· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Casnicie, familie >Casnicie, familie > Din cati bani se poate trai?
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina «  1, 2
subiect nou  raspunde
autor Din cati bani se poate trai?     
Anne-Marie

Copii
Alexandra: 19 ani, 3 luni
Adelina: 11 ani

21.09.2002 9:57     citat 

Ma uitam la mesajul pe care l-am postat mai demult si imi vine sa rad... s-au dus naibii toate economiile noastre... n-am mai reusit sa punem nici un ban deoparte de cand a venit vara... fara a crescut si odata cu ea si nevoile... plus concediul... am redevenit iresponsabili! rad... e... asta e... noi sa fim sanatosi!

sus

Denunta
Anne-Marie

Copii
Alexandra: 19 ani, 3 luni
Adelina: 11 ani

21.09.2002 10:27     citat 

Pentru Corina:

Mi se pare aiurea sa dai bani pe medicamente... macar de asta sa profitam... ar trebui sa-ti schimbi pediatrul... am vazut din profilul tau ca esti din Bucuresti, ca si mine... daca te intereseaza iti pot recomanda pediatra mea (este si medic de familie)... e o tipa super... mie de exemplu mi-a dat laptele de la inceput desi stia ca alaptez (pe principiul: "lasa sa fie acolo... copilul o sa bea lapte si dupa un an")... mi-a prins foarte bine... acum fetita mea are un an si mai lapte pentru inca 6 luni... cand am plecat la mare mi-a dat medicamente asa... preventiv... a venit de fiecare data cand am chemat-o (e drept ca stau foarte aproape de cabinet)... de multe ori mi-a refuzat suta de mii pe care i-am indesat-o in buzunar... daca te intereseaza, da un semn... cabinetul e in Floreasca

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina «  1, 2
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  raspunde
mergi la: