· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Casnicie, familie >Noi, barbatii > Sotia mea ne-a parasit de 3 saptamani...
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina 1, 2, 3 ... 18, 19, 20  »
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
Ati trecut prin probleme asemanatoare?
Da
7%
 7%  [ 3 ]
Nu
92%
 92%  [ 38 ]
voturi totale : 41

autor Sotia mea ne-a parasit de 3 saptamani...     
RobertIahn

Copii
Cosmin Mihail: 13 ani, 3 luni

25.12.2004 2:44   Sotia mea ne-a parasit de 3 saptamani...  citat 

Avem un baietel care astazi implineste 6 luni. De 3 saptamani sotia mea a parasit domiciliul si nu vrea nici macar sa ne mai vada.

sus

Denunta
Carmella

25.12.2004 9:54     citat 

La multi ani pentru puiul tau, sa fie sanatos si sa creasca mare !
Imi pare tare rau pentru problema pe care o ai si sper sa gasiti amindoi (tu si sotia ta) o cale prin care s-o rezolvati.

sus

Denunta
lumy24

25.12.2004 11:44     citat 

In primul rand Sarbatori Fericite!

Am citit toata povestea..inclusiv ce ai scris si pe site-ul Casei de Asigurari..e socant! Singura posibilitate de a avea o casnicie adevarata eu o vad prin a va indeparta cat mai mult de parintii ei. Sa pui cati mai multi km intre voi!
Ea e intr-o situatie delicata...dupa nastere poti f usor sa o iei razna, mai ales daca ai un pic de "ajutor".
Convinge-o sa vina acasa..la copilul vostru si nu te lasa intimidat de parintii ei. Imi pare rau sa aud de astfel de cazuri!

Craciun Fericit!

sus

Denunta
roxanica

29.12.2004 5:19     citat 

La multi ani pt puiul mic si frumos
Sarbatori fericite, sa va dea Dumnezeu putere sa treceti peste toate greutatile.
Sper ca se vor rezolva toate...pana atunci...sa fiti tari..!!!!

sus

Denunta
RobertIahn

Copii

29.12.2004 7:54     citat 

Azi se implinesc 4 saptamani de cand sotia mea ne-a parasit... Este un adevarat cosmar...
Toata povestea este expusa pe un alt forum, pusesem link-ul catre acest forum, dar admin-ul l-a sters, nu inteleg pentru ce motiv. Istoria este lunga, a inceput de cand sotia mea a nascut.

sus

Denunta
ana_348

Copii
M: 12 ani, 1 luna
D: 7 ani, 7 luni

29.12.2004 10:30     citat 

hm, as fi vrut sa citesc si eu toata povestea ca pana acum nu am inteles clar despre ce e vorba....nu poti sa il mai pui o data sau sa mi-l trimiti pe privat macar?

sus

Denunta
Carmella

29.12.2004 10:42     citat 

----------
RobertIahn a scris:
Toata povestea este expusa pe un alt forum, pusesem link-ul catre acest forum, dar admin-ul l-a sters, nu inteleg pentru ce motiv.
----------

De ce nu povestesti si aici ? Poti sa transcrii toata povestea de acolo chiar aici ... eu am apucat s-o citesc, dar altii nu.

sus

Denunta
RobertIahn

Copii

29.12.2004 12:08     citat 

Admin-ul mi-a trimis acest mesaj privat:

de la: admin
la: RobertIahn
data: 25.12.2004 11:47
subiect: link
din pacate pe site-ul cu pricina parinti.com este interzis.

multumesc pentru intelegere,
admin

si a sters link-ul, drept urmare nu pot sa-l afisez. Dar pot sa-l trimit ca mesaj privat.

sus

Denunta
ana_348

Copii

29.12.2004 12:32     citat 

Am citit, cew poveste ciudata! Nu-mi vine sa cred ca exista astfel de socrii nebuni. Bine ca e sanatos Cosmin, ca ma speriasem cand ai scris faza cu degetzele.
Nu am inteles totusi...pana la urma sotia ta se intoarce sau nu dupa Revelion?
Eu cred ca pe celalalt site s-a discutat mult si ai primit atatea sfaturi...ca nu stiu ce as mai putea sa completez. Daca o iubesti, nu cred ca ai ce sa faci decat sa lupti si sa cauti orice mijloace ca sa deveniti si voi o familie...normala...

sus

Denunta
IrinucaR

Copii
Andrei Ciprian, zis Ziggy: 11 ani, 11 luni
Paul Ravan, zis Pika: 9 ani, 7 luni

29.12.2004 12:34     citat 

Unde gasesc povestea???

sus

Denunta
RobertIahn

Copii

29.12.2004 2:41     citat 

Azi este miercuri, nu am mai vorbit cu sotia mea de duminica. Nici eu nu stiu daca se intoarce dupa Revelion sau nu. Totul este scapat de sub control. Atata timp cat sta la parintii ei, pot sa ma astept la orice. Chiar daca ar zice azi ca vrea sa se intoarca, maine ar putea sa o influenteze sa-mi zica sa divortam...

sus

Denunta
ana_348

Copii

29.12.2004 3:29     citat 

uh ce porcarie, nu-mi vine sa cred!
Mai ales ca nu imi dau seama cum se poate rezolva situatia! Nu ai cum sa iti iei sotia cu fortza de la parintzi si sa intrerupi orice contacte cu ei...
Numai ca nu am mai pomenit asa parinti nebuni, nu-mi vine sa cred!!!

Eu cred ca i-as lua pe amandoi si as pleca cu ei departe...sa nu ne mai gaseasca nebunii.

sus

Denunta
Loreena

Copii
Carla Maria: 12 ani, 11 luni

29.12.2004 3:45     citat 

Am citit si eu ce s-a scris aici dar doar atat ca nu stiu care e linkul. Poate imi spune si mie cineva.

sus

Denunta
bursucu

Copii
dady: 12 ani, 3 luni

29.12.2004 4:04     citat 

Da, si eu vreau sa citesc!!!!

Sanatate micutului tau... si sa-ti ajute Dumnezeu sa rezolvi problema cat mai repede!

sus

Denunta
Carmella

29.12.2004 4:47     citat 

Admin, era cu .ro site-ul ...

Robert, da un copy/paste de-acolo aici la primul tau mesaj, fara celelalte comentarii. E mai peste mina sa urmezi un link decit sa citesti direct aici.

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina 1, 2, 3 ... 18, 19, 20  »
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
mergi la: