· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Dezvoltarea, educatia si timpul liber al copiilor >Informatii despre crese, gradinite, scoli > Cresa sector 2
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina «  1, 2
subiect nou  raspunde
autor Cresa sector 2     
ankalaura

Copii
Eliza: 17 ani, 3 luni
Erika: 12 ani, 5 luni

07.03.2005 10:20     citat 

N-am mai reusit sa va raspund.. Gradinita la care este Eliza este privata, cum va spuneam, si este pe la Pta Alba Iulia. Noi am inscris fata in perioada de promotii de la inceputul anului si platim 6 milioane. Cred insa ca pretul real este de vreo 8 ... nu vreau sa gresesc, nu stiu precis. onsideram ca este scumput, ins acand am vazut ca la alte astfel de gradinite taxa e de 270, 280 de euro... n-am linistit...
Suntem foarte incantati de cresa Elizei, partea proasta e ca ne este din ce in ce mai greu sa platim si acesti 6 milioane.
Asa ca am sunt la cresa Ciobanasului, si am ramas cam asa idee intrebare idee intrebare Nu mi-a placut. Sa nu credeti ca am vorbit cu femeia de serviciu! Asa un plictis in voce, ca sa nu-i spun altfel... incat mi s-a cam acrit! M-as duce sa o si vad, pentru ca am auzit lucruri frumoase, dar ar fi contat mult daca mi-ar fi vorbit altfel....

sus

Denunta
strumfitza

Copii
David Florin: 17 ani, 9 luni
ANA IRINA: 13 ani, 4 luni

07.03.2005 5:10     citat 

multumesc pt. raspuns,da este cam scump;este adevarat se aud lucruri bune despre cresa Ciobanasului,David a fost acolo 3 saptamini,este f.frumos si curat dar sunt f. multi copii(30-35)in grupa si 2-3 doamne care se ocupa de ei,citeodata este numai una confuz

sus

Denunta
Iza-bella

24.05.2015 12:07     citat 

Cresa Busy Bees Academy este situata in sectorul 2, este una dintre cele mai bune crese din Bucuresti. Personalul este mai mult decat suficient, meniul este foarte diversificat si preparat numai din alimente sanatoase, au bucatarie proprie, va puteti convinge singuri daca doriti mai multe informatii ii puteti contacta si puteti merge la o vizionare. Site-ul este http://www.busybees.ro/

sus

Denunta
bogdanl

28.12.2015 12:45     citat 

Noi am vizitat 9 gradinite si crese din sectoarele 2 si 3 in total, la un moment dat credeam ca nu vom gasi o gradinita care sa ne multumeasca, dar am avut noroc:), am scris despre aventura gasirii cresei in sectoarele 2 si 3 ,daca doriti sa aflati povestea.

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina «  1, 2
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  raspunde
mergi la: