· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > La cumparaturi >Prin magazine > cumpar saritor
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina 1, 2  »
subiect nou  raspunde
autor cumpar saritor     
s0mn0rici

Copii
Andreea Alessia: 17 ani, 11 luni

18.01.2005 10:18   cumpar saritor  citat 

http://magazin.parinti.com/product_info...cts_id/327

sus

Denunta
gabitza27

Copii
stefan eduard: 17 ani, 2 luni
alexandrina
am nascut deja!

18.01.2005 11:27     citat 

Somnorici, eu nu-ti recomand asa ceva, pentru ca nepotelul meu a facut hernie din cauza lui si a fost operat trist
Sora mea i-a dat foc! nervos

sus

Denunta
Lorelei

18.01.2005 12:55     citat 

----------
gabitza27 a scris:
Somnorici, eu nu-ti recomand asa ceva, pentru ca nepotelul meu a facut hernie din cauza lui si a fost operat trist
Sora mea i-a dat foc! nervos
----------

surprins Cum mai! Cand scriu acum, Lara este in Hopser (jumper,saritor) si se distreaza de numa´! Cum sa faca hernie de la el? spune mai multe,nu fa asa acuzatii fara alte explicatii! Ma gandesc ca nu se vand in toata lumea daca sunt periculoase! surprins

sus

Denunta
s0mn0rici

Copii

18.01.2005 1:35     citat 

multumesc gabitza,cred ca o sa-i cumpar altceva pana la urma:)
http://www.avertisment pentru reclama/gallery.php?prod...ow=gallery

sus

Denunta
s0mn0rici

Copii

18.01.2005 1:57     citat 

totusi astept oferte si pareri pro si contra daca sunt
pupici

sus

Denunta
s0mn0rici

Copii

18.01.2005 5:28     citat 

Lorelei spune-mi te rog ce sistem de prindere are saritorul fetitzei tale
multumesc

sus

Denunta
Lorelei

18.01.2005 10:47     citat 

Se prinde sus la usa,cu un dispozitiv ca un cleste,nu e nevoie de gaurit peretele,se prinde si se da jos f. repede. Stai linistita ca nu pateste nimic de la el, aici in Germania sunt f. iubite,n-are ce sa se intample ca doar Doamne-iarta-ma copilul doar sare un pic in el,nu face altceva zambet

sus

Denunta
s0mn0rici

Copii

18.01.2005 10:49     citat 

fain, nu-l vinzi?zambetscot limba

sus

Denunta
alimary

Copii
Robin: 15 ani, 4 luni
Marcus: 18 ani

18.01.2005 11:25     citat 

Si Marcus iubeste saritorul aproape la fel de mult ca si pe mine...sare in el de trei luni bune si nu are nimic deocamdata...la un moment dat ma panicasem si eu pt ca sora mea acitit un studiu facut in SUA cum ca saritorul ar duce la impotenta la baietei...dar eu am continuat sa-l folosesc pt ca in Germania e foarte folosit si din cati baieti stiu eu ca l-au folosit in copilarie nici unul nu a patit nimic...si al meu se prinde tot cu un fel de cleste, deci trebuie sa fii intotdeauna f atenta sa-l prinzi bine...spun asta pt ca mi-e mi-a cazut o data ,dar noroc ca am fost aproape si ca am reflexe bune de l-am prins imediat...mai cere si un sfat de la un doctor daca vrei si daca tu alegi sa-l iei te felicit...copilul tau va fi un copil fericit.

sus

Denunta
s0mn0rici

Copii

18.01.2005 11:28     citat 

deabia astept sa il cumpar:)nu stiu cine va fi mai incantata eu sau ea trag cu ochiul

sus

Denunta
alimary

Copii

18.01.2005 11:40     citat 

Sper sa se mai obisnuiasca in el..nu vreau sa te descurajez dar sa nu te astepti sa sara din prima...Marcus sare in el de la 5 luni si a devenit expert...totusi copiii prietenilor care au venit pe la noi si care nu au fost niciodata intr-un jumper nu au parrut la fel de incantati ca si Marcus...aveau deja 7-8 luni ... probabil ca se va obisnui dar daca totusi ai putea s-o pui intr-unul sa vezi cum reactioneaza ar fi super...

sus

Denunta
s0mn0rici

Copii

18.01.2005 11:44     citat 

nu stiu pe nimeni sa aiba,eu am vazut intamplator in magazinul virtual ca altfel nici nu stiam sa existe asa ceva jenat ,parintii cu bblusi pe care ii stiu eu ar considera asta o keltuiala inutila ochi peste cap ,cred ca o sa-i placa ca e incantata de orice kestie noua .

sus

Denunta
alimary

Copii

18.01.2005 11:50     citat 

eu spun ca merita sa incerci..e o distractie tare faina pt un bebe...iti spun sincer, bebele meu are tot ce si-ar putea dori la varsta lui si totusi ar lasa totul pentru jumper...se plimba uneori cu walkerul si ajunge langa saritor si incepe sa sara parca implorandu-ma sa-l pun in el...si de obicei castiga...

sus

Denunta
s0mn0rici

Copii

18.01.2005 11:52     citat 

maine dimineatza aflu cat costa cu tot cu transport ca nu prea am timp de umblat prin magazine
,si nici nu cred sa fie...

sus

Denunta
nightwish

Copii
INGRID: 18 ani, 9 luni

18.01.2005 11:57     citat 

pana la ce varsta se poate folosi jumperul asta ?

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina 1, 2  »
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  raspunde
mergi la: