· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Dezvoltarea, educatia si timpul liber al copiilor >Jocul si jucariile pentru copii > Am descoperit Teletubbies!
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina 1, 2, 3  »
subiect nou  raspunde
autor Am descoperit Teletubbies!     
lumi12a

Copii
Lexi: 20 ani

18.01.2003 10:15   Am descoperit Teletubbies!  citat 

Este un site grozav. Mi-a mie mult, dar Alexuta a radea cu gurita pana la urechi. si are doar 7 luni!

sus

Denunta
sumisa

Copii
Daria Ioana: 23 ani, 5 luni
Andrei Alexandru: 19 ani, 4 luni
Matia Stefan: 15 ani, 8 luni

19.01.2003 6:59     citat 

Da-mi si mie adresa te rog.

sus

Denunta
Ami

Copii
David Alexandru: 20 ani, 11 luni
Luca Gabriel: 13 ani, 8 luni
am nascut deja!

19.01.2003 10:04     citat 

Adresa este http://www.teletubbies.com/

sus

Denunta
cornelia

Copii
Alexander Wayne: 19 ani, 5 luni
Richard: 17 ani, 11 luni

19.01.2003 10:00     citat 

uite ca am vizitat si eu site-ul acesta si mi-a tot. plus ca e bun de a
muztu

Copii
Eca
Peter

20.01.2003 10:00     citat 

<font color=NN55FF>Anne, vezi ca site-ul asta cam da dependenta.rad Aici, in Occident, copiii sunt innebuniti dupa Teletubbies. a nu va spun ca nu a pe post de...Po.rad rad rad
Acum s-a pe Lala.</font>

sus

Denunta
vladosmina

Copii
vlad: 21 ani, 1 luna

20.01.2003 5:48     citat 

Mii de multumiri, Ami. Noua ni s-a s-a linistea mea de dimineata, adica ora in care Vlad isi urmarea prietenii Teletubies.

sus

Denunta
lumi12a

Copii
Lexi: 20 ani

20.01.2003 9:59     citat 

http://www.bbc.co.uk/cbeebies/teletubbi...ndex.shtml

Desi deja ti s-a eu pentru Alexuta mea, da' esti tare departe... Ufff!

sus

Denunta
Anne-Marie

Copii
Alexandra: 20 ani, 9 luni
Adelina: 12 ani, 6 luni

20.01.2003 11:22     citat 

Nici eu nu am auzit pana acum de ei.. si nici jucarii in magazine cu ei nu sunt (ca si merg eu mult prin magazine scot limba)... la noi e moda cu pokemonii! foarte fericit

sus

Denunta
muztu

Copii
Eca
Peter

21.01.2003 11:20     citat 

<font color=NN55FF>si aici Anne e moda cu pokemonii, dar pana sa ajunga la ei copilasii de aici trec mai intai pe la emisiunile cu Teletubbies, Tweenies si altele care sunt difuzate pe BBC. foarte fericit
O alta adresa cu cantecele in engleza pentru copii este</font>
http://www.bbc.co.uk/cbeebies/tweenies/songtime/
<Font color=NN55FF>Sau puteti vizita pagina celor de la BBC cu jocuri pentru copii, e foarte interesanta si unele jocuri, zic eu, sunt educative.
http://www.bbc.co.uk/games/tvgames/inde...;/font>

sus

Denunta
vladosmina

Copii
vlad: 21 ani, 1 luna

21.01.2003 3:03     citat 

Aseara ne-am distrat cu Teletubies, de pe site-ul recomandat.
Vai ce tare i-a ce mult s-a revada "prietenii".

Papuselele pe care le-am vazut eu in Danemarca in magazine erau niste caricaturi de Teletubies. Vazusem unele intr-un magazin in Franta, dar cum erau prea preocupati sa-si decoreze usa si nu s-au miscat sa-mi faca loc sa intru au pierdut un cumparator( sic!).
Sincer mi-ar place sa se ataseze si Vlad de un mutunachi, ca mi-ar fi mai usor si mie si chiar si lui cand calatorim.

sus

Denunta
ROXAN

Copii
CHRISTIAN:

01.02.2005 3:14   Teletubbies  citat 

Bine v-am gasit . Sper ca sunteti toti bine.
Vreau si eu sa fac rost de jucarii Teletubbies sau de carti cu ei. Imi plac la nebunie. Am intrat pe un site al lor, si am descarcat screen server si wallpapers. Sunt super. Puiului meu ii plac la nebunie sunetele scoase de ei. Ii fac si un carusel cu Tinky-Winky, La-La, Po si Dipsy. La noi in Ploiesti nu am gasit asa ceva.

sus

Denunta
Inny

01.02.2005 4:18     citat 

Lui Tyler, noi i-am luat de Craciun pe La-La. si e taaareee incintat!!! sarut
In fiecare zi, la 11, pe postul PBS, snt Teletubbies. si tare cuminte mai stam si ne uitam! Ii place bebelusul-soare... striga baby, baby... o ia pe La-La in brate si se uita atent... sarut
Am so inregistrat pe dvd mai multe episoade, ca sa am in cazuri extreme... cind nu vrea sa manince de ex... trag cu ochiul

sus

Denunta
Sirena

Copii
Andrei: 20 ani, 11 luni
am nascut deja!

02.02.2005 5:04     citat 

Shi noi il avem pe La-La (care vb ) shi un timp simtzeam ca o sa capiez ochi peste cap de atata Teletubbies (am 2 casete video cu ei - pe care le vedeam in continuare surprins ) ,in afara de emisiunea tele. Acum am mai scapat , nu prea ii mai plac ,a ami, daca faceti click pe PBS(public station) sint o gramada de caractere din filmele pt micuti...daca copii sint de la 4 ani in sus se descurca singuri..daca sint mai mici, parintii pot ajuta copii...e fain site-ul....

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina 1, 2, 3  »
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  raspunde
mergi la: