Infertilitatea...un subiect pe cât de sensibil, pe atât de pu&#539;in investigat în România din punct de vedere al impactului psihologic pe care îl produce asupra femeii &#351;i vie&#539;ii de cuplu. Numele meu este Diana Iordachescu &#351;i sunt doctorand la Facultatea de Psihologie, Universitatea din Bucure&#537;ti. În urma experien&#539;ei acumulate în munca mea de psiholog, am decis ca tema lucrarii mele de doctorat sa aib&#259; în centru "infertilitatea". În acest demers, pentru realizarea proiectului meu de cercetare, caut persoane disponibile s&#259; participe la studiu, adic&#259; femei care se confrunt&#259; în prezent cu aceasta problem&#259; sau care s-au confruntat în trecut. Men&#539;ionez &#351;i subliniez c&#259; participarea la studiu este voluntar&#259;, confiden&#539;ial&#259; &#351;i lipsit&#259; de costuri.

Pentru detalii m&#259; pute&#539;i contacta prin email: [email protected]

V&#259; mul&#539;umesc anticipat pentru sprijinul acordat!

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> 
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  raspunde
mergi la: