· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Administrative >Administrative > CHAT
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina «  1, 2, 3, 4  »
subiect nou  raspunde
autor CHAT     
Christa

Copii
Mona Julia: 14 ani, 11 luni

13.10.2004 11:57     citat 

----------
iniMioara a scris:
...tocmai am aflat ca avem restrictii de sus si nu voi mai avea acces la ch niciodata de la serv plang sau sunt foarte trist plang sau sunt foarte trist plang sau sunt foarte trist

----------

pare rau, dar in cazul ala nu avem cum sa te ajutam. trist

sus

Denunta
Marinutza

Copii
Alexandru zis Trompetzic: 16 ani, 2 luni

13.10.2004 2:51     citat 

ce restrictii de "sus"?ca nici eu nu pot intra pe chat oricat as scoate pop-up blockerul ala.ce-am facut? ca-m fost cuminte.zau.pe cuvantul meu foarte fericit
rad rad rad

sus

Denunta
bursucu

Copii
dady: 15 ani, 11 luni

14.10.2004 7:30     citat 

Am reusit, am reusit rad rad rad in aceasta dimineata. (Noaptea e un sfetnic bun trag cu ochiul )
Cum va spuneam am Crazy Brwser si pe optiunea tools - organize PopupFilter... am deselectat Enable Smart Popup Filter (Block Popups automatically) si MERGE!!!!!!!!!!!!

sus

Denunta
Christa

Copii
Mona Julia: 14 ani, 11 luni

14.10.2004 7:48     citat 

----------
Marinutza a scris:
ce restrictii de "sus"?
----------

la ea e vorba ca vroia sa chatuiasca de la serviciu, si acolo se pare ca sunt blocate anumite chestii.

Si tie aceeasi intrebare, mai ales ca zici ca scosul la popup-blocker nu a ajutat: folosesti ceva program de genul la ZoneAlarm sau NortonPersonalFirewall?

sus

Denunta
admin

06.01.2005 5:10     citat 

Probleme chat

sus

Denunta
GabrielD

06.03.2005 11:13     citat 

Mi se pare mie sau niciodata nu e nimeni pe chat aici. De cate ori ma uit vad scris "Chat 0/0/0". O data am intrat sa ma conving ca nu e eroare, dar eram singur acolo. Am intrat si de pe computere diferite si din tari diferite cu acelasi rezultat. Deci exista acest chat vreodata populat ?

sus

Denunta
Cora

07.03.2005 8:15     citat 

Pai depinde din care cele 3 tari de unde spui ca esti accesezi. Deobicei este destul de activ chat-ul la primele ore ale diminetii in RO si citeodata dupa-amiaza in US si Canada. trag cu ochiul Mai incearca si sigur ai sa vezi ca chat-ul este accesat si folosit de multi, numai ca, repet, depinde pe ce fus orar te afli.

sus

Denunta
popica

Copii
Sara Izabela: 12 ani, 11 luni
Carla Anisia: 10 ani, 11 luni

10.04.2005 5:12     citat 

Cand vreau sa intru la chat, se deschide fereastra cu camera pe care apas, dar imi apare un mesaj de eroare:

Line: 5
Error: 'top.wOut.document.body' is null or not an object

dar apoi merge!

E bai ca apare mesajul asta?

crista

sus

Denunta
popica

Copii
Sara Izabela: 12 ani, 11 luni
Carla Anisia: 10 ani, 11 luni

10.04.2005 5:14     citat 

Na, si acum cand incerc sa va scriu de baiul asta, imi apare

Line: 1
Error: syntax error

confuz

crista

sus

Denunta
getuleana

Copii
Petean Sara: 16 ani, 10 luni

18.08.2005 12:04     citat 

Tot eu pe aici cu probleme tehnice si eu incerc sa intru pe chat si...nk! trist Am citit e s a scris dar acelasi lucru nu se-ntampla nk.... confuz

sus

Denunta
Inny

30.08.2005 10:40     citat 

----------
Planorista a scris:
cind faceti click pe numele chat-ului unde doriti sa intrati (copii, familie, general) tineri tasta strg (ctrl) apasata lung, pina apare pop-up-ul.
----------

eu doar asa am reusit a intra... ca restul incercasem si nu mergea!!!! prostit

sus

Denunta
getuleana

Copii
Petean Sara: 16 ani, 10 luni

30.08.2005 11:45     citat 

Am reusit si eu zambet dar nu era nimeni numai eu trist a facut o proba doar! scot limba trag cu ochiul numai bine!

sus

Denunta
ramonikade

Copii
Timeea: 17 ani

07.09.2005 10:00     citat 

Zile la rand am intrat pe chat ,acum dintr-o data nu mai reusesc confuz Bineinteles ca n-am modificat nici o setare in computer..singurul lucru ce e nou este YM,versiunea 7 (Ar putea influenta asta in vreun fel chatul? )

sus

Denunta
Loreena

Copii
Carla Maria: 16 ani, 7 luni

07.09.2005 10:23     citat 

eu am Ym nou, ala cu voice si tocmai m-am logat la chat, deci e ok

sus

Denunta
Cora

07.09.2005 10:44     citat 

----------
ramonikade a scris:
Zile la rand am intrat pe chat ,acum dintr-o data nu mai reusesc confuz Bineinteles ca n-am modificat nici o setare in computer..singurul lucru ce e nou este YM,versiunea 7 (Ar putea influenta asta in vreun fel chatul? )
----------

Inchide YM mai intii si mai incearca pe chat. Am patit ei si eu de multe ori cu variantele astea de YM... si mai nou asta imi blocheaza Mozilla Firefox. nervos Au incarcat YM cu toate timpeniile, nu ma mir ca da peste cap computerul. trist

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina «  1, 2, 3, 4  »
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  raspunde
mergi la: